Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Büşra Yıldız Kimdir? [16/09/2021]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Büşra Yıldız 16 Eylül Perşembe günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan dördüncü yarışmacısı oldu. 9 yıldır Mağaza müdürlüğü yapan Büşra mutfakta olmayı ve yemek yapmayı çok sevdiğini, programda elinin lezzetini kanıtlamak için geldiğini açıkladı.

Büşra Yıldız; 1992 yılında Hatay ilinde dünyaya gelmiştir 9 ay önce pandemi döneminde evlenen Büşra 9 yıldır Mağaza müdür yardımcılığı yapmıştır. Geçen ay 9 yıllık görevinden ayrılmıştır. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Mustafa Gültekin hakkında bilgi almak için tıklayınız.

16 Eylül Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı
16 Eylül Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Büşra Yıldız

Bu haftanın en geçen yarışmacılarında biri olan Büşra Yıldız Kimdir? Henüz 9 aylık evli olan Büşra Yıldız kaç yaşında? Aslen nereli? Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında 16 Eylül Perşembe günü yarışan Büşra Yıldız kaç puan aldı? Tüm bu soruların detaylı cevapları bu haberimizde sizleri bekliyor. 

=> 13-17 Eylül Bu Hafta Yemekteyiz Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

13-17 Eylül tarihleri arasında yarışan yarışmacılarında biri olan Büşra Yıldız, hırslı ve elinin lezzetine çok güvendiğini, bugün istediği gibi menü çıkartmayı hedeflediğini dile getirdi. 

16 Eylül Perşembe günü Zuhal Topal programında haftanın dördüncü gününde dördüncü yarışmacısı olarak ekranlarında yer alan Büşra Yıldız’ın hakkında elde edilen tüm bilgiler alt kısım da maddeler halinde verilmiştir.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Büşra Yıldız

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Büşra Yıldız
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Büşra Yıldız Resmi
 • 1992 doğumlu
 • Aslen Hataylı
 • 9 Aylık evli
 • Eşinin adı Ufuk
 • İstanbul Merter de oturuyor
 • 29 yaşında
 • Halen İstanbul da yaşıyor
 • Mağaza müdürü
 • 9 yıldır çalıştığı firmada müdürlük yapıyor
 • Biraz sinirli bir yapısı var
 • Evli

16 Eylül Perşembe günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Büşra Yıldız yarışacak. Bu hafta yeni sezonun merhaba diyen yemekteyiz programında Büşra dördüncü gününde yarışan yarışmacı oldu.

Büşra yarışmadaki iddiasını şu sözlerle dile getirdi.

“Güvenebileceğim lezzetli yemekler yapacak olursam 15.000 TL benim olacak!” Zuhal Topal’la Yemekteyiz Büşra Yıldız

Sözleri iel Büşra her ne kadar kendisine ve yemeklerine güvense de yaşanabilecek aksilikler için artı bir parantez açmayı da ihmal etmemesi dikkat çekti.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Büşra Yıldız Kaç Puan Aldı

13 eylül Pazartesi günü yeni sezonuna başlayan yarışma programında Özlem’in aldığı puanlarla yeni sezonun ve yeni haftanın puanlaması başladı. Bugün Büşra yıldız yarışacak. İşte 16 Eylül Perşembe günü yarışan Büşra Yıldız’ın Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında rakiplerinden ve sunucudan aldığı toplam puanlar alt kısımda tablo içerisinde aktarılmıştır.

Büşra Yıldız’ın Puanları

Özlem Çelik  2
Oğulcan Yıldız  3
Zübeyde Kırkdeveli  1
Mustafa Gültekin  2
Zuhal Topal    4
TOPLAM:   12

**16 Eylül 2021 Perşembe Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Büşra Yıldız’ın Videosu

16 Eylül 2021 tarihinde TV8 ekranlarında 16 Eylül Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında bugün yarışan Büşra Yıldız’ın programda yarıştığı bölüme ait video alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu