Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Aras Sezer Pekel Kimdir [Yemekteyiz 21 Aralık Yarışmacısı]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Aras Sezer Pekel 22 Aralık Çarşamba günü yarışan yarışmacıdır. Yemekteyiz Aras Sezer Pekel kimdir? Aras Sezer Pekel kaç yaşında? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Aras Sezer Pekel kaç puan aldı? Yemekteyiz 22 Aralık yarışmacısı Aras Sezer Pekel kaç yaşında? İşte Aras Sezer Pekel hakkında merak edilen tüm bilgiler, bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Mesut Özer hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Aras Sezer Pekel; 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Diyarbakırlı olan Aras 2021 yılı itibari ile 24 yaşındadır. 3 üniversite bitiren Aras Sezer, İstanbul Kartal da yaşamaktadır. Freelance olarak modellik yapan Aras, E-Ticaret ile ilgileniyor. Annesinin isteği üzerine yemek yarışmasına katılmıştır.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 22 Aralık Çarşamba Puanları için tıklayınız.

22 Aralık Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı - Aras Sezer Pekel
22 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacıları 20-24 Aralık 2021 hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

22 Aralık Çarşamba günü Zuhal Topal programında bu haftanın üçüncü yarışmacısı olarak yarışan, Aras Sezer Pekel’in tüm bilgileri alt kısımda maddeler halinde verilmiştir.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Aras Sezer Pekel Kimdir

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Aras Sezer Pekel
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Aras Sezer Pekel Resmi
 • 1997 yılında dünyaya geldi
 • 24 yaşında
 • İstanbul Kartal’da ikamet ediyor
 • Sivil hava işletmeciliği mezunu
 • 3 Üniversite bitirdi
 • 4 kardeş
 • Online Ticaret ile ilgileniyor
 • Modellik yapıyor
 • Aslen Diyarbakırlı
 • İstanbul Kartal dan Katıldı
 • Modayı yakında takip ediyor
 • Simetri takıntısı var
 • İstanbul da yaşıyor
 • Temizliğe çok önem veriyor
 • İstanbul ilinde ikamet ediyor

22 Aralık Çarşamba günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Aras Sezer Pekel yarışacak. Aslen Diyarbakırlı olan Aras Sezer Pekel’in çocukluğu İstanbul da geçmiştir. Bir dönem Avustralya’da yaşayan Aras, yemek yapmayı çok sevdiğini ifade etmiştir.

“Yarışmaya annem benden habersiz baş vurmuş. Annemin hatırına yarışmaya katılmak istedim. Çevredeki arkadaşlarım benim yemeklerimi çok seviyor! Yemekteyiz Aras Sezer Pekel

Sözleri ile Aras Sezer Pekel, yemek yapmayı çok sevdiğini, annesinin de bunun fark etmesi ile yarışmaya katıldığının ifade etmiştir. 3 yaşında mutfağa giren Aras, 3 yaşında yumurta kırmakla yemek yapmaya başlamıştır.

Yemekteyiz Aras Sezer Pekel Kaç Puan Aldı

22 Aralık Çarşamba günü yarışan Aras Sezer Pekel’in, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında 22 Aralık 2021 tarihinde altığı puanları tamamı alt kısımda verilmiştir.

Aras Sezer Pekel’in Puanları

Cemile Ata  5
Melek Seray Dil  9
Mesut Özer  6
Gizem Kapıcı  6
Zuhal Topal    7
TOPLAM:   33

**22 Aralık 2021 Çarşamba Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Aras Sezer Pekel’in Videosu

22 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Aras Sezer Pekel’in programda yarıştığı bölüme ait video alt kısımda verilmiştir.

Aras Sezer Pekel Kimdir

22 Aralık 2021  Çarşamba günü, Zuhal Topal’la Yemekteyiz Aras Sezer Pekel yarışacak. 20-24 Aralık haftasında yarışan beş yarışmacında biri olan ve 22 Aralık Çarşamba günü yarışacak olan, Aras Sezer Pekel Kimdir? İşte cevabı…

Aras Sezer Pekel Kimdir
Aras Sezer Pekel

Aras Sezer Pekel; 1997 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Aslen Diyarbakırlı olan Aras Sezer Pekel, 2021 yılı itibari ile 24 yaşındadır. Sivil Hava işletmeciliği bölümünde mezun olan Aras, üç üniversite bitirmiştir. Freelance olarak modellik yapan Aras, E-Ticaret ile ilgilenmektedir. İstanbul Kartal da ikamet etmektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. ne oldu hanımlar melek 9 puanı verince apışıp kaldınız oynadığınız o kadar belliki cemile sana söylenecek fazla bir şey yok verdiğin puanla karakterini ortaya koydun zaten umarım temennim sen birinci olamazssın dileğim 2 beyfendiden birinin 1 ci olması umarım öylede olur bu arada melek hanım verdiğin 9 a helal olsun beni yanıltmadın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu