Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Zeynep Günal Kimdir?

Nuriye Günal'ın Kaynanası Zeynep Günal'in Bilgileri

Zuhal Topal’la Sofrada Zeynep Günal 22 Mart Pazartesi günü Fox TV’de yarışan Nuriye Günal‘ın kaynanası Zeynep Günal kimdir? Kaç yaşında? Aslen Nereli? Şu an nerede ikamet ediyor? Hafta başında final gününe kadar kaynana Zeynep Günal rakip gelinlere kaç puan verdi? Soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Çiğdem Özekici hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zeynep Günal; Aslen Sivaslıdır. Bir kızı ve bir oğlu olan kaynana Zeynep gelini ile birlikte İstanbul a ikamet ediyor. Haksızlığa aslan katlanamayan kaynana Sivas’ın yiğit kadınlarından. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada 22 Mart Pazartesi Puanları için tıklayınız.

Bu hafta ilk bölümde yani 22 Mart 2021 tarihinde başlayan haftanın ilk yarışmacısı olan Nuriye2nin kayın validesi olan Zuhal Topal’la Sofrada Zeynep Günal’ın tüm bilgileri alt kısımda verilmiştir.

=> 22-26 Mart 2021 Zuhal Topal’la Sofrada Tüm Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Zeynep Günal Kim

Zuhal Topal'la Sofrada Zeynep Günal
Zuhal Topal’la Sofrada Zeynep Günal Resmi
  • Aslen Sivaslı
  • İstanbul da oturuyor
  • Bir kızı kaçarak evlendi
  • Oğlu Nuriye’yi kaçırdı

Haftanın ilk yarışmacı kaynanası olan Sivaslı olan Zeynep doğru yorumları ile verdiği puanlar arasında ki tezatlık nedeniyle bu hafta en çok eleştiri alacak kaynanalardan olacak.

Zeynep Günal (22 Mart 2021 Yarışmacı Kaynana)

Haftanın ilk bölümünde gelini Nuray  ile iyi bir performans çıkartmak elinin elinden geleni yapan kaynana Zeynep, gelinine gelen düşük puanların hesabını 23 Mart tarihinden itibaren 26 Mart 2021 tarihine kadar yarışacak gelinlerden soracak.

Zuhal Topal’la Sofrada Zeynep Günal’ın Verdiği Puanlar

22 Mart tarihinde başlayan ve ilk bölümde gelini Nuriye ile birlikte yarışan Zeynep kaynana haftanın ikinci bölümünden itibaren yarışıp puanlarını verecek. İşte kaynana Zeynep Günal’ın bu hafta verdiği vere vereceği puanların tamamı alt kısımda tabloda verilmiştir.

Zeynep Günal’ın Verdiği Puanlar

Medine (Salı) 4
Carmein (Çarşamba) 3
Ezgi (Perşembe) 6
Çisem (Cuma) 7
Toplam: 20

22 Mart Pazartesi günü yarışan kaynana Zuhal Topal’la Sofrada Zeynep Günal kendi kızı ile gelinin kaçarak evlendiğini söylediği o anlarda dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu