Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Öldü!

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Öldü haberi bu haftaya damga vurdu. 5 Ekim 9 Ekim haftasında yarışan kaynana yarışmadan sonra vefat ettiği haberi izleyenleri şok etti. Bu yazımızda hangi kaynana öldü? Neden öldüğünü detayları ile birlikte bulabilirsiniz.

5 Ekim 2020 tarihinde başlayan ve kaynanaların verdiği düşük puanlara karşı gelinlerin susmadığı bir hafta yaşıyoruz. Gelinler aldıkları puanlara karşı kaynanaları adeta yerden yere vurmasına karşı izleyenler şok olmuşken, üstüne bir de Zuhal Topal’la Sofrada hangi kaynana öldü sorusu bir anda gündeme bomba gibi düştü.

Bunun daha ötesi ise Ölen kaynana ile gelin arasında çıkan kavga sonrasında yaşamını yitirip yitirmediği sorusu oldukça önem kazandı. Bildiğiniz üzere kaynanalar gelinlerin yemeklerini tadıyor. Günün sonunda ise bu menüye puanlama yapıyor.

Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı Öldü

Bu hafta kaynanaların bile isteye masalara düşük vermesi nedeniyle gelinler ile kaynanalar arasında istenmeyen tartışmalar yaşandı.

Bu hafta yaşamını yitiren kaynana gelinle yaşadığı bir kavga sonrasın da mı öldü? konusu izleyenler tarafından en çok merak edilen konuların başında geliyor. İşte bu soruların cevapları…

“Bu hafta yayınlanacak bölümlerimizde yarışan kayınvalidelerimizden “Ayten Çayırdere” geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etmiştir. Ayten anneye rahmet, ailesine sabır dileriz. Kendisini sevgi ile anıyoruz” Zuhal Topal

Zuhal Topal Ayten Çayırdere Öldü mü?

8 Ekim 2020 Perşembe günü gelini Gülşen Çayırdere ile birlikte yarışan kaynana Ayten Çayırdere vefat etti. Sosyal medyada yapılan eleştirileri daha önceden tahmin eden kanal ve yapım kaynananın neden vefat ettiğini şöyle açıkladı.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Ayten Çayırdere kimdir bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal Ayten Çayırdere Öldü mü resmi

“Bu hafta yarışan kayınvalidelerimizden AYTEN ÇAYIRDERE geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etmiştir.” Kanal Açıklaması

Sözleri ile kaynana Ayten Çayırdere’nin neden vefat ettiğini de açıklamış oldu. 8 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Ayten Çayırdere öldü. Öncesinde herhangi bir bir tartışma yaşaması krizi tetiklemiş olabilir mi? Sorusu İzleyenlerin aklına gelse de kalp krizinin altında yatan neden bilinmemektedir.

Ayten Çayırdere Öldü mü resmi

Şu an için kanalın açıklaması Ayten Çayırdere’nin ani kalp krizi sonucu vefat ettiği bilgisini biz de sizlerle paylaşıyoruz. Bu hafta Perşembe yarışan kaynana Ayten Çayırlıdere’nin ailesine bas sağlığı diliyoruz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. Merhaba FİLİZİM Canım nasılsın Gerçekten bakınca insanın inanacağı
  gelmiyor Ayten Çayırlıdere öldümü????Çok üzüldüm gerçekten Allah
  Rahmet eylesin Mekanı Cennet olsun.
  Ailesine Sevdiklerine Baş sağlığımı
  Söylüyorum Bi severek izleyen yorumcu gibi Allah Sabr versin inşAllah Ailesine Zor dur????????❤ Ayten Çayırlı dereni görmüştüm Şimdi yokluğuna inana
  Bilmiyorum? Allah Rahmet eylesin??AYTEN ANNE ? ??

 2. FİLİZİM Canım kusura bakma ismimi
  Yazmayı unuttum kötü oldumda??
  Ondan canım gerçekten bakınca tüylerim dikendiken oldu göz yaşlarımi tutamadım? Ne deyim Zor
  Ben böyle oldumsa Ailesi Şimdi ne
  Yapıyordur Bugün öldü FİLİZİM Ayten Çayırlı dere ? ? Allah Sabr versin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu