Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Aysun Kılıç Kimdir? [29/11/2021]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Aysun Kılıç 29 Kasım Pazartesi günü yarıştı. Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Aysun Kılıç Kimdir? Aysun Kılıç aslen nereli? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Aysun Kılıç kaç puan aldı? Soruların cevapları, bu haberimiz içerisinde sizleri bekliyor. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Beyza Nur Uzun hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Aysun Kılıç; 1988 yılında Kars ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Karslı olan Aysun İstanbul da büyümüştür. 11 Yıllık evli iki çocuk annesidir. 2 ve 9 yaşında iki oğlu olan Aysun Kılıç, İstanbul Beykoz da ikamet etmektedir. Ev hanımı olan Aysun, yakın zamanda anne ve babasını  kaybetmiştir. Yarışmaya annesinin isteği üzerine katılmıştır.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Semih Karaduman hakkında bilgi almak için tıklayınız.

29 Kasım Pazartesi günü Zuhal Topal programında bu haftanın ilk yarışmacısı olarak yarışan, Aysun Kılıç’ın tüm bilgileri alt kısımda maddeler halinde verilmiştir.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 29 Kasım-3 Aralık Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Aysun Kılıç

  • 1988 yılında dünyaya geldi
  • Kars ilinde doğdu
  • İstanbul da büyüdü
  • 33 yaşında
  • Aslen Karslı
  • 2 çocuk annesi
  • 11 yıllık evli
  • İstanbul Beykoz da oturuyor
  • 2 Oğlu var
  • 9 ve 2 yaşında çocukları var

=> 29 Kasım Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için tıklayınız.

29 Kasım Pazartesi günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Aysun Kılıç yarışacak. Aslen Karslı olan 11 yıllık evli iki çocuk annesi olan Aysun, yarışmada büyük ödülü kazanmak için geldiğini açıklarken, yarışmaya nenden katıldığını şu sözlerle açıkladı.

“Yakın zamanda babamı ve annemi kaybettim. Annem bu programı çok severdi. Onun için katıldım! Zuhal Topal’la Yemekteyiz Aysun Kılıç

Sözleri ile Aysun Kılıç, yarışmaya annesinin anısına katıldığını, annesini yad etmek adına katıldığını ve bu hafta Cuma günü verilecek olan, 15.000 TL’yi almak istediğini ifade etti.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Aysun Kılıç Kaç Puan Aldı

29 Kasım Pazartesi günü yarışan Aysun Kılıç’ın, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında 29 Kasım günü aldığı puanları alt kısımda verilmiştir.

Aysun Kılıç’ın Puanları

Semih Karaduman  6
Merve Abbasoğlu  5
Merve Sancak Genç  6
Oktay Kalabalık  6
Zuhal Topal    8
TOPLAM:  31

**29 Kasım 2021 Pazartesi Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Aysun Kılıç’ın Videosu

29 Kasım Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Aysun Kılıç’ın programda yarıştığı bölüme ait video alt kısımda verilmiştir.

Aysun Kılıç Kimdir

29 Kasım 2021  Pazartesi günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programın da yarışan yarışmacının adı Aysun Kılıç.  29 Kasım ile 3 Aralık haftasında yarışan yarışmacılardan biri olan ve haftanın ilk gün yarışan Aysun Kılıç Kimdir? İşte cevabı….

Yemekteyiz Aysun Kılıç
Yemekteyiz Aysun Kılıç Resmi

Aysun Kılıç; 1988 yılında dünyaya gelmiştir. Kars ilinde dünyaya gelen Aysun aslen Karslıdır. İstanbul da doğup büyümüştür. 11 yıllık evli, iki erkek çocuk annesidir. Çocuklarının biri iki diğeri ise 9 yaşındadır. İstanbul Beylikdüzü’nde ikamet etmektedir. 33 yaşında ve ev hanımıdır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu