Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 25 Şubat Cuma Puan Durumu Açıklandı!

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 25 Şubat Cuma Puan Durumu ile toplam puan durumu sonucu %100 netlik kazandı! 21 Şubat 20221 tarihinde başlayan ve 25 Şubat 2022 tarihinde son bulacak olan bu hafta Yemekteyiz Puan durumu sonucu belli oldu! 25 Şubat Cuma Puan Zuhal Topal’la Yemekteyiz Durumu sonucu hangi yarışmacı birinci olduğu, bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 11 Mart Cuma Puan Durumu sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Bu yazımızda; Yemekteyiz 25 Şubat Cuma puan durumu sonucu ile Yemekteyiz toplam puanlar sonucu detaylı olarka bu yazımızda sizlere açıklanacaktır.

=> 4 Mart Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 25 Şubat Cuma Puan Durumu Resmi

21 Şubat 2022 tarihinde, haftanın birinci günü 31 yaşında Hemşire olan Safter Karabetça yarıştı. Rakiplerinden istediği puanları alamasa da yarışma da dikkat çeken isimlerin başında yer aldı.

=> 25 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

22 Şubat 2022 tarihinde Salı günü Bedriye Akçay yarıştı. Elinin lezzetine güvenen Bedriye, toplamda 28 puan alarak zirveye adını yazdırdı. Henüz 25 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu sonucu %100 belli olmasa da Bedriye üç rakibini bu puanla geride bıraktı.

23 Şubat Çarşamba günü Büşra Karabulak yarıştı. Büşra kaz etinin lezzetine güvense de kaz etinin az olması, rakiplerinin ona verdiği puanları %100 etkiledi.

25 Şubat Cuma Puan Zuhal Topal'la Yemekteyiz Durumu Resmi

24 Şubat Perşembe günü Gül Dil yarıştı. Gül rakiplerine verdiği düşük puanların karşılığını birebir aldığı için aldığı puanlardan memnun olmadı. 

25 Şubat Cuma günü ise astrolog Batuhan yarışacak. Batuhan’ın alacağı puanlardan sonra, Yemekteyiz 25 Şubat Cuma puan durumu sonucu %100 belli olacak. İşte Yemekteyiz 25 Şubat Puan durumu sizlerle…

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 25 Şubat Cuma Puan Durumu

  • 21 Şubat Pazartesi Puanı (Safter Karabetça) = 19 Puan
  • 22 Şubat Salı Puanı (Bedriye Akçay) = 28 Puan
  • 23 Şubat Çarşamba (Büşra Karabulak) = 27 Puan 
  • 24 Şubat Perşembe (Gül Dil) = 26 Puan
  • 25 Şubat Cuma (Batuhan Kutlusoy) = 21 Puan

Yukarıda ki listede, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 25 Şubat Cuma Puan Durumu sonucuna verilmiştir. Lakin son gün yarışmacısı Batuhan Kutlusoy’un puanları henüz belli olmadığı için yazılmamıştır. Batuhan’ın da yemekleri puanlandıktan sonra, Yemekteyiz 25 Şubat Cuma puan durumu sonucu %100 belli olacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu