Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Batuhan Kutlusoy Kimdir? [Yemekteyiz 25 Şubat Yarışmacısı]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Batuhan Kutlusoy 25 Şubat Cuma günü yarışan yarışmacıdır. Yemekteyiz Batuhan Kutlusoy kimdir? Batuhan Kutlusoy aslen nereli? Batuhan kaç yaşında? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Batuhan Kutlusoy kaç puan aldı? Yemekteyiz 25 Şubat yarışmacısı Batuhan Kutlusoy hakkında merak edilen tüm bilgiler, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Serdar Karakoç hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Batuhan Kutlusoy; 1996 yılında Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. 26 yaşında olan Batuhan İnşaat mühendisliği bölümünü tamamlamıştır. Lisans mezunu olan Batuhan, Astrolojiye merak salmış, bu konudan eğitim almıştır. Sosyal medyada astroloji konusunda paylaşımlar yapmaktadır.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 25 Şubat Cuma Puanları için lütfen tıklayınız.

25 Şubat Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı

=> 21-25 Şubat Zuhal Topal Bu Hafta Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

25 Şubat Cuma günü Zuhal Topal programında bu haftanın son yarışmacısı olarak yarışan, Batuhan Kutlusoy’un tüm bilgileri alt kısımda maddeler halinde verilmiştir.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Batuhan Kutlusoy Kimdir

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Batuhan Kutlusoy Kimdir
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Batuhan Kutlusoy
  • 1996 yılında doğdu
  • İnşaat Mühendisi
  • Bekar
  • Ankara da yaşıyor
  • Astroloji konusunda uzman
  • Sosyal medyada İnsanlara yardımcı oluyor
  • 26 yaşında
  • Mimarlık okudu
  • Koç burcu ile anlaşamıyor
  • Fenomen biri

25 Şubat Cuma günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Batuhan Kutlusoy yarışacak. Aslen Ankaralı olan Batuhan, lisans eğitimini İnşaat mühendisliği bölümünde tamamlasa da şimdiler de astrolojiye merak salmıştır.

“Yaşadığım bile olaydan sonra astrolojiye merak saldım! Yemekteyiz Batuhan Kutlusoy

Sözleri ile Batuhan Kutlusoy, inşaat mühendisi olmasına rağmen, neden astroloji ile ilgilendiğini açıkladı. Yemekleri yapmaktan daha çok, hazır yemekleri ısıtmayı sevdiğini dile getiren Batuhan, yarışmada birinci olması halinde, ödülü hak edene vereceğini açıklaması, dikkatlerden kaçmadı.

Yemekteyiz Batuhan Kutlusoy Kaç Puan Aldı

25 Şubat Cuma günü yarışan Batuhan Kutlusoy’un, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında 25 Şubat 2021 tarihinde altığı puanları tamamı alt kısımda verilmiştir.

Batuhan Kutlusoy’un Puanları

Safter Karabetça  3
Bedriye Akçay  5
Büşra Karabulak  4
Gül Dil  4
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   21

**25 Şubat 2021 Cuma Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Batuhan Kutlusoy’un Videosu

25 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Batuhan Kutlusoy’un programda yarıştığı bölüme ait video alt kısımda verilmiştir.

Batuhan Kutlusoy Kimdir

25 Şubat 2021  Cuma günü TV8 ekranlarında Zuhal Topal’la Yemekteyiz Batuhan Kutlusoy, bu hafta yarışan beş yarışmacının sonuncusu oldu. 25 Şubat Cuma günü yarışacak olan, Batuhan Kutlusoy Kimdir? İşte cevabı…

Batuhan Kutlusoy Kim
Batuhan Kutlusoy

Batuhan Kutlusoy; 1996 yılında Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. 4 yıllık inşaat mühendisliği bölümünü okumuştur. Yaşadığı bir olaydan sonra astrolojiye merak salan Batuhan, 5 yıldır aktif olarak astroloji ile ilgilenmektedir. Ankara ilinde ikamet eden Batuhan, sosyal medyada astroloji üzerine paylaşımlar yapmaktadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu