Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Beyza Yılmaz Kimdir? [16/11/2021]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Beyza Yılmaz 16 Kasım Salı günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Beyza Yılmaz Kimdir? Beyza Yılmaz aslen nereli? Yemekteyiz yarışmacısı Beyza kaç yaşında? Beyza Bekar mı?  Zuhal Topal’la Yemekteyiz Beyza Yılmaz kaç puan aldı? Soruların detaylı cevapları, bu haberimiz içerisinden bulabilirsiniz.

Güncelleme (19/11/2021) Beyza Yılmaz 30 puanla haftanın üçüncüsü olmuştur. Gaye’nin birincisi olmasını istemediği için aşçı İsmail’e 9 puan vererek, İsmail’i haftanın birincisi yapmasında büyük katkı sağlamıştır.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sinem Aksu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Beyza Yılmaz; 1997 yılında Trabzon ilinde dünyaya gelen Beyaz 24 yaşındadır. Metoloji ve Malzeme bilimi bölümünde mezun olan Beyaz, şu an açık öğretim de aşçılık bölümünde 1. sınıf öğrencisidir. İstanbul’da ikamet eden Beyaza bekardır. Annesi aşçı, teyzesi ise baklava ustasıdır. Disiplinli ve programlı bir yapısı var. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 16 Kasım Salı Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

16 Kasım Salı Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı - Beyza Yılmaz
16 Kasım Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 15-19 Kasım Tüm Yarışmacıları  hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

16 Kasım Salı günü Zuhal Topal programında bu haftanın ikinci yarışmacısı olarak yarışan, Beyza Yılmaz’ın tüm bilgileri alt kısımda maddeler halinde verilmiştir.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Beyza Yılmaz

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Beyza Yılmaz
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Beyza Yılmaz Resmi
 • 1997 yılında doğdu
 • 24 yaşında
 • Metalurji ve Malzeme Mühendisi
 • Aşçılık okuyor
 • Lisans mezunu
 • Aslen Trabzonlu
 • Bekar
 • Aşçılık 1 sınıfı öğrencisi
 • İki kardeşi var
 • Annesi Aşçı
 • Annesinin Adı Nurten
 • Teyzesi Baklava ustası
 • Sosyal medyada yemek üzerine paylaşım yapıyor
 • Sunumlara çok önem veriyor
 • İstanbul da ikamet ediyor

16 Kasım Salı günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Beyza Yılmaz yarışacak. Aslen Trabzonlu olan Beyaza, uzun zamandır yemek yapmayı profesyonel anlamda istediğini, ilerde kendisine bir kafe açmak istediğini, yemeklerin teknik konularından da bilgi sahibi olmak için aşçılık okuluna girmiştir.

“Açık öğretimden aşçılık üzerine eğitim alıyorum. Bu hafta birinci ben olacağım. 15.000 TL benim! Zuhal Topal’la Yemekteyiz Beyza Yılmaz

Sözleri ile Beyza Yılmaz, yarışmaya verilecek olan büyük ödülü hem kazanmak, hem de yarışmada tecrübe kazanmak için geldiğini ifade etti.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Beyza Yılmaz Kaç Puan Aldı

16 Kasım Salı günü yarışan Beyza Yılmaz’ın Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında 16 Kasım günü aldığı puanların tamamı alt kısımda ki tabloda verilmiştir.

Beyza Yılmaz’ın Puanları

Onur Özuyanık  4
Sinem Aksu  7
Gaye Şengül  6
İsmail Keskin  6
Zuhal Topal    7
TOPLAM:   30

**16 Kasım 2021 Salı Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Beyza Yılmaz’ın Videosu

16 Kasım Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan, Beyza Yılmaz’ın programda yarıştığı bölüme ait video (47 bölüm) alt kısımda verilmiştir.

Beyza Yılmaz Kimdir

16 Kasım 2021  Salı günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programın da yarışan yarışmacının adı Beyza Yılmaz. Bu hafta yani 15 Kasım ile 19 Kasım haftasında yarışan beş yarışmacında biri olan ve 16 Kasım Salı günü yarışan Beyza kim? İşte cevabı…

Beyza Yılmaz Kimdir
Yemekteyiz Beyza Yılmaz Kimdir

Beyza Yılmaz; 1997 yılında dünyaya gelen 24 yaşında iki Beyza, aslen Trabzonludur. İstanbul da ikamet eden Beyza’nın annesi Aşçı, teyzesi ilse baklava ustasıdır. Lisans eğitimini her ne kadar Metoloji ve Malzeme bilimi üzerine alan Beyaz Yılmaz, lisans eğitimini bitirdikten sonra Aşçı olmaya karar vermiştir. Bunun için açık öğretimden Aşçılık bölümüne kayıt olmuştur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu