Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Çağla Abdurrahmanova Kimdir? (Şahlohan Abdurrahmanova)

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Çağla Abdurrahmanova 7 Ekim Perşembe günü yarışacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında 7 Ekim 2021 yarışan Çağla Abdurrahmanova Kimdir? Çağla Abdurrahmanova’nın gerçek adı Şahlohan Abdurrahmanova mı? Çağla aslen nereli? Kaç yaşında? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Çağla Abdurrahmanova kaç puan aldı? 4-8 Ekim 2021 haftasında yarışan dördüncü yarışmacı  Çağla Abdurrahmanova hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Tarık Aydın (Pire Tarık) hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Çağla Abdurrahmanova; 2010 yılında Türkiye’ye gelmiştir. Aslen Türkmenistanlı olan Çağla’nın gerçek adı Şahlohan’dır. Türkiye’ye geldiği yıllarında Şahlohan isminin söylenmesi çok zor olduğu için yanında çalıştığı iş verenleri adını Çağla olarak hitap etmesi ile Çağla kaldığını bizzat kendisi ifade etmiştir

7 Ekim Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı
7 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Resmi

Kendisini aşçı olarak tanıtmada da çalıştığı yerde yemek yapan Çağla, karşısında çok ama çok profesyonel isimlerin yanında aşçı olmadığını açıkça ifade etmesi dikkatlerden kaçmadı.

=> 4-8 Ekim 2021 Yemekteyiz Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

7 Ekim Perşembe günü Zuhal Topal programında haftanın dördüncü yarışmacısı olarak TV8 ekranlarında çıkacak olan Türkmenistan asıllı Çağla Abdurrahmanova’nın bilgileri alt kısımda sizleri bekliyor.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Çağla Abdurrahmanova

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Çağla Abdurrahmanova
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Çağla Abdurrahmanova Resmi
  • Aslen Türkmenistanlı
  • Asıl adı Şahlohan
  • 10 yıldır Türkiye de yaşıyor
  • Türkiye geldiğinde Çağla oldu
  • İstanbul da yaşıyor
  • Profesyonel aşçı değil
  • Aşçılık yapıyor
  • Yemeklerin lezzetinden çok iyi anlıyor

7 Ekim Perşembe günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Çağla Abdurrahmanova yarışacak. Aslen Türkmenistanlı olan Çağla, 10 yıldır Türkiye de yaşıyor. İstanbul da ikamet eden başarılı yarışmacı kendisine ve yemeklerine çok güveniyor.

“Ben Aşçı değilim!” Zuhal Topal’la Sofrada Çağla Abdurrahmanova

Sözleri ile Çağla her ne kadar Türkiye de aşçılık mesleğini icra ediyor olsa da bu mesleğin eğitimini almadığı için profesyonel anlamda aşçı olmadığını, ancak yemeklerin lezzeti konusunda kendisini güvendiğimi açıkladı

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Çağla Abdurrahmanova Kaç Puan Aldı

7 Ekim Perşembe günü yarışan Çağla Abdurrahmanova’nın Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında aldığı puanların tamamı alt kısımda ki tablo içerisinde bulabilirsiniz.

Çağla Abdurrahmanova’nın Puanları

Şerife Aktaş  3
Fatma Erden  3
Muhammet Berfu Savaş  3
Tarık Aydın  4
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   18

**7 Ekim 2021 Perşembe Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Çağla Abdurrahmanova’nın Videosu

7 Ekim 2021 tarihinde (07/10/2021) bu haftanın dördüncü yarışmacısı olan ve 7 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışacak Çağla Abdurrahmanova henüz yarışmadığı için alt kısımda geçici olarak video ekleniyor. Kendi günüde yarıştığı bölüme ait videoyu alt kısımda bulabilirsiniz.

Çağla Abdurrahmanova Kimdir

7 Ekim 2021  Perşembe günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışacak olan yarışmacının ismi Çağla Abdurrahmanova’dır. 2001 yılında İstanbul’a Türkmenistan’dan gelmiştir. Geldiğinde Türkiye’deki patronu Şahlohan adını söyleyemediği için Çağla ismini söylediği için Şahlohan 10 yıldır Çağla olarak türkiye2de çağrıldığını ifade etti.

Çağla Abdurrahmanova Kimdir - Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı

Türkiye de 10 yıldır aşçılık yapıyor olsa a profesyonel aşçıların arasında aşçı olmadığını dile getirdi.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu