Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Vahide Cavındır Kimdir?

8 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada Vahide Cavındır Bilgileri

Zuhal Topal’la Sofrada Vahide Cavındır 8 Haziran Pazartesi günü 416. bölümünde yarışan Vahide Cavındır kim? Hatice Kınal’ın gelini olan Vahide Cavındır aslen nereli? Kaç yaşında? İşte bu soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

Vahide Cavındır; 8 Haziran 2020 Pazartesi günü programın ise 416 bölümünde yani haftanın ilk bölümünde yarışmacı gelin olarka karşımıza çıktı.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Burçin Çelik Aydın hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal'la Sofrada Vahide Cavındır

Bu hafta sezon finali ile aramızdan ayrılacak olan yemek  yarışma programında sezon finaline damga vuracak gelin ve kayın valideler yarışacak. Bu yarışmacılardan ilki ise Vahide Cavındır oldu.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Gökçe Başayan hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la yarışmacısı Vahide Cavındır aslen Şanlıurfalıdır. Menüsünde Urfa yöresinden lezzetlerle kaynanaları etkilemek istiyor.

Bu yazımızı içerisinde sadece Vahide Cavındır hakkında bilgi bulabilirsiniz. Kayın validesi Hatice Kınal hakkında ki bilgileri ise günün puanları konusunda bulabilirsiniz.

=> 8 Haziran Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 8 Haziran yarışmacısı Vahide Cavındır kim
 2. Vahide Cavındır’ın resimleri
 3. Yarışmacı Vahide Cavındır Kaç puan aldı
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

=> 8-12 Haziran Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Sırası ile sizlere tek tek açıklayacağız. Öncelikle bugün Fox TV ekranlarında yarışmacı olacak İzel’in bilgilerini vermekle konumuza başlayalım.

Vahide Cavındır Kim 

Vahide Cavındır - (Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacısı)

 • İstanbul da ikamet ediyor
 • Sakin biri
 • 15 yıllık evli
 • Eşinin adı Turgay
 • Eşi ile rakip firmaların çalışanları iken tanışmışlar
 • 3 çocuk annesi
 • Aslen Şanlıurfalı
 • Farklı lezzetleri denemeyi seviyor

Zuhal Topal’la Sofrada 8 Haziran Pazartesi yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Vahide Cavındır, haftanın ilk günü dikkat çeken menüsü ile kaynanaları etkileyip, sezon finali,nde bu haftanın şampiyonu olmak istiyor.

Zuhal Topal - Vahide Cavındır

Kayın validesi ile zamanla çok iyi anlaştığını dile getiren Pazartesi yarışmacısı Vahide Cavındır, sunucumuzun  “nasıl kayın valideniz sevdin mi?” sorusuna karşı dobra dobra cevap vermesi de dikkatlerden kaçmadı.

Tanımadığınız birisini sevemezsiniz! Vahide Cavındır

Zuhal Topal’la sofrada Vahide Cavındır yarışmaya kendisi katılmak istediğini ve bu konuda kayın validesini ikna ettiğini açıkladı. Eşi Turgay bey ile 15 sene evvel rakip firmanın elemanları olarka çalışırken tanıştıklarını ve zamanlar birbirlerini tanıdıklarını açıkladı.

8 Haziran Pazartesi günü yarışan Vahide Cavındır, menüsünü zamanında yetiştirmeyi başarsa da haftanın ilk yarışmacısı olduğu için kayın validelerden beklediği puanlar maalesef alamayacak. Zira kaynanalar temkinli bir şekilde puanlar verdiği için Vahide Cavındır haftanın ilk günü ortalama bir puan alacak.

Vahide Cavındır’ın Resimleri

8 Haziran 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada programının 8 Haziran Pazartesi günü ekrana gelen bölümde ilk yarışmacı olarka yarışan Vahide Cavındır’ın yarıştığı bölümden kalan bir kaç resmi hemen alt kısımda verilmiştir.

Zuhal Topal’la Sofrada Vahide Cavındır Kaç Puan Aldı

2019-2020 Sezonunu bu hafta sonlandıracak olan Fox TV’nin yemek yarışma programında sezona damga vurup, final de en yüksek puanı almak isteyen Vahide Cavındır’ın aldığı puanların tamamı alt kısımda ki tabloda verilmiştir. İşte Zuhal Topal’la Sofada Vahide Cavındır’ın aldığı puanlar.

Vahide Cavındır’ın Puanları

Nezahat 5
Güzin 4
Ayşe 4
Fatma 4
Zuhal Topal 6
Toplam: 23

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Vahide Cavındır’ın Videosu

8 Mayıs 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 416. bölümde Vahide Cavındır’ın yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu