Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Öldürüldü!

Zuhal Topal yarışmacısı Şükran Birol oğlu Öldürüldü!

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Öldürüldü. Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı şükran Birol oğlu tarafından vahşice öldürüldü. Şükran Birol kim? Zuhal Topal yarışmasında ne zaman yarıştı? Soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

26 Ocak Salı günü basına yansıyan haber de evlat anne ve kardeşini katlettiği bilgisi ile gündeme bir anda bomba gibi düştü. İşin aslı ise cinayete kurban giden kaynana Şükran Birol iki defa Zuhal Topal’la sofrada programında yarışmacı kaynana olarka gelini Burcu Birol ile yarıştığı ortaya çıktı.

Zuhal Topal'la sofrada Yarışmacısı öldürüldü (Şükran Birol)

Bunun dışında Gelinim Mutfakta yarışmasında en çok altın alan Elif Akçam’ın kaynanası Çiğdem Akçam’ın da teyzesi olan Şükran Birol oğlu tarafından katledildi.

Zuhal Topal’la sofrada Öldürülen kaynana Şükran Birol Kimdir?

Zuhal Topal'la Sofrada Şükran Birol - 23-27 Mart Yarışmacı Kaynana

  • 70 yaşında
  • 7 çocuk annesi
  • Gezmeyi çok seviyor
  • 4 oğlu
  • 3 kızı var
  • İstanbul da ikamet ediyor
  • Aslen Diyarbakırlı

1951 yılında Diyarbakır ilinde hayata gözlerini açan Şükran hayat dolu, gezmeyi seven biri olarka tüm Türkiye kendisini tanıdı. Hatta fenomenler haftasında Sadet Kaçar ile yaşadığı diyaloglar akıllarda yer etti. Sözün özü bizler Burcu Birol’un kaynanası Şükran Birol’u cana yakın ve güleç yüzü ile tanıyıp sevdik. Bugün aldığımız habere göre oğlu tarafında öldürüldüğünü, kendisi ile beraber oğlunun da öldüğü ortaya çıktı.

Zuhal Topal'la Sofrada Burcu Birol - 23-27 Mart Yarışmacı Gelin

Şükran ile Burcu 17 Haziran Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada sezon finali haftasında pazartesi günü yarıştı ve birinci oldular. İzleyenlerin yoğun isteği üzerine fenomenler haftasına geçtiğimiz yıl 23 Mart Pazartesi günü Şükran yine Burcu ile birlikte katıldı. İlkince büyük ödülü alan gelin kaynana ikinci defa katıldıklarında 4. oldular.

Burcu Birol’un eşi Mesut Birol ile annesi Şükran Birol abisi U.B tarafında boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı. Polis ekipleri olarak yerine U.B’yi göz altına aldılar. Zuhal Topal yarışmacısı Burcu eşini ve kaynanasını kaybetti. Geri ise yarışmadaki güzel anıları kaldı.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu