Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Zeliha Aslandoğdu Kimdir? [Ayşe Aslandoğdu’nun Kaynanası]

Zuhal Topal’la Sofrada Zeliha Aslandoğdu 7 Eylül Pazartesi günü bu haftanın ilk yarışan kayın validesi olarka yarışacak. Karadenizli olmasının yanı sıra açık sözlü olması, izleyenlerin dikkatini çekti. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada Nurcan Çetinkal kimdir? (Gamze’nin kaynanası) Öğrenmek için tıklayınız.

Bu yazımızda 7 Eylül 2020 tarihinde Fox TV ekranlarında yarışan Ayşe Aslandoğdu’in kaynanası Zeliha Aslandoğdu kim? Zeliha aslen nereli? Kaç yaşında? İşte bu soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 7 Eylül Pazartesi Puan durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

31 Ağustos 2020 tarihinde 202-2021 sezonuna başlayan yarışma programı yine korona virüsün gölgesinde başladı. Her ne kadar Zuhal Topal “Artık başka illere de çekime gideceğiz” dese de yakın zamanda olmayacağı kesin.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Ayşe Aslandoğdu kim? (Zeliha’nın gelini) Öğrenmek için tıklayınız.

Zuhal Topal'la Sofrada Zeliha Aslandoğdu

Zeliha Aslandoğdu; 7 Eylül 2020 Pazartesi günü gelini ile yarışan Zeliha Aslandoğdu maalesef henüz birbirlerini tanımayan kaynanalardan istediği puanları almayacak. Bu durum karşısında kaynana Zeliha de Salı gününden itibaren diğer gelinlere düşük verecek. Kısaca yarışma programı bu kısır döngü içerisinde devam edecek.

Zeliha Aslandoğdu Kim 

Zeliha Aslandoğdu (Zuhal Topal 7 Eylül yarışmacı kaynana)

  • İstanbul da ikamet ediyor
  • Aslen Ankaralı
  • 59 yaşında 
  • Horon tepmeyi gelininde öğrenmiş
  • 1961 Ankara doğumlu
  • Gelinin el lezzetine güveniyor
  • Haksızlığa asla gelemiyor

7 Eylül günü yarışan Ayşe Aslandoğdu’e gelen puanlar bu haftanın da kaderini etkileyecek. Her hafta ilk gün yarışan gelin maalesef ki hak etmediği puanları alıyor.

Zeliha Aslandoğdu ve gelini

Bu olaya ise Pazartesi günü yarışan gelinin kaynanası tepki göstermek için kendisinden sonra yarışan gelinlerden intikam almaya çalışıyor. Umarım yakın zaman da bu duruma bir çare bulunur.

Zuhal Topal’la Sofrada Zeliha Aslandoğdu’ın Verdiği Puanlar

Ayşe’nin kaynanası olan Zeliha Aslandoğdu, 7 Eylül günü gelini ile birlikte yarıştıktan sonra diğer gelinlere puan vermeye başlayacak. Bu nedenle ile ilk gün oldukça sakin olan kaynana Zeliha Aslandoğdu ikinci günden itibaren adeta aslen kesiliyor. Zeliha Aslandoğdu de aynı şeklide olması bekleniyor. Zira kendi kendi gelini hak etmediği puanları alacak.

Zeliha Aslandoğdu’in Verdiği Puanlar

Zeliha Aslanoğlu gelini ile beraber 7 Eylül Pazartesi günü yarıştı. Kaynanalar 5-5-6-ve 4 puan verdi. Kaynanalardan toplam 20 puan alan Zeliha’nın gelini Ayşe sunucumuz Zuhal Topal’dan ise 7 puan alarak toplam da 27 puan elde etti. Bu hali ile 15.000 TL’yi kaçırdığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Gamze (Salı) 6
Gelin 3 (Çarşamba) 4
Özge (Perşembe) 5
Gülseher (Cuma) X
Toplam: X

Pazartesi gününden itibaren kaynana Zeliha Aslandoğdu’nin verdiği puanları yukarıdaki tabloya ekleyeceğiz. İlk gün yarıştığı için maalesef Ayşe Aslandoğdu’in kaynana Zeliha Aslandoğdu henüz puan vermedi. Salı gününden itibaren puan vermeye başlayacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu