Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Deniz Nigar Akbaba Kimdir [Yemekteyiz 31 Aralık Yarışmacısı]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Deniz Nigar Akbaba  31 Aralık Cuma günü yarışan yarışmacıdır. Yemekteyiz Deniz Nigar Akbaba kimdir? Deniz Nigar Akbaba aslen nereli? Yemekteyiz Deniz Evli mi? Kaç yaşında? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Deniz Nigar Akbaba kaç puan aldı? Yemekteyiz  31 Aralık yarışmacısı Deniz Nigar Akbaba hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Ovadan Şahin Kimdir hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Deniz Nigar Akbaba; 1980 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Ağrılı olan ve köken olarka Azeri olan Deniz, genç yaşında evlilik yapmıştır. Yaşanan sorunlar nedeniyle ilk eşinden boşanmıştır. Bir daha evlenmeyip, hayatını çocuğuna adamıştır. Şu an 21 yaşında bir oğlu olan Deniz Nigar doğma büyüme İstanbulludur.

=> 31 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz 31 Aralık Cuma Puanları için lütfen tıklayınız.

31 Aralık Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı - Deniz Nigar Akbaba
31 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı

=> Yemekteyiz Bu Hafta 27-31 Aralık Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

 31 Aralık Cuma günü Zuhal Topal programında bu haftanın son yarışmacısı olan ve pastacı olduğunu son güne saklayan Deniz Nigar Akbaba hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazımız da sizleri bekliyor.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Deniz Nigar Akbaba Kimdir

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Deniz Nigar Akbaba
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Deniz Nigar Akbaba Kimdir
 • 1980 yılında dünyaya eldi
 • 41 yaşında
 • 21 yaşında oğlu var
 • Boşandı
 • Bir daha evlenmedi
 • Pastacı Ustası
 • Aslen Ağrılı
 • Köken olarak Azeri
 • Doğma Büyüme İstanbullu
 • Yalandan nefret ediyor
 • Sporla ilgileniyor

31 Aralık Cuma günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Deniz Nigar Akbaba yarışacak. 2021 yılının son yarışmacısı olan Deniz Nigar Akbaba, elinin lezzetini göstermek, yarışmada yapılanları yapmak istediğini şu sözlerle ifade etti.

Deniz Nigar Akbaba - Yemekteyiz Yarışmacısı kim
Deniz Nigar Akbaba Resmi

“Daha önce bu tatlı bir defa yapılsa da yapan kişi iyi yapamamış. Ben çok güzel yapacağım! Yemekteyiz Deniz Nigar Akbaba

Sözleri ile Deniz Nigar Akbaba, yarışmada daha önce bir defa denene ama yapılamayan tatlıyı yapacağını, pastacı ustası olduğunu yarışmacılara ekrana karşısında kanıtlayacağını dile getirdi.

Yemekteyiz Deniz Nigar Akbaba Kaç Puan Aldı

31 Aralık Cuma günü yarışan Deniz Nigar Akbaba’nın, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında, 31 Aralık 2021 tarihinde altığı puanların tamamı alt kısımda verilmiştir.

Deniz Nigar Akbaba’nın Puanları

Berkcan Yenel  6
Hüda Aslan  6
Tahir Salcı  5
Şahika Kübra Ertürk  7
Zuhal Topal    7
TOPLAM:   31

**31 Aralık 2021 Cuma Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Deniz Nigar Akbaba’nın Videosu

 31 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Deniz Nigar Akbaba’nın programda yarıştığı bölüme ait video, alt kısımda verilmiştir.

Deniz Nigar Akbaba Kimdir

31 Aralık 2021  Cuma günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Deniz Nigar Akbaba yarışacak. 2021 yılının son yarışmacısı olarak, 31 Aralık Cuma günü yarışacak olan Deniz Nigar Akbaba Kimdir? İşte cevabı…

Yemekteyiz 31 Aralık Cuma Yarışmacısı Deniz Nigar Akbaba
Deniz Nigar Akbaba

Deniz Nigar Akbaba; 1980 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Aslen Ağrılı olan ve köken olarak Azeri olan Deniz Nigar, bir evlilik yapmış, anlaşamadığı gerekçesi ile boşanmıştır. Aradan geçen yıllara rağmen kendisini çocuğuna adamıştır. Şu an 21 yaşında bir oğlu bulunmaktadır. İstanbul ilinde ikamet eden Deniz, bir çocuk annesi 45 yaşında ve bekardır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu