Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Tülay Coşkun Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Tülay Coşkun 28 Şubat Pazartesi günü 346. bölümünde yarışmacı gelin olarak karşımıza çıkan Tülay Coşkunu bu yazımızda sizlere tanıtacağız.

Tülay Coşkun bu hafta yarışacak gelinler arasında en tecrübelilerden birisi. Kendisi 25 yıllık evli ve iki çocuk annesidir.

=> Bu arada Zuhal Topal’la Sofrada 24 Şubat Pazartesi Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

Aslen Gaziantepli olan Tülay Coşkun Zuhal Topla’la sofrada yarışmasında kaç puan aldığını ve hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri bu yazımızda, siz değerli okurlarımıza vereceğiz. 

Tülay Coşkun Kim 

Zuhal Topla'la Sofrada Tülay Coşku - 24 Şubat 2020 Yarışmacı

  • 43 yaşında
  • 25 yıllık evli
  • 2 çocuk annesi
  • Gaziantepli
  • sessiz sakin biri

Zuhal Topal’la Sofrada 24 Şubat Pazartesi yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Tülay Coşkun hakkında merak edilen soruların cevaplarını vereceğiz.

Tülay Coşkun Aslen Gazianteplidir Türkiye’nin gastronomi şehri olan Gaziantep’in yemeklerini kanıtlamak ve elinin lezzetini göstermek için en iddialı yarışma programına katıldı.Tülay Coşku - Zuhal Topal'la Sofrada 24 Şubat Yarışmacısı

Kendisi gibi eşi de Gaziantepli olan Tülay 25 yıllık evlidir. İki çocuk annesi olan Tülay, yapısı itibari ile sessiz ve sakin birisi olan yarışmacı, kendi günün de final günün de yine sakin tavırları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Eşi ile görücü usulu olarak evlendiğini ve ailesinin kendisini çok zor verdiğini ve defalarca eşi ve ailesi istemeye geldiğini dile getirdi.

Tülay Coşku’ın Resimleri

24 Şubat 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında final bölümünde yarışan Ezgi’nin resimleri.

Tülay Coşku Kaç Puan Aldı

Fox TV’nin  24 Şubat 2020 puanları sırasında Tülay Coşku kaç puan aldığını görebilmek için hemen alt kısımda tablo ekledim.

BirgülEmineSevgiDöndüZuhal Topal’ın Verdiği p.
46556

 

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Tülay Coşku’ın Videosu

24 Şubat 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 346. bölümünde yarışan Tülay Coşku’un yarıştığı bölüm fragmanını, yani videosu hemen alt kısımda ekledim.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu