Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Zeliha Diker Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Zeliha Diker 11 Mart Çarşamba günü 358. bölümünde yarışan Zeliha Diker kim? Memleketi nere? Kaç yaşında? Nurhan’ın gelini Zeliha kaç yıllık evli? Detaylar haberimizin devamında…

Zeliha Diker; 11 Mart 2020 Çarşamba günü bu üçüncü bölümü olan 358. bölümde yarışmacı gelin olarak Fox TV ekranlarına, Nurhan’ın 25 yıllık gelini olarak karşımıza çıktı.

Üç yıllık özel bir firmanın unlu mamuller kısmında çalışan Zeliha, sunum ve pasta konusunda oldukça yetenekli olduğunu, bugün bu yeteneğini kanıtlamak üzere kaynanası ile katıldığını dile getirdi.Zuhal Topalla Zeliha Diker (11.03.2020)

Zuhal Topalla Sofrada Zeliha Diker aslen Rizeli olsa da Muğla’da uzun yıllardır ikamet ettiğini açıkladı. Hatta evlendikten sonra 25 yıldır Muğla’da yaşadığını söyledi. Tam da bu sırada kaynanası da Muğla’da otel işlettiğini açıklaması sunucumuzun şakacıktan bayılmasına neden oldu.

Şu an çalışmayan ve iki çocuğunun eğitimi ive gelişi ile ilgilenen Zeliha Diker hakkında detaylı bilgi hemen alt başlıkta verilmiştir.

Zeliha Diker Kim 

Zeliha Diker - (Zuhal Topal'la Sofrada 11 Mart Yarışmacısı)

  • 25 yıllık evli
  • Aslen Rize Ardeşenli
  • Muğla’da yaşıyor
  • İki çocuk annesi
  • 3 yıl pastacıda çalıştı
  • Sunum konusunda uzman
  • Şu an çalışmıyor

Zuhal Topal’la Sofrada 11 Mart Çarşamba yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Zeliha Diker, şu an 25 yıllık evli olması nedeni ile bu haftanın en tecrübeli gelini diyebiliriz.

Zeliha, eşi ile tanışma hikayesi ise oldukça tesadüf eseri ve görücü usulu ile olmuş. Kaynanası uzun zamandır gitmediği memleketine gittiğinde, oğlunun resmini bir konuşma sırasında göstermiş. Zeliha ise o resme hiç bakmaması, kaynanası Nurhan hanımın dikkatini çekmesi sonra olayların başlangıcı olmuş.Zeliha Diker ve Kaynanası Nurhan Diker

Zeliha Diker evlendikten sonra çok uyuduğunu anlayan kaynanası Nurhan, gelinin kaldırmak için aynı binada oturdukları için kalorifer peteklerine vurarak gelinin uykudan uyandırdığı anılarını gülerek paylaştı.

Kayın validesine neden bunu yaptığını soran sunucumuza cevaben şu cümleleri kullandı.

Gelinim hamile. Uyanıp yemek yemesi ve torunumu büyütmesi için yaptığımZeliha Diker’in kaynanası

Gelin kaynana olarak aynı binada oturmanın zaman zaman avantajları olduğu kadar böylesine sıkıntılı durumları da olabiliyor.

Şaka bir yana bugün yarışan gelinimiz Bu haftanın en iyi menüsü ile yarıştığını sunucumuzda onayladı. Zira bu menüyü ben mi sipariş ettim? Diyerek ne kadar çok sevdiğini de ortaya koymuş oldu.

Zeliha Diker’in Resimleri

Aslen Rize Ardeşenli olan Zeliha’nın katıldığı Zuhal Topalla Sofrada programında kadrajımıza giren bir kaç görüntüleri hemen alt kısımda verilmiştir.

Zeliha Diker Kaç Puan Aldı

Haftanın üçüncü yarışmacısı olan yani 9 Mart 2020 tarihinde başlayan bu haftanın üçüncü günün de 11 Mart tarihinde yarışan Zeliha’nın hem kaynanalardan hem de sunucumuzdan aldığı puanları hemen alt kısımda vereceğiz.

Zeliha Diker Zuhal Topal’la Sofrada programında haftanın birincisi olabilmesi için en az 28 puan alması gerektiğini dip not olarak söyleyebilirim.

İrez Elife Miyesser Engin Zuhal Topal
4 7 6 6 10

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Zeliha Diker’in Videosu

11 Mart 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 358. bölümünde yarışan Zeliha Diker’in yarıştığı bölümün fragmanı ile sizleri baş başa bırakıyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu