Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Canan Kargı Kimdir? [29 Ekim Cuma Yarışmacısı]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Canan Kargı 29 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan ve bu hafta en dikkat çeken yarışmacı Canan Kargı Kimdir? Canan Kaç yıllık evli? Kaç yaşında? Yemekteyiz bugün yarışan Canan Kargı aslen nereli? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Canan Kargı kaç puan aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları hemen atlı kısımda verilmiştir.

Canan Kargı; 1979 yılında ilinde dünyaya gelmiştir. Canan Kargı aslen Diyarbakırlıdır. 42 yaşında, kendisinin iki, ikinci eşinin de iki olmak üzere toplamda 4 çocuk annesidir. İstanbul da yaşayan Canan, sözünü esirgemeyen ve hata gördüğü her şeyi eleştiren Canan, elinin lezzetli olduğunu, bunu kanıtlamak için yarışmaya baş vurduğunu ifade etti.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 29 Ekim Cuma Puanları için tıklayınız.

29 Ekim Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı
29 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı – Canan Kargı

29 Ekim Cuma günü Zuhal Topal programında haftanın son ve en dikkat çeken yarışmacısı Canan Kargı’nın tüm bilgileri alt kısımda sizleri bekliyor. 

=> Yemekteyiz (25-29) Ekim 2021 Bu Hafta Tüm Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Canan Kargı

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Canan Kargı

 • 1979 yılında doğdu
 • İkinci evliliğini yaptı
 • İlk evliliğinden iki çocuğu var
 • Aslen Diyarbakırlı
 • 42 yaşında
 • İstanbul da yaşıyor
 • Şıkı şıkır giyinmeyi çok seviyor
 • Enerjik biri
 • Dişinde pırlata var
 • Konuşkan biri
 • Dövmeleri var
 • Dövmelerine laf edene sinir oluyor

29 Ekim Cuma günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Canan Kargı yarışacak. Aslen Diyarbakırlı olan Canan 42 yaşında ve iki çocuk annesidir. İkinci evliliğini 6 yıl önce yapan Canan, eşinin iki çocuğunun da annesi olduğu için toplamda 4 çocuk annesidir.

“Elim lezzetli Birinci olacağım! 15.000 TL’yi Kazanacağım!'” Zuhal Topal’la Sofrada Canan Kargı

Sözleri ile Canan Kargı, bu hafta yemek yapma performansı en çok merak edilen isim oldu. Zira dört gün boyunca tüm yarışmacıların yemeklerini adeta yerden yere vuran Canan, bugün kendi yemeklerini nasıl yapacağı ise merak konusu oldu.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Canan Kargı Kaç Puan Aldı

29 Ekim Cuma günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında Canan Kargı’nın yarıştığı bölümde yaptığı yemeklere gelen puanları alt kısımda tablo da verilmiştir.

Canan Kargı’nın Puanları

Rojda Candan  3
Ali Akbaş  4
Ali Fuat Çavuşoğlu  1
Gönül Çendik  4
Zuhal Topal    3
TOPLAM:   15

**29 Ekim 2021 Cuma Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Canan Kargı’nın Videosu

29 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz programının 35 bölümünde haftanın son yarışmacısı olarka yarışan Canan Kargı’nın yarıştığı bölüme ait video, hemen alt kısımda verilmiştir.

Canan Kargı Kimdir

25 Ekim ile 29 Ekim haftasında yarışan Yemekteyiz programında bu haftanın son yarışmacısı olarka 29 Ekim Cuma günü TV8 ekranlarında, Yemekteyiz programında bugün yarışan yarışmacının ismi Canan Kargı.

Canan Kargı Kimdir - Yemekteyiz Yarışmacısı
Yemekteyiz 28 Ekim Canan Kargı Kim

Canan Kargı: 42 yaşında olan Canan 1979 yılında Diyarbakır ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Diyarbakırlı olan Canan iki evlilik yapmıştır. İlk evliliğinden iki çocuğu var. İkinci evliliğini ise 6 yıl önce Aytaç Kargı ile yapmıştır. Neşeli, eğlenceli birisi olarka dikkat çeken Canan’ın iddialı sözleri haftaya damga vurdu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu