Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gaye Şengül Kimdir? [18/11/2021]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gaye Şengül 18 Kasım Perşembe günü yarışacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışacak Gaye Şengül Kimdir? 15-19 Kasım haftasının dördüncü yarışmacısı olarak, 18 Kasım Perşembe Yemekteyiz programında yarışan Gaye Şengül aslen nereli? Gaye Şengül kaç yaşında? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gaye Şengül kaç puan aldı? Soruların detaylı cevaplarını bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

Güncelleme (19/11/2021) Gaye Şengül 34 puan alarak haftanın ikincisi olmuştur. Birinciliği İsmail Keskine kaptıran Gaye, İsmail’in hak etmediği 4 puanı vermesi ile dikkatleri üzerine çekmiştir. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz İsmail Keskin hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Gaye Şengül; 1986 yılında Tokat ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Tokatlı olan Gaye, 15 yaşında evlenmiştir. 6 eltisi ile kaynana ve kaynatası ile birlikte 7 yıl boyunca yaşayan Gaye 2016 yılında eşinden boşanmıştır. 2018 yılında yeninden eski eşi ile evlen Gaye Şengül’ün 3 oğlu var. En büyük oğlu 19, en küçük oğlu 3 yaşındadır. Kocaeli ili Gebze ilinde ikamet etmektedir.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 18 Kasım Perşembe Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

18 Kasım Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı - Gaye Şengül
18 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı

=> Yemekteyiz Zuhal Topal’la 15-19 Kasım Tüm Yarışmacıları  hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

18 Kasım Perşembe günü Zuhal Topal programın da bu haftanın dördüncü yarışmacısı olarak yarışan, Gaye Şengül kim olduğu hakkında elde edilen tüm bilgileri alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gaye Şengül

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Gaye Şengül
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gaye Şengül Resmi

 • 1986 doğumlu
 • 35 yaşında
 • 3 oğlu var
 • Eşi Kuaför
 • Aslen Tokatlı
 • En büyük oğlu 19 yaşında
 • 15 yaşında evlendi
 • 6 elti bir evde oturdu
 • 7 yıl kalabalık bir aile de yaşadı
 • 20 yıllık evli
 • 2016 yılında boşandı
 • 2018 yılında eski eşi ile evlendi
 • Alaylı aşçı
 • 200 kişiye yemek çıkardı
 • Şu an çalışmıyor
 • İddialı biri
 • Gebze de ikamet ediyor
 • Çocukları doğduktan sonra çalışma hayatını bıraktı
 • 20 yıllı tecrübesi var

18 Kasım Perşembe günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gaye Şengül yarışacak. Alaylı aşçı olan 3 çocuk annesi Gaye, Kocaeli ili Gebze ilçesinde ikamet etmektedir. Çevresindekiler yemeklerinin çok lezzetli olduğunu söylemesi üzerine yarışmaya katılmak istediğini dile getiren Perşembe yarışması, bu hafta büyük ödülü alacağını şu sözlerle dile getirdi.

“15.000 TL’yi kazanmaya geldim. Ben kazanacağım! Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gaye Şengül

Sözleri ile Gaye Şengül, bu hafta 15.000 TL’yi almak istediğini ifade ederken, hafta başında beri sessiz kalmasına, rakipleri çok eleştirdi. Kendi gününe oynadığını iddia ederken, Gaye adaletli puan vermek istediğini, hak edene hak ettiği puanları vereceğini açıkladı.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gaye Şengül Kaç Puan Aldı

18 Kasım Perşembe günü yarışan Gaye Şengül’ün Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında, 18 Kasım günü aldığı puanların tamamı, alt kısımda ki tabloda verilmiştir.

Gaye Şengül’ün Puanları

Onur Özuyanık  6
Beyza Yılmaz  5
Sinem Aksu  10
İsmail Keskin  5
Zuhal Topal    8
TOPLAM:   34

**18 Kasım 2021 Perşembe Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Gaye Şengül’ün Videosu

18 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan, Gaye Şengül Yemekteyiz 49 bölümde yarıştı. İşte o anlara ait Gaye’nin yarıştığı bölüm videosu, alt kısımda verilmiştir.

Gaye Şengül Kimdir

18 Kasım 2021  Perşembe günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programın da yarışan yarışmacının adı Gaye Şengül. 15-19 Kasım haftasında yarışan yarışmacılardan biri olan Gaye, 18 Kasım Perşembe günü yarışan Gaye Şengül kimdir? İşte cevabı…

Yemekteyiz Gaye Şengül
Gaye Şengül

Gaye Şengül; 1986 yılında dünyaya gelen Gaye 35 yaşındadır. Aslen Tokatlı olan yarışmacı Kocaeli ili, Gebze ilçesinde ikamet etmektedir. 3 çocuk annesi olan Gaye’nin 3 oğlu var. 15 yaşında evlenen Gaye Şengül, 2016 yılında eşinden boşansa da 2018 yılında yeniden evlenmiştir. Çocukları dünyaya gelmeden önce aşçı olarak çalışmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. Zuhal topalın foxdaki programını hiç kaçırmazdım tv 8 e geçince izlemeyi bıraktım tv8 in bütün yarışmalarında olduğu gibi bununda kurgu olduğunu düşünüyorum reyting amaçlı kim agresif ve boş konuşup kavga ediyosa o kazanıyo baştan belli kimin kazanacağı vaktimi bi kurguya harcayamam

  1. çoğu zaman bende öyle düşünsem de Zuhal Topal’ın samimiyeti buna engel oluyor. Zuhal böyle bir şeye asla müsade etmez diye içimden geçiriyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu