Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Zübeyde Durmuş Kimdir?

11 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada Zübeyde Durmuş Bilgileri

Zuhal Topal’la Sofrada Zübeyde Durmuş 11 Haziran Perşembe günü 419. bölümünde yarışan yarışmacı Zübeyde Durmuş kim? Yarışmaya kaynanası Ayşe Durmuş ile birlikte katılan Zübeyde Durmuş kaç yaşında? Aslen Nereli? Eşi ile nasıl tanıştı? 11 Haziran Perşembe günü Zübeyde Durmuş kaç puan aldı sorularının cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Zübeyde Durmuş; 11 Haziran 2020 Perşembe günü Fox TV ekranlarında yarışmacı gelin olarka harika menüsü ile yarışan yarışmacı gelin olarka karşımıza çıktı. Yemeklerden çok eşi ile evlenme hikayesi daha fazla dikkat çeken Perşembe günü yarışmacısı Zübeyde’nin alacağı puanlar yazının son kısmında verildi. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada Roza Budayarova hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la yarışmacısı Zübeyde Durmuş eşi ile tanışma hikayesini oldukça ilgin. İlk olarka kayın validesi kendisini istemediğini ama eşi ailesini de karşısına alınca kayın validesi ile karşı karşıya kaldığını açıkladı.

Zuhal Topal'la Sofrada Zübeyde Durmuş

Bu yazımızı içerisinde sadece 11 Haziran yarışmacı gelin Zübeyde Durmuş hakkında bilgi bulabilirsiniz. Kayın validesi Fatma Durmuş hakkında bilgi almak isteyenler  bu günün puanlarını verdiğimiz konumuzun içerisinde bulabilirsiniz. 

=> 8-12 Haziran Zuhal Topal’la Sofrada Bu Haftaki Yarışmacılar kimler olduğunu görmek için tıklayınız.

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 11 Haziran yarışmacısı Zübeyde Durmuş kim
 2. Zübeyde Durmuş’nın resimleri
 3. Yarışmacı Zübeyde Durmuş Kaç puan aldı
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Sırası ile sizlere tek tek açıklayacağız. 

=> 11 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zübeyde Durmuş Kim 

Zübeyde Durmuş - (Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı)

 • İstanbul da ikamet ediyor
 • 27 yaşında
 • 4 yıllık evli
 • Aslen Erzurumlu
 • 2 çocuk annesi
 • Eşinin adı Dinçer
 • Dadaş gelini
 • Yemek yapmayı kaynanasından öğrendi
 • Başına buyruk birisi
 • Eşi ile üç günde tanışıp evlendi

Zuhal Topal’la Sofrada 11 Haziran Perşembe yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Zübeyde Durmuş, eşi ile sosyal medyada tanıştıklarını ve 3 gün içerisinde ailesi ile tanışmaya karar verdiğini dile getirdi. O zamanlar Yozgat da arkadaşı ile birlikte aynı evde kalan Zübeyde eşi ve ailesi ile tanışmak için İstanbul’a geldiğini ama geri dönemediğini açıkladı.

Zübeyde Durmuş - (11 Haziran Perşembe Yarışmacı Gelin)

Eşi Dinçer ailesi ile tanışmak için getirdiği sırada kaçırdığını Zübeyde’ey bile söylemediğini açıkladı. Zübeyde kendi ailesinin de bu duruma karşı olumsuz tepki verdiğini ama şimdi özel günlerde arayıp konuşabildiğini açıkladı

Büyük ödülü alacağız! Zübeyde Durmuş

Zuhal Topal’la sofrada Zübeyde Durmuş iddialı menüsü ile kaynanaların ve sunucumuzun karşısına çıkacak olan Zübeyde bu hafta büyük ödülü almak istese de kendinden önceki yarışmacısı çok iyi puanlar alması, Zübeyde’in kazanma hırsınız bir miktar etkiledi

Zübeyde Durmuş’un Resimleri

11 Haziran 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada programının 419. bölümünde yarışmacı olarak karşımıza çıkan Zübeyde Durmuş’un resimleri.

Zuhal Topal’la Sofrada Zübeyde Durmuş Kaç Puan Aldı

Bu hafta oldukça yüksek puanlar veriliyor. Gelinler adeta aldıkları puanlarla rekoru zorluyor.  İşte Zuhal Topal’la Sofada Zübeyde Durmuş’un aldığı puanlar.

Zübeyde Durmuş’un Puanları

Hatice 5
Nezahat 4
Güzin 5
Fatma 5
Zuhal Topal 7
Toplam: 26 puan

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Zübeyde Durmuş’un Videosu

11 Mayıs 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 419. bölümde kayın validesi Fatma hanımla birlikte yarışan Zuhal Topal’la Sofrada Zübeyde Durmuş’un yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu