Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Berkay Demirci Kimdir? (Youtuber) [09/11/2021]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Berkay Demirci 9 Kasım Salı günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Berkay Demirci Kimdir? Berkay Demirci aslen nereli? Berkay Demirci Youtuber mi? Berkay Demirci’nin kanalı ne? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Berkay Demirci kaç puan aldı? Soruların cevapları detaylı olarak bu haberimiz içerisinden bulabilirsiniz.

Güncelleme (12/11/2021) Berkay Demirci, 24 puanla haftanın birinciliğini, Tanju Yıldız ile paylaştı.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sara Kamal Shahsavar hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Berkay Demirci; 1995 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Bir evin bir çocuğu olan Berkay Karaköy’de restoran işletmektedir. Aynı zamanda video paylaşım sitesi olan Youtube de kendisine ait “Gıybet Mi?” isimli kanalı var. Bakımlı ve temizliğe ekstra önem vermektedir. Dobra kişiliği ile dikkat çekmektedir. Selanik göçmenidir.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 9 Kasım Salı Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

9 Kasım Salı Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı Berkay Demirci
9 Kasım Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Berkay Demirci Resmi

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta (8-12 Kasım) Yarışmacıları  hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

9 Kasım Salı günü Zuhal Topal programında bu haftanın ikinci bölümünde yarışan, Berkay Demirci’nin tüm bilgileri alt kısımda maddeler halinde verilmiştir.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Berkay Demirci

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Berkay Demirci
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Berkay Demirci Resmi
 • 1995 yılında doğdu
 • 26 yaşında
 • Annesinin adı Betül
 • İstanbul Atakent’te ikamet ediyor
 • Sosyal Medya da 100.000 Takipçisi var
 • Restoran sahibi
 • Karaköy de Restoran işletiyor
 • Aynı zamanda Youtuber
 • Eleştiriye kapalı biri
 • Şık bakımlı olunmasını istiyor
 • Botoks yaptırıyor
 • İstanbul da yaşıyor

9 Kasım Salı günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Berkay Demirci yarışacak. İstanbul da yaşayan ve kendisine ait İstanbul Karaköy de restoran işletmektedir. İki mesleği bir arada yürüten Berkay, kendisine Youtuber demek yerine influencer olarak tanıtmaktadır.

“Elimin lezzetine güveniyorum!” Zuhal Topal’la Sofrada Berkay Demirci

Sözleri ile Berkay Demirci, yarışmaya hem sunucu Zuhal Topal’ı sevdiği için hem de elinin lezzetini göstermek, 15.000 TL’yi almak için katıldığını ifade etti.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Berkay Demirci Kaç Puan Aldı

9 Kasım Salı günü yarışan Berkay Demirci’nin Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında, 9 Kasım günü aldığı puanları alt kısımda verilmiştir.

Berkay Demirci’nin Puanları

Aylin Açıkgöz  4
Sara Kamal Shahsavar  5
Tanju Yıldız  6
Dilara Arıkanlı  4
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   24

**9 Kasım 2021 Salı Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Berkay Demirci’nin Videosu

9 Kasım Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Berkay Demirci’nin programda yarıştığı  (42. Bölüm) bölüme ait video alt kısımda verilmiştir.

Berkay Demirci Kimdir

9 Kasım 2021  Salı günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programın da yarışan yarışmacının adı Berkay Demirci.  Youtube kanalında yaptığı videolarla kısa sürede dikkatleri üzerine çeken ve kendisini influencer olarak tanıtan Berkay Demirci kim? İşte cevabı…

Yemekteyiz Berkay Demirci
Berkay Demirci

Berkay Demirci; 1995 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Şu an 26 yaşında olan Berkay, restoran işletmecisidir. Selanik göçmeni olan Berkay, Youtube kanalında yaptığı videolarla adından söz ettirmiştir. Şu an 68.500 takipçisi bulunmaktadır. İstanbul da ikamet ediyor.

Yemekteyiz Berkay Demirci’nin Youtube Kanalı

Berkay Demirci’nin şu an 68.500 takipçisi bulunmakta. Yemekteyiz Berkay Demirci’nin youtube kanalı “Gıybet Mi?” kanaldır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. HER HAFTA TÜRKİYENİN NERESİNDE CİNS VARSA TOLUYORSUNUZ BİRİ GIYBET KANALI KURMUŞ ELEŞTİLERE KAPALI BİRİ HİÇ BİR DENİZ ÜRÜNÜ YEMİYOR BİRİ ÇORBA DİYE KIZARMIŞ EKMEK YAPIYOR ÖBÜRÜ TAKİPÇİSİNİ ARTIRMA PEŞİNDE HELAL OLSUN EH ZUHAL GİDECEK BAŞKA KANAL BULAMADINMI TÜRKİYENİN EN CİNS KANALINI SEÇTİN ZATEN BİR MUHABİR NASIL KANAL SAHİBİ OLUYOR ODA AYRI BİR MUAMMA KENDİ BİLE ŞAŞIRIYOR NASIL KANAL SAHİBİ OLDUĞUNA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu