Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Zeynep Çetinkaya Kimdir?

Zuhal Topal'la Sofrada 23 Şubat Yarışmacısı Zeynep Çetinkaya Bilgileri

Zuhal Topal’la Sofrada Zeynep Çetinkaya 23 Şubat Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada programında bugün yarışan gelin Zeynep Çetinkaya Kimdir? Zeynep Çetinkaya aslen nereli? Eşi ile nasıl tanıştı? Kaç yıllık evli? Kaç yaşında? Zuhal Topal’la Sofrada Zeynep Çetinkaya kaç puan aldı? Soruların detaylı cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Zeynep Çetinkaya; 1994 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Aslen Çankırılı olan Zeynep 6 yıllık evli, bir çocuk annesidir. İstanbul Tuzla ilçesinden ikamet eden Zeynep’in Çınar adında 3,5 yaşında bir oğlu var.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Yağmur Çıtak hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zeynep Çetinkaya Zuhal Topal'la Sofrada 23 Şubat yarışmacısı

=> 23 Şubat Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

23 Şubat Salı günü Zuhal Topal programında yarışan Zeynep Çetinkaya’nın bilgileri alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Zuhal Topal’la Sofrada Zeynep Çetinkaya

Zuhal Topal'la Sofrada Zeynep Çetinkaya

 • 1994 doğumlu
 • 27 yaşında
 • 6 yıllık evli
 • Bir çocuk annesi
 • Aslen Çankırılı
 • Alış verişi çok seviyor
 • Tizi biri
 • Eşinin adı Cemil
 • 3,5 yaşında bir oğlu var
 • Oğlunun adı Çınar
 • İstanbul Tuzla da yaşıyor

23 Şubat Salı günü Zuhal Topal’la sofrada Zeynep Çetinkaya yarışacak. Aslen Çankırılı olan ve daha önce Çankırı iline üç defa gittiğini sözlerine ekleyen yarışmacı 26 yaşındadır. 6 yıl önce Cemil Çetinkaya ile evlenmiştir.

Zeynep Çetinkaya (23 Şubat Salı Yarışmacı Gelin)

Zeynep Çetinkaya İstanbul Tuzla ilçesinde ikamet etmektedir. Eşi Cemil ile görümcesi sayesinde tanıştığını,  zamanla evlenmeye karar verdiklerini açıkladı. Şu an 6 yıllık evli olan Zeynep’in 3,5 yaşında Çınar adında bir oğlu var

Zuhal Topal’la Sofrada Zeynep Çetinkaya Kaç Puan Aldı

Hafta finali olan 26 Şubat Cuma günü 15.000 TL’yi kazanmak isteyen bu hafta yarışmacılarında biri olan Zeynep kendi belirlediği menüsüne haftanın ortak yemeğini de ekleyerek yarıştı. Kaynanalar Zeynep’in menüsünü yerden yere vurup çok eleştirdiler. günün sonunda da 23 Şubat Salı günü yarışan Zeynep Çetinkaya gelen puanları tamamı alt kısımda ki tablo içinde sizleri bekliyor.

Zeynep Çetinkaya’nın Puanları

Zehra Berberoğlu  4
Güngör Kefinsiz  5
Sevgi Naz Çevik  6
Sevim Aksoy  5
Zuhal Topal    8
TOPLAM:   28

**23 Şubat 2021 Salı Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Zeynep Çetinkaya’nın Videosu

23 Şubat 2021 tarihinde başlayıp 26 Şubat 2021 tarihinde son bulacak olan bu hafta yarışan ikinci gelin olan 23 Şubat Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan Zeynep Çetinkaya’nın yarıştığı bölümün videosu…

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu