Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Can Özen Kimdir [14 Ocak 2022]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Can Özen 14 Ocak Cuma günü yarışan yarışmacıdır. Yemekteyiz Can Özen kimdir? Can Özen aslen nereli? Kaç yaşında?  Yemekteyiz 14 Ocak yarışmacısı Can Özen ne iş yapıyor? Can’ın mesleği ne? Can Evli mi? Nerede yaşıyor?  Zuhal Topal’la Yemekteyiz Can Özen kaç puan aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Samet Gürsoy hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Can Özen; 1979 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Ankaralı olan Can Bekardır. İstanbul ilinde ikamet eden Can oyunculuk yapmaktadır. Hijyene çok önem veren Can, bekardır. Kişisel bakımını çok dikkat eden biri olan Can, baklalarının da o şekilde olmasını istiyor. 43 yaşında ve Aslen Ankaralıdır. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 14 Ocak Cuma Puanları için lütfen tıklayınız.

14 Ocak Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı
14 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı – Can Özen Resmi

=> 10-14 Ocak Zuhal Topal Yemek Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

14 Ocak Cuma günü Zuhal Topal programında bu haftanın son yarışmacısı olarak yarışan ve bu hafta dikkatleri üzerine çeken, haftanın en çok merak edilen yarışmacısı olan, Can Özen hakkında elde edilen tüm bilgiler, hemen alt kısım da sizleri bekliyor. 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Can Özen Kimdir

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Can Özen Kim
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Can Özen
 • 1979 yılında doğdu
 • 43 yaşında
 • Eski DJ
 • Ankara da doğdu
 • 14 yıl Otel hayatı oldu
 • Aslen Ankaralı
 • 3 Kardeş
 • Abisi ve Ablası Ankara da yaşıyor
 • 12 yıldır İstanbul da yaşıyor
 • Makeup Artisti
 • İkizler Burcu
 • Kendine bakım yapmayanlardan hoşlanıyor
 • Dip boyası gelenlere dayanamıyor
 • İstanbul ilinde ikamet ediyor

14 Ocak Cuma günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Can Özen yarışacak. Aslen Ankaralı olan Can, İstanbul ilinde ikamet etmektedir. Ailesi Almayan da yıllarca yaşasa da şimdiler de Türkiye de yaşamaktadır.

Yemekteyiz 12 Ocak Cuma Yarışmacısı Can Özen Kim
Yemekteyiz 12 Ocak Cuma Yarışmacısı Can Özen

“Ben kişisel bakıma çok dikkat ediyorum. Dip boyası gelenlere dayanamıyorum. Bu yarışmaya hem yemek yemeğe hem de elimin lezzetini kanıtlayamaya geldim!! Yemekteyiz Can Özen

Hafta başında beri hem söylemleri ile hem verdiği puanlarla hem de yediği yemeklerle gündemden düşmeyen Can, yarışmada birinci olmak istediğini ve bunu da başaracağını ifade etmesi, dikkatlerden kaçmadı.

Yemekteyiz Can Özen Kaç Puan Aldı

14 Ocak Cuma günü yarışan Can Özen’in, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında 14 Ocak 2022 tarihinde altığı puanları tamamı alt kısımda verilmiştir.

Can Özen’in Puanları

Gökhan Miraç Kaçıran  3
Şengül Meral  3
Ayşe Alan  3
Can Özen  7
Zuhal Topal    3
TOPLAM:   19

**14 Ocak 2022 Cuma Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Can Özen’in Videosu

14 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Can Özen’in programda yarıştığı bölüme ait video alt kısımda verilmiştir.

Can Özen Kimdir

14 Ocak 2022  Cuma günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Can Özen haftanın son yarışmacısı olarak, TV8 ekranlarında yarışan yarışmacı oldu. Renkli kişiliği ile ilk günden dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Can Özen Kimdir? İşte cevabı…

Can Özen Kimdir
Can Özen

Can Özen; 1970 yılında dünyaya gelinmiştir. 2022 yılı itibari ile 43 yaşında olan Can Özen bekardır. Aslen Ankaralı olan ve oyunculuk yapan Can, yarışmaya ilk gün set arasında geldiğini ifade etmesi, dikkatlerden kaçmadı.

Hafta başında beri rakiplerinin tüm yemeklerini yiyen, bu sezonun en çok dikkat çeken isimlerinin başında yer alan Can Özen aslen Ankaralıdır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu