Tv Programları

Zuhal Topalla Sofrada Tülay Hanım ve Gelini Aslı Kaç Yaşında? Nereli? 5 Aralık Puan

Fox Tv ekranlarının ilgiyle takip edilen yemek programı Zuhal Topalla Sofrada 5 Aralık Çarşamba günü Tülay Hanım ve gelini Aslı Hanım günün yarışmacıları oldu.

Mantıyı beş dakikada yaparım iddiasıyla dikkat çeken Zuhal Topalla Sofrada yarışmasının en çok konulan kaynanalarından biri olan Tülay Hanım bakalım iddiasında haklı çıkacak mı? Hep birlikte izleyeceğiz.

Zuhal Topalla Sofrada Tülay Hanım kimdir sorusuyla başlayalım. Tülay Hanım ve gelini Aslı Yenidoğan’da Zuhal Topal’ı karşıladı. Tülay Hanımın gelini olan Aslı aslen Bingöllü, 23 yaşında, 3 yıllık evli ve 2,5  yaşında oğlu var. Aslı Hanım, gezmeye bayılıyor. Bu arada [pembebuton]Fahriye’nin gelini Çiğdem’in puanları[/pembebuton] için tıklayınız.

Tülay Hanım ise 43 yaşında, 23 yıllık evli, bir oğlu bir kızı var. Eğer büyük ödül olan On bin lirayı alırlarsa Tülay Hanım gelini ve oğlunu balayına gidemediklerinden balayı tatiline göndermek istiyor. Tülay Hanım Bayburtlu. Kuşburnu reçeli hediye etti. 

Kayın pederi de Tülay hanım da gelinin aşırı makyaj yapmasından yakınıyorlar. Markete bile giderken makyaj yapması ile eleştiri alan Aslı Hanım eşi Furkan ile arkadaş vesilesiyle tanışmış. Aslı Bingöl yöresine ait tutmaç çorbası yapacak. zuhal topalla sofrada kim birinci resmiTülay Hanım en büyük iddiası olan beş dakikada mantı yapma iddiasını gerçekleştirmek için beklerken Aslı da marketten alışverişini tamamlayıp geldi. Zuhal Hanım kahvesini yudumlarken Tülay Hanım da Aslı’nın tereyağı kullanmadığını dile getirdi. Pilavın tereyağı olmadan olmayacağını dile getiren Tülay Hanım gelini ilk olarak et haşlamaya başladı. tülay Hanım ise mantıyı yapma telaşına girdi.

Aslı tatlının şerbetini hazırlarken Tülay Hanım da mantı hamurunu açmaya devam etti. Tülay Hanım mantı hamurunu da açtı, içlerini de doldurmaya başladı. Beş tane de mantı doldurdu. Zuhal hanım beş dakikada hamurunu açtı diyerek iddiayı kazandığını söylerken bir taraftan da mantıyı da tattırmak istedi.

Fahriye Hanımın gelini toplamda 22 puan alırken Şaduman Hanımın gelini 18 puan aldı. Bakalım Aslı Hanım kaç puan alacak, hep birlikte izleyelim. Tülay Hanımın gelininin menüsünde Tutmaç çorbası, kıymalı rulo börek, zeytin salatası, hünkar beğendi, pirinç pilavı, revzine tatlısı vardı. 5 Aralık Zuhal Topla’la Sofrada Bugün Puanları hemen alt kısımda tablo halinde verilmiştir.

Tülay’ın Gelini Aslı’nın Puanları Zuhal Topalla Çarşamba Puanları

Latife 7
Nurten 3
Fahriye 2
Şaduman 2
Zuhal Topal 8
TOPLAM 22

***************************

Zuhal Topal’la Sofrada 73. Bölüm İzle (5 Aralık)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu