Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Yeni Sezon Çekimleri Başladı

Zuhal Topal’la Sofrada Yeni Sezon çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı. Sunucu Zuhal Topla kendi sosyal medya hesabından tatilin bittiğini ve iş hayatının başladığını attığı bir post ile duyurmuştu. Çok geçmeden Zuhal Topal’la Sofrada yeni sezon çekimlerinden de bir kare resim bizzat Zuhal Topal tarafında yayınlandı.

Yaz aylarında eşi ve kızı ile birlikte tatillerini Kıbrıs da geçiren güzel sunucu bir yılın stresini attığınını görüyoruz. Ancak yakın zamanda kaynanaların türlü türlü istekleri sunucumuzun kısa sürede çileden çıkması neden olacaktır.

Zuhal Topal’la Sofrada bu sezon 2020-2021 sezonu 31 Ağustos 2020 tarihinde başladı. İşlte ilk hafta ve ilk gün yarışmacısı Burçin Çelik Aydın kimdir sorusunun cevabını görebilmek için ve   Zuhal Topal’la 31 Ağustos puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Yeni Sezon Startı Verildi

Bir çok kişi artık başlasın dediği yarışma programı nihayet çekimlerine başladı. 10 Ağustos 2020 itibari ile programın çekimleri başladı. İlk bölümde davullu zurnalı dolu bir bölüm bizleri bekliyor. Çekimleri 10 Ağustos da başlayan programın ne zaman ekranlarda olacağını merak edenler için hemen açıklayalım.

Zuhal Topal'la Sofrada Yeni sezon çekimleri başladı (Resmi)
Zuhal Topal’la Sofrada Yeni sezon çekimleri

Zuhal Topal’la Sofrada Yeni Sezon başlama tarihi 31 Ağustos Pazartesi günü yeni sezonun start vermesi bekleniyor. Zira çekimleri iki hafta önceden yapıldığı için kurgu ve montaj aşamasına nedeni ile programın başlama tarihi 31 Ağustos 2020 Pazartesi günü saat 16:000 da.

En yakın rakibi ile genel itibari ile arasında iki haftalık başlama ver bitme süreleri oluyor. Gelinim mutfakta programı 17 Ağustos tarihinde başlayacak. İki haftalık süreç sonu 31 Ağustos da sevilen yarışma programı sizlerle olacak.

Zuhal Topal yeni sezon çekimi başladı - (yazı görseli)
Zuhal Topal yeni sezon çekimi başladı

Unutmadan bu sezonda yine aynı evde çekimleri devam edecek. Korona virüs sürecinde başlayan uygulama halen devam ediyor. Ayrıca sunucumuzun “Çok özel sürprizler var” şekli ile duyurduğu yeni sezon sürprizleri ise para ödülü konusunda birinci ve ikinciye de ödül verilmesi, gündem de. Birinci yine 15.000 TL ödül alırken ikinci kişiye telafi olarak 5.000 TL verilmesi bekleniyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu