Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 15 Ekim Cuma Kim Kazandı? [Haftanın Birincisi]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 15 Ekim Cuma Kim Kazandı? Bu hafta Yemekteyiz programında hangi yarışmacı 15.000 TL’yi aldı? Haftanın birincisi kim doldu? Bu hafta Zuhal Topal’la ‘yemekteyiz kim kazandı? İşte tüm bu soruların detaylı cevapları haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 29 Ekim Cuma Bu Hafta Kim Kazandı için tıklayınız.

Bu yazımızda 15 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Birinci Oldu? Haftanın birincisi kaç puan aldı? 15.000 TL’yi kim kazandı? sorusunun cevabı alt kısımda detaylı olarak verilmiştir. 

11 Ekim 2021 tarihinde başlayan yarışma programında bu hafta hem 10 puan hem de 1 puan alan yarışmacı oldu. Birbirinden iddialı isimlerin yarıştığı bu hafta 15 Ekim Cuma puanları sonucuna göre bir yarışmacı 15.000 TL’yi kazana isim oldu.

=> 22 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Kim Kazandı görebilmek için tıklayınız.

15 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı

11 Ekim 2021 Pazartesi günü Sabahat Şahin yarıştı. Sabahat Rakiplerinden 17 puan alırken, Zuhal Topal’dan 7 puan alabildi. Toplamda Sabahat 24 puan alarak geçen hafta birinci olan yarışmacıların puanlarına bakıldığında ciddi puan alarak yarışmaya başlayan Sabahat rakiplerinin kendisine verdiği düşük puanlardan intikam almak için elinden geleni yaptı.

12 Ekim Salı günü Edizcan İkizoğlu yarıştı. Edizcan Rakiplerinden 20 puan alarak kendisinden önce yarışan Sabahat’ ı geçip ilk finalist adayı oldu.

13 ekim Çarşamba günü Habibe Naz Özcan Yarıştı. Habibe’nin menüsü bu haftanın en iddialı menüsü olmasına rağmen Habibe yemeklerini yetiştiremediği için rakipleri oldukça düşük puanlar veridi.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Ekim Cuma Kim Kazandı - Sinem Bozkurt

14 Ekim Perşembe günü yorumları ile e verdiği düşük puanlarla dikkatleri üzerine çeken Yasin Tayyar yarıştı. Yasin rakiplerinden 18 puan alırken Zuhal Topal’dan 6 puan aldı. toplamda 24 puan alarak yarışmadaki 15.000 TL’ye veda eden bir diğer isim oldu.

15 Ekim Cuma günü Haftanın final bölümünde Sinem Bozkurt yarıştı. Sinem menüleri ile oldukça iddialı olduğunu gösterse de rakipleri birinci olma hevesi ile Sinem’e düşük puanlar verse de bir rakibi (Habibe Naz Özcan) Sinem’e 10 puan vererek bir anda Sinem’i birincilik koltuğuna itti.

15 ekim Cuma Zuhal Topal’la Sofrada kim kazandı sorusunun cevabı da böylelikle ortaya çıkmış oldu.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 15 Ekim Cuma Kim Kazandı

15 Ekim 2021 Cuma günü Yarışan Aslen Diyarbakırlı olan 27 yaşında bir çocuk annesi Sinem Bozkurt Zuhal Topal’la Yemekteyiz programının bu hafta kazanan ismi oldu. Sinem rakiplerinden toplamda 24 puan alırken, Zuhal Topal’dan 7 puan alan isim oldu.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Sinem Bozkurt
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sinem Bozkurt Resmi
  • Sabahat Şahin (11 Ekim Pazartesi): 17 + 6 = 23
  • Edizcan İkizoğlu (12 Ekim Salı): 20 + 6 = 26
  • Habibe Naz Özcan (13 Ekim Çarşamba) : 8 + 4 = 12
  • Yasin Tayyar (14 Ekim Perşembe) : 18 + 6 = 24
  • Sinem Bozkurt (15 Ekim Cuma) : 24 + 8 = 32

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 15 Ekim Cuma Kim Kazandı sorusunun cevabı da 27 yaşında ki Sinem Bozkurt oldu. Sinem 32 puanla bu hafta haftanın birincisi oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. gönül isterdiki naz hanım kazansın ama maalesef menüsü yetişmedi eminim zuhal hanımda kazanmasını isterdi tek tesellim 2 beyle sabahat hanım kazananamadığı için mutlu oldum hele yasin 1 haftada en yüksek verdiği 4 puan resmen hak yedi 1ciliğe oynadı onuda eline yüzüne bulaştırdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu