Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Zehra Baysal Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Zehra Baysal 20 Şubat Perşembe günü Fox TV’nin sevilen yarışma programının 344. bölümde yarışmacı gelin olarak karşımıza çıktı. Bu yazımızda Zehra Baysal kim? Kaç yıllık evli? Aslen Nereli soruların cevaplarını vereceğiz. Zehra Baysal

Zehra Baysal, kendisi ve yaşamı hakkında yarışma programında bilgileri verirken ne kadar fedakar olduğunu da açıklamış oldu. En büyük hayali ise kendisi her ne kadar okumasa da iki kız evladının okuması, bu dünyadaki en büyük hayali olduğunu dile getirdi.

=> Bu arda Zehra Baysal, yarıştığı gün hangi menüyü yaptığını ve 20 şubat puanlaması sırasında kaç puan aldığını görmek için Zuhal Topal’la Sofrada 20 Şubat Perşembe Puan durumu konulu yazımıza göz atabilirsiniz.

=> Kendisi ile beraber yarışan ve kendisinden sonraki yarışmacı olan Zuhal Topal’la Sofrada Ezgi Boğaz hakkında merak edilen tüm bilgiler için tıklayınız.

Zehra Baysal Kim 

Zuhal Topal'la Sofrada Zehra Baysal

 • 14 yıllık evli
 • İki çocuk annesi
 • İki kız evladı var
 • Aslen Erzurumlu
 • Büyük kızı 10 yaşında
 • Küçük kızı 7 yaşında
 • 6 yıl boyunca kaynanası ile yaşadı
 • Ailesinin en fedakarı
 • Kardeşlerini kendisi evlendirmiş
 • En büyük hayali kızlarının okuması
 • Aceleci bir yapısı var

Zehra Baysal; 20 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada programında yarışmacı olarak karşımıza çıkmıştı. Yarışmada karmaşık bir menü ile şansını deneyen yarışmacı aslen Erzurumludur.

14 yıllık evli olan Zehra, annesini kaybettikten sonra ailesini bir arada tutmayı başlarmış vefakar bir abla ve sorumluluk sahibi bir annedir.Zuhal Topal'la Sofrada Zehra Baysal - 20 Şubat Perşembe bu hafta yarışmacıları

Programda haftanın kazana yarışmacı olması halinde kızlarının eğitim masrafları olarak harcayacağını söyleyen yarışmacı yarışmaya kaynanasında habersizce baş vurmuş. bunu duyan kaynana Şadiye ise gelinin arkasında durup, onunla birlikte programa katılmıştır.

Güler yüzlü ve sakin tavırları ile kaynanaların aynı yemeği %100 farklı eleştirileri ile (tuzlu) sabrını oldukça zorlasalar da Zehra Baysal bu eleştirileri saygı çerçevesinde cevap verdi.

Zehra Baysal’ın Resimleri

Zehra Baysal Kaç Puan Aldı

Fox TV’nin  20 Şubat 2020 puanları sırasında Zehra Baysal kaç puan aldığını görebilmek için hemen alt kısımda tablo ekledim.

Gülseren’in Verdiği P. Fatma’nın Verdiği P. Neriman’ın Verdiği P. Sevgi’nin Verdiği P. Zuhal Topal’ın Verdiği p.
7 6 5 7 8

 

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Zehra Baysal’ın Videosu

20 Şubat 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 344. bölümünde yarışan Zehra Baysal’ın yarıştığı bölüm fragmanını, yani videosu hemen alt kısımda ekledim.

Zehra Baysal Kaç Yaşında?

Yaş Bilgisi Vermedi. 14 Yıllık evli. 33-34 yaşlarında olduğunu tahmin ediyoruz

Zehra Baysal Kaç Yıllık Evli?

14 yıllık evli

Zuhal Topal'la sofrada Yarışmacısı Zehra Baysal Nereli?

Aslen Erzurumludur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu