Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? (2020-2021)

2020-2021 Zuhal Topal’la Sofrada Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni sezonda ne gibi değişiklikler olacak? Zuhal Topla yeni sezon başlama tarihi belli oldu mu? İşte merak edilen tüm bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Bildiğiniz üzere Zuhal Topal’la Sofrada programı 12 Haziran Cuma günü 420 bölümü ile sevenlerine veda etmişti. Sunucumuz yeni sezon hazırlıkların henüz başlamadığını ama yeni sezon için güzel şeylerin düşündüklerini dile getirdi.

Zuhal Topal’la Sofrada yeni sezon ilk bölüm 31 Ağustos 2020 tarihinde Fox TV ekranlarında geldi. İlk gün yarışan Burçin Çelik Aydın kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız. Ayrıca 2020-2021 sezonun ilk bölümünde kaynanalar kaç puan verdiğini görebilmek için Zuhal Topal 31 Ağustos puanı hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal'la Sofrada Yeni Sezon Ne Zaman başlayacak 2020-2021

Ünlü sunucu şu sıralar bir yılın stresini Bodrum Yalıkavak da bulunan villada stresini atarken, yeni sezon da bazı değişikliklerin de giderken sinyalini verdi. Bu değişikleri de haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Zuhal Topal’la Sofrada Yeni Sezon Başlama Tarihi

Geçtiğimiz sezon Haziran Ayında sezona finaline giden program, bu sezon bazı nedenlerden dolayı bir kaç bölüm kesik yayınlamak durumunda kaldılar. Geçtiğimiz yıl Haziran ortalarında sevenlerine vede edip 19 Ağustos tarihinde yeni sezona merhaba demişlerdi. Bu yıl bir hafta erkeden başlayıp, geçen sezonun eksik bölümlerini bu sebeple telafi edilecek.

Zuhal Topal’la Sofrada Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak diye ufak bir araştırma yaptığımızda geçen sezonun da eksik bölümlerinin tamamlanması için 10 Ağustos 2020 Pazartesi günü 421. bölümü ile sezona başlaması bekleniyor.

Zuhal Topal'la Sofrada Yeni Sezon Başlama Tarihi 2020-2021

Elbette Pandemi süreci bu tarihleri ileri bir zaman dilimine de atabilir. Erkene de çekebilir. Şu an için Ağustos 2020 de başlayacağını ama geçen seneye nazaran daha erken başlatılması gündemde. Bu nedenle Ağustos ortasında yeni sezonun kesin olarka başlaması bekleniyor.

Zuhal Topal’la Sofrada Yeni Sezon da Ne Değişecek

Bildiğiniz üzere Zuhal Topal’ın ve izleyenlerin en büyük eleştirisi kayın validelerin haksız puanlamalara imza atmaları. Bile bile güzel olan yemeklere düşük puan verip, hak eden gelinin maalesef büyük ödülü alamadığını defalarca izledik. Bu duruma dur diyebilmek için sunucumuz artık 1 ve 2 puanlar sadece yetişmeyen masaya verilmesi kuralını geçen sezon başında getirmişti. Ancak kaynanalar bu yasağı da bir şekilde sabote ettiler.

Zuhal Topal'la Sofrada Yeni Sezon da Ne Değişecek 2020-2021

Bu olaylardan sonra kaynanalar hafta içinde verdiği puanı, bir başka geline vermeme kuralı getirildi. Bunu da zaman zaman kaynanalar sabote etmeyi başardılar. Haftanın ilk günü yarışan geline bir yıl boyunca en yüksek puanı neredeyse vermediler. Yada çok az bir kişinin verdiğini gözlemledik.

İnsanın doğasında olan bir şeyi aslında inkar etmek de mümkün değil. İlk günden en yüksek puanları hiç bir kaynana vermek istemez. Bu duruma bu sezon çare bulacağını ve haftanı ilk gün yarışan gelini ile son gün yarışan gelini aynı avantajlarda olmasını sağlayacak bir ortam olacak.

Zuhal Topal yeni sezon Değişiklikleri

  • Büyük ödül değişmeyecek (15.000 TL)
  • İkinci olana teselli ödülü düşünülüyor
  • Kaynanalar 10 puan üzerinden puanlama yapacak
  • Zuhal Topal 20 puan üzerinden puanlama yapması gündemde
  • Sabit bir evde çekim yapılacak
  • Kaynanaların yemeklere yardım etmesi gündemde

Yukarıda sayılan ve yeni sezon değiştirilmesi gereken bazı kurallar. Tabi bu kurallar şu an toplantı yapılıp, çıkan sonuç olmadığını, sezon içerisinde kayın validelerin davranışlarına göre düşünülen kurallar olduğunu en baştan söyleyelim.

Yeni sezon için Fox TV ile masaya oturacak olan Zuhal Topal’ın eşi Korhan Saygıner, yeni sezon anlaşmasında bu kurallar da gündeme gelecek. Hangi kuralların işleme konacağı bu toplantıdan çıkan sonuca göre belli olacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu