Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Zuhal Akçelik Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Zuhal Akçelik 28 Nisan Salı günü 392. bölümünde yarışan Zuhal Akçelik kim? Gülden’in gelini olan Zuhal Akçelik kaç yaşında? Aslen Nereli? Bugün yarışan Zuhal Akçelik kaç puan aldı? Bu soruların cevapları ve daha fazlası haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 29 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanlaması hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Akçelik; 28 Nisan 2020 Salı günü, Fox TV ekranlarında Zuhal Topalla programında haftanın ikinci yarışmacısı olarka kayın validesi Gülden ile birlikte Fox TV ekranlarında yer aldı.

Zuhal Topal’la yarışmacısı Zuhal Akçelik aslen Bursa göçmeni olduğu için menüsünde Bursa’ya özgü harika lezzetleri sunmasını bekliyoruz.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Cemile Kırma hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bu yazımızda sadece Zuhal Akçelik hakkında bilgi vereceğiz. Kayın validesi Gülden hanım hakkında detaylı bilgileri bu günün puanlarını verdiğimiz konunun içinde bulabilirsiniz.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 28 Nisan Salı Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Şimdi sırayla;

  1. Zuhal Topal 28 Nisan yarışmacısı Zuhal Akçelik kim olduğunu
  2. Zuhal Akçelik’in resimlerini
  3. Yarışmacı Elvan’ın 28 Nisan Puanlarını
  4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Sizleri bekletmeden yukarı da sıraladığım konuları sırası ile tek tek açıklamaya başlayalım.  

Zuhal Akçelik Kim 

Zuhal Akçelik - (Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı)

  • 33 yaşında 
  • 13 yıllık evli
  • İki çocuk annesi
  • Aslen Bursa Göçmeni
  • 1987 Bursa doğumlu
  • Madagaskarlı Eltisi Var

Zuhal Topal’la Sofrada 28 Nisan Salı yarışmacısı olarak karşımıza kayın validesi Gülden ile birlikte çıkan Fox TV’nin sevilen yarışma programında bu hafta en iddialı yarışmacılardan biri olarka kendisini izleyeceğiz.

Zuhal Topal - Zuhal Akçelik

Bu hafta yarışan gelinler arasında en tecrübeli olmasa da çoğundan tecrübeli gelinlerden biri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Aslen Bursa göçmeni olan Zuhal, İstanbul da kayın validesi ile birlikte ikamet ettiğini dile getirdi. Bildiğiniz üzere Bursa göçmeni olduğu için menüsünde Bursa yöresine ait yemeklerin yer almasını bekliyoruz.

Kayın validesi ile çok iyi geçindiğini söyleyen Zuhal, bugün yarıştığı bölümde kaynanası ile çok fazla fikir ayrılıkları yaşadı. Zuhal yemeklerini geç getirdiği için kaynanalardan sesler yükseldiğinde kaynanası Gülden de gelinin görmeye gittiğinde kayın validesine karşı şu sözleri söyledi.

Anne lütfen kaynanalar karşı beni savunur musun!

Zuhal Akçelik

28 Nisan Salı günü yarışan aslen Bursa göçmeni olan Zuhal, yemeklerinin hazırlanma süreci uzun olmasında dolayı oldukça sıkıntı yaşadı.

Zuhal Akçelik’in Resimleri

Zuhal Akçelik yaptığı yemeklerle ve iddialı söylemleri ile oldukça dikkat çeken yarışmacı olarka karşımıza çıkan Zuhal’in yarıştığı 28 Nisan 2020 tarihinde kameralara takılan bir kaç resmini hemen alt kısımda yer almaktadır.

Zuhal Akçelik Kaç Puan Aldı

28 Nisan tarihinde bu hafta yarışan ekinci gelin olarak Fox TV ekranlarına çıkan Zuhal Akçelik kaç puan aldığını merak edenler için yazının devamında Zuhal’in puanlarını verdik.

28 Nisan Salı günü yarışan Zuhal Akçelik kaç puan aldığını hemen alt kısımdaki tabloda görebilirsiniz.

Emine Aysel Saadet Gülsüm Zuhal Topal
8 4 5 4 8

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Zuhal Akçelik’in Videosu

28 Nisan 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 392. bölüm olan bu haftanın ikinci bölümünde yarışmacı gelin olarak karşımıza çıkan Zuhal Akçelik’in yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu