Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Tuncay Beşok Kimdir?

28 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada Tuncay Beşok Bilgileri

Zuhal Topal’la Sofrada Tuncay Beşok 28 Mayıs Perşembe günü Fox TV ekranlarında yarışan yarışmacı olarka gelse de aslında tekrar bölümlerinin verilmesinden dolayı ikinci defa ekrana gelmiş oldu. Normal de 22 Ağustos 2019 tarihinde yarışan Tuncay Beşok kim? Aslen Nereli? kaç yaşında? Zuhal Topal’la Sofrada 28 Mayıs Perşembe Puanları sırasında kaç puan aldığını bu haberimizde bulabilirsiniz. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada 28 Mayıs Perşembe Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Programın hayranları Kıbrıs çekimlerini eminim ki hiç unutmadı. Bunun en büyük nedeni yarışmacıların oldukça enerjik ve bir o kadar farklı karakterlerin bir arada olmasında dolayı, bir çoğumuz Kıbrıs çekimlerin unutmadı. Ramazan bayramı nedeni ile 25 Mayıs ile 29 Mayıs haftasında sevilen yarışmanın yeni bölümleri verilmediği için en çok beğeni gören Kıbrıs bölümlerinin tekrarı Fox TV ekranlarına geldi.

Zuhal Topal'la Sofrada Tuncay Beşok (28 Mayıs 2020)

Tuncay Beşok; Yarıştığı gün, evinin kapılarını Fox TV ekranlarına açtığını da sunucumuz Zuhal Topal evin deklarasyonunu görünce oldukça şaşırmıştı. Her taraf da tülü eşyaların olması, duvarların oldukça farklı bir biçimde dekore edilmesi karşısına şaşkınlığını gizleyemedi. 

Zuhal Topal’la Sofrada 28 Mayıs Perşembe günü yeniden ekranlara gelen Tuncay Beşok kaç puan aldı? Hangi yemekleri yaptı? Bu sorusunun da cevabı yazımızın satır aralarında sizleri bekliyor.

Zuhal Topal yarışmacısı Tuncay Beşok; kaynanalara servis yaptığı esnada;

“Ben öyle kendimi kasamam. Ben doğalım.” Tuncay Beşok

Sözleri ile karşı karşıya geldi. Kayın valideler korkularından adeta gıkını çıkartamadı. 

Tuncay Beşok Kim

Tuncay Beşok - (Zuhal Topal'la Sofrada 28 Mayıs Yarışmacısı)

 • Aslen Kıbrıslı
 • 13 Yıllık evli
 • 37 yaşında
 • Çocuk Düşünmüyor
 • Tüylü eşyaları çok seviyor
 • Kaynanası ile ilk etapla anlaşamadı
 • Kıbrıs da yaşıyor
 • Hayat dolu
 • Evi dekore etmekten hoşlanıyor

Zuhal Topal’la Sofrada 28 Mayıs Perşembe günü yeniden ekrana gelen Kıbrıs çekimlerinde izleyicinin dikkatini bir kez daha çekmeyi başaran Tuncay, doğal ve enerjik bir yapısı ile kendisini sevdirmeyi başarsa da kaynanalarda istediği puanları alamadı. Farklı menü ile kaynanaların beğenisine sunan Tuncay, bu konsepti hiç bir yerde bulamayacaklarını dile getirdi.

Zuhal Topal - Tuncay Beşok - Kıbrıs Bölümleri

28 Mayıs Zuhal Topalla yarışmasında tekrarını izlediğimiz Tuncay Beşok’un Menüsü aynen şöyle olacak.

 • Yalancı (Çiçek) Dolma
 • Defne Yapraklı Fırın Kebabı
 • Sini Katmeri
 • Ciğer
 • Çoban Salata

Oldukça etkili menüsü olsa da kaynanalar menüye değil, Leyla hanımın hafta başında beri verdiği puanlara göre puanlama yapılacak.

Tuncay Beşok’un Resimleri

Normal de 22 Ağustos 2019 tarihinde yarışan ama Pandemi süreci ile Ramazan bayramının bir araya gelmesi sonucunda yeni bölümü yerine Kıbrıs bölümleri yeniden verildi. İşte Dikkat çeken Tuncay Beşok’un resimleri.

28 Mayıs Perşembe günü bu haftanın son yarışmacısı olan Tuncay Beşok’un yarıştığı günden kalan bir kaç resmi hemen alt kısımda verilmiştir.

Zuhal Topal’la Sofrada Tuncay Beşok’un Puanları

Bu hafta 15.000 TL’nin sahibini bulacağı 28 Mayıs Perşembe günü Fox TV ekranlarında tekrar bölümleri ile karşımıza çıkan, renkli kişiliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Zuhal Topal’la Sofrada Tuncay Beşok’un puanları hemen alt kısımda tablo halinde verilmiştir.

Mercan Sıdıka Sevgi Nazmiye Zuhal Topal
3 3 3 3 8

Zuhal Topal’la Sofrada Tuncay Beşok’un Yarıştığı Bölüm

28 Mayıs 2020 Perşembe günü Fox TV ekranlarında Kıbrıs bölümlerinin tekrarı verildi. Yarışmacıların arasında en çok merak edilenlerin başında gelen Tuncay Beşok’un yarıştığı bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu