Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Şubat Cuma Kim Kazandı [Yemekteyiz Haftanın Birincisi]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Şubat Cuma Kim Kazandı? 31 Ocak Pazartesi başlayan yarışma programında, 4 Şubat Cuma günü Yemekteyiz bu hafta kim kazandı? Bu hafta 15.000 TL’yi kim aldı?  4 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı? Sorusunun cevabı, bu yazımızda sizleri bekliyor. 

=> Yemekteyiz 11 Mart Cuma Kim Kazandı sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Bu yazımızda; 21 Ocak Cuma Yemekteyiz haftanın birincisi kim olduZuhal Topal’la Yemekteyiz 21 Ocak Cuma Kim Kazandı? Sorularının cevapları, hemen alt kısımda açıklanmıştır. 

=> 4 Mart Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Şubat Cuma Kim Kazandı

31 Ocak 2022 Pazartesi Deniz Ağdaş rakiplerinden ve sunucundan toplamda 27 puan almayı başardı. Haftanın ilk bölümü olmasına rağmen 27 puan alan Deniz, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Şubat Cuma Kim Kazandı sorusuna cevap olmak için ilk hamlesini yapan oldu.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Mart Cuma Kim Kazandı öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 4 Şubat Cuma Kim Kazandı

1 Şubat Salı günü Eda Demircan yarıştı. Eda Demircan rakiplerinden toplamda 30 puan almayı başardı. Eda aldığı puanlara bir anda 4 Şubat Cuma Yemekteyiz haftanın birincisi kim oldu? Sorusuna cevap olmaya bir hayli yaklaştı.

=> 25 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı için tıklayınız.

2 Şubat Çarşamba günü Murat Uzan yarıştı ve 21 puan alabildi. Murat Yemeklerine istediği lezzeti veremediği için bugün 21 Ocak Cuma Yemekteyiz kim kazandı sorusuna cevap olmaktan bir hayli uzaklaştı.

3 Şubat Perşembe Yemekteyiz programında Gioacchino yarıştı. Gastronomi hocası olmasına rağmen rakipleri gerek kasten gerekse gerçekten beğenmediği için İtalyan yarışmacı istediği puanları her ne kadar alamasa da Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Şubat Cuma Kim Kazandı sorusana en yakın isim oldu.

15 Ocak Cuma günü, haftanın en çok merak edilen babası aşçı olan Ayşegül Saraç yarıştı. Ayşegül rakiplerinin hepsinden 6 puan almasına büyük tepki gösterse de sunucunda aldığı yüksek puanlara 32 puan elde etti.

21 Ocak Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı yazının en son kısmında açıklanmıştır.
  • 31 Ocak Pazartesi Puanı (Deniz Ağdaş) = 27 Puan
  • 1 Şubat Salı Puanı (Eda Demircan) = 30 Puan
  • 2 Şubat Çarşamba (Murat Uzan) = 21 
  • 3 Şubat Perşembe (Gioacchino Dell’aquila) = 31 Puan
  • 4 Şubat Cuma (Ayşegül Saraç) = 30 Puan

Yemekteyiz 21 Ocak Cuma Kim Kazandı

Bu hafta 31 Ocak ile 4 Şubat haftasında; 31 Ocak 2022 tarihinde Deniz Ağdaş, 1 Şubat Salı Eda Demircan, 2 Şubat Çarşamba Murat Uzan, 3 Şubat Perşembe Gioacchino Dell’aquila, 4 Şubat Cuma Ayşegül Saraç bu hafta yarışan beş yarışmacı oldu.

4 Şubat Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı

31 Ocak Pazartesi günü Deniz Ağdaş toplamda 27 puan aldı.1 Şubat Salı Eda Demircan 30 puan aldı. 2 Şubat Çarşamba günü Murat Uzan 21 puan alabildi. 3 Şubat Perşembe Gioacchino Dell’aquila toplamda 31 puan alırken, 4 Şubat Cuma günü Ayşegül Saraç toplamda 30 puan elde etti. 4 Şubat Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı olan isim oldu.

4 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yermekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı 31 puanla Gioacchino Dell’aquila oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu