Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Zarife Rüstemoğlu Kimdir? [Gülseher’in Kaynanası]

Zuhal Topal’la Sofrada Zarife Rüstemoğlu 11 Eylül Cuma günü 3,5 yıllık gelini Gülseher ile birlikte yarışan kaynana Zarife Rürstemoğlu kimdir? Aslen nereli? Kaç yaşında? İşte bu soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> 11 Eylül Cuma Zuhal Topal Bu hafta Kim kazandı Görmek için tıklayınız.

Zarife Rüstemoğlu; İlk günden Rusça konuşması ile bir anda dikkatleri üzerine çekmeyi başlardı. Türkçe konuşurken de lehçe olarka farklı konuşmasına dikkat çeken sunucumuz kaynana Zarife’nin nereli olduğunu sordu.

=> Gülseher Rüstemoğlu Zuhal Topal’la sofrada hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal'la Sofrada Zarife Rüstemoğlu (kaynana)
Zarife Rüstemoğlu

Zarife kaynana da Özbekistan da doğduğunu, Ukrayna’da büyüdüğünü, 6 yıl evvel Türkiye de yaşamaya başladığını açıkladı. Sözlerimi uzatmadan bu haftanın son yarışmacı kaynanası Zarife hanım hakkında merak edilen bilgileri hemen lat kısımda sizleri bekliyor. 

Zarife Rüstemoğlu Kim 

Zarife Rüstemoğlu - (Zuhal Topalla Sofrada 11 Eylül yarışmacı kaynana)
Zuhal Topalla Sofrada 11 Eylül yarışmacı kaynana Zarife Rüstemoğlu
  • Aslen Ahıska Türkü
  • İstanbul da yaşıyor
  • Özbekistan da dünyaya geldi
  • 50 yaşında
  • Ukrayna da büyüdü
  • 8 yıl önce Türkiye’ye geldi
  • Rusça konuşabiliyor

Bu hafta en dikkat çeken kaynana olan Zarife kaynana hem neşesi ile hem de şiirleri ile kendisi gibi yarışan diğer kaynanaları açıkça eleştirmesi ile ilk günden itibaren gündeme oturdu.

Zuhal Topal Zarife Rüstemoğlu Rusça konuşan kaynana
Gülseher’in kaynanası Zarife Rüstemoğlu

Kendisini aşla yaşlı görmeyen, akrabalara her gittiğinde farklı kıyafetle gitmeyi hayat felsefesi haline getiren Gülseher’in kaynanası Zarife İstanbul da ikamet etmektedir.

Zuhal Topal’la Sofrada Zarife Rüstemoğlu’nun Verdiği Puanlar

Aslen Ahıska Türkü olan lakin yılarca Ukrayna da yaşayan Zarife hanım 8 yıl önce kesin dönüş yapmıştır. Bu hafta giyimi ile dikkat çeken Zarife kaynananın verdiği puanların tamamı alt kısımdaki tabloda verilmiştir.

Zarife Rüstemoğlu’nun Verdiği Puanlar

7 Eylül tarihinden beri aralıksız olarka puan veren Gülseher’in kaynanası Zarife Rüstemoğlu’nun hafta başından beri verdiği puanların tamamı hemen atl kısımda ki tabloda verilmiştir.

Ayşe (Pazartesi) 4
Gamze (Salı) 7
Duygu (Çarşamba) 6
Özge (Perşembe) 5
Toplam: 22

11 Eylül Cuma günü ev sahibi olacak Zarife kaynanana bu zaman kadar ortalama bir puan verdiğini lakin ilk gün oldukça düşük puan kullandığı iççin Pazartesi yarışan kaynana bugün intikam almak için gelecek. Zuhal Topal’la Sofrada Zarife Rüstemoğlu aradığınız bilgiyi bulamayanlar lütfen yorum kısmında bizlere sorabilirsiniz.

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacı Kaynana Zarife Rüstemoğlu’nun Resmileri

11 Eylül 2020 tarihinde gelini Gülseher ile birlikte Zuhal Topal’la Sofrada programında yarışan Zarife kaynananın resimleri hemen alt kısımda sizleri bekliyor.


Zuhal Topal’la Sofrada Zarife Rüstemoğlu bu hafta en dikkat çeken kaynana oldu. Hem Rusça konuşması hem de şık giyimi ile bu haftaya damgasını vuran isimlerden birisi oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu