Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Fatma Erden Kimdir? [05/10/2021]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Fatma Erden 5 Ekim Salı günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında bugün (5 Ekim 2021) yarışan Fatma Erden Kimdir? Fatma Erden aslen nereli? Fatma kaç yaşında? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Fatma Erden kaç puan aldı? 4 Ekim ile 8 Ekim haftasında yarışan yarışmacılardan ikinci olarak Fox TV ekranlarında yarışacak olan Fatma Erden hakkında merak edilen tüm bilgiler bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> 5 Ekim Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Fatma Erden ve Kızı Kübra Erden

Fatma Erden; 1984 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. 37 yaşında iki çocuk annesidir. Ev hanımı olan Fatma’nın 18 yaşında bir kızı ve 16 yaşında bir oğlu var. Dışarıda kızı ile kendisini yana yana gördüklerinde anne kız değil, abla kardeş olduklarını ifade eden Fatma Erden İstanbul da ikamet ediyor. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Muhammet Berfu Savaş hakkında bilgi almak için tıklayınız.

5 Ekim Salı Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı
5 Ekim Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Resmi

Zuhl Topal Fatma’nın kızını yanında gördüğünde “kardeşin mi?” diye sorduğunda kızı “Hayır annem olur” diyerek cevap vermesi karşısında sunucu Zuhal Topal şok oldu. Genç yaşta evlenen ve halen yaşını göstermeyen biri olan Fatma dışarıda benzer soru ile çok karşılattığını ifade etti.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4-8 Ekim Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

5 Ekim Salı günü Zuhal Topal programında haftanın ikinci yarışmacısı olarak yarışacak Fatma Erden’in bilgileri alt kısımda sizleri bekliyor.

Fatma Erden Zuhal Topal’la Yemekteyiz yeni sezonun ilk yarışmacısı Özlem’in kapı komşusudur. Yeni sezonun ilk yarışmacısı olan ve Fatman2nın da komşusu olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz Özlem Çelik hakkında bilgi almak için tıklayınız

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Fatma Erden

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Fatma Erden
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Fatma Erden Resmi
 • 1984 yılında dünyaya geldi
 • 37 yaşında
 • 18 yaşında bir kızı var
 • Kızının Adı Kübra
 • 16 yaşında bir oğlu var
 • Eşinden Boşandı
 • Kızı ve oğlu ile birlikte yaşıyor
 • Bekar
 • Ev hanımı
 • Kendisine çok güveniyor
 • Seviyeli eleştirilere açık biri
 • İstanbul Ataşehir de ikamet ediyor

5 Ekim Salı günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Fatma Erden yarışacak. Aslen İstanbullu olan Fatma ev hanımıdır. İki çocuğu bu yaşına kadar büyüttüğünü ve evde yemekleri kendisi yaptığını ifade den Fatma yarışmada çok iddialı olduğu, menüsü ile yarışmacıları etkileyeceğini ifade etti.

“Menüme güveniyorum!” Zuhal Topal’la Sofrada Fatma Erden

Sözleri ile Fatma bu hafta verilecek olan 15.000 TL için hem kendisini şanslı hissettiğin hem de iyi puanlar alacağını ifade etti.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Fatma Erden Kaç Puan Aldı

5 Ekim Salı günü yarışan Fatma Erden’in Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında aldığı puanları hemen alt kısımda açıklanmıştır.

Fatma Erden’in Puanları

Şerife Aktaş  3
Muhammet Berfu Savaş  3
Çağla Abdurrahmanova  5
Tarık Aydın  6
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   23

**5 Ekim 2021 Salı Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Fatma Erden’in Videosu

5 Ekim 2021 tarihinde bu haftanın ikinci yarışmacısı olarka TV 8 ekranlarında yer alan  ve 5 Ekim Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Fatma Erden’in programda yarıştığı bölüme ait video alt kısımda verilmiştir.

Fatma Erden Kimdir

5 Ekim 2021  Salı günü Zuhal Topal’la yemekteyiz programında yarışan yarışmacının adı Fatma Erden’dir. 1984 yılında İstanbul da dünyaya gelen Fatma Erden 37 yaşındadır. Ev hanım olan Fatma iki çocuk annesidir.

Fatma Erden Kimdir - Zuhal Topal Yarışmacısı

18 yaşında bir kızı ve 16 yaşında bir oğlu olan Salı günü yarışmacısı Fatma, dışarıda kızı şile gezdiğinde kızını kardeşi zannettiklerini ifade etti.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu