Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Emrah Karakaya Kimdir?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Emrah Karakaya 1 Kasım Pazartesi günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Emrah Karakaya Kimdir? Emrah Karakaya aslen nereli? Kaç yıllık evli? Kaç çocuğu var?  Zuhal Topal’la Yemekteyiz Emrah Karakaya kaç puan aldı? Soruların cevapları detaylı olarka bu haberimiz içerisinden bulabilirsiniz.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Aylin Açıkgöz hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Emrah Karakaya; 1990 yılında Ardahan ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Ardahanlı olan Emrah 31 yaşında ve 10 yıllık evlidir. Bir çocuk babası olan Emrah, marangozluktan aşçılığa uzanan bir hayat hikayesine sahiptir. Issız Adam filminden etkilenip, aşçı olmaya karar vermiştir. Hali hazırda bir vakfın aşçısıdır.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Elvan Akduman hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

 

1 Kasım Pazartesi Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 1-5 Kasım Yarışmacıları  hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

1 Kasım Pazartesi günü Zuhal Topal programında bu haftanın ilk yarışmacısı olarak yarışan, Emrah Karakaya’nın tüm bilgileri alt kısımda maddeler halinde verilmiştir.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 1 Kasım Pazartesi Puanları için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Emrah Karakaya

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Emrah Karakaya
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Emrah Karakaya Resmi
 • 1990 yılında dünyaya geldi
 • Issız Adam dizinden etkilenip Aşçı oldu
 • İstanbul Sancaktepe’de oturuyor
 • 31 Yaşında
 • Aslen Ardahanlı
 • 12 yıldır aşçı
 • eskiden mobilyacı
 • Şu an vakıfta aşçı olarak çalışıyor
 • Sulu yemek yapıyor
 • Lüks restoranlarda çalıştı
 • Pastanede çalıştı
 • 10 yıllık evli
 • 9 yaşında bir çocuğu var
 • Tırnak takıntısı var

1 Kasım Pazartesi günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Emrah Karakaya yarışacak. İstanbul da yaşayan Emrah, daha önce marangozluk yaparken, “Issız Adam” filminden etkilenip aşçılığın çıraklık döneminden başlayıp, lüks restoranların aşçısı olduğunu açıkladı.

“Masterchef yarışmasına katılmak istiyorum. Yarışmada birinci olursam evladım için harcayacağım!'” Zuhal Topal’la Sofrada Emrah Karakaya

Sözleri ile Emrah Karakaya, yarışmaya neden katıldığını ve bu hafta 15.000 YTL’yi alması halinde nereye harcayacağını bu sözlerle ifade etmiş oldu.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Emrah Karakaya Kaç Puan Aldı

1 Kasım Pazartesi günü yarışan Emrah Karakaya’nın Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında 1 Kasım günü aldığı puanları alt kısımda verilmiştir.

Emrah Karakaya’nın Puanları

Elvan Akduman  6
Cansu Ateş  5
Aysel Torun  6
Turgay Samet Kaynar  5
Zuhal Topal    7
TOPLAM:  29

**1 Kasım 2021 Pazartesi Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Emrah Karakaya’nın Videosu

1 Kasım Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Emrah Karakaya’nın programda yarıştığı bölüme ait video alt kısımda verilmiştir.

Emrah Karakaya Kimdir

1 Kasım 2021  Pazartesi günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programın da yarışan yarışmacının adı Emrah Karakaya. 1 Kasım ile 5 Kasım haftasında Yemekteyiz programında yarışan yarışmacıların ilki olan Emrah Karaya 1990 yılında Ardahan ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Ardahanlı olan Emrah marangozluktan aşçılığa uzana bir hayat hikayesine sahiptir.

Yemekteyiz Emrah Karakaya Kimdir
Emrah Karakaya

Issız Adam filminden etkilenen Emrah, aşçılığın basamaklarını üçer beşer tırmanmıştır. Şimdi bir vakfın tüm yemek işlerine bakmaktadır. Zamanında ünlü restoranlarda bile çalıştığını ifade eden Emrah Karakaya 31 yaşında 10 yıllık evli, bir çocuk babasıdır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu