Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gönül Çendik Kimdir? [28 Ekim Perşembe Yemekteyiz Yarışmacısı]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gönül Çendik 28 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan yarışmacı Gönül Çendik Kimdir? Kaç yaşında? Yemekteyiz bugün yarışan Gönül’ün boyu kaç santim? Gönül Çendik aslen nereli? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gönül Çendik kaç puan aldı? Soruların detaylı cevaplarını bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Canan Kargı hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Gönül Çendik; Aslen Bitlisli olan Gönül iki çocuk annesidir. Ev hanımı olmasına rağmen istek üzerine ev yemekleri yapıp satan, oldukça becerikli, bir o kadar sessiz ve sakin kişiliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Bu hafta en uzun boylu yarışmacı olan Gönül Çendik 1,83 cm boyundadır. Yöresel yemekleri hem seven hem de çok iyi yapan Gönül’ün bir kızı, bir de oğlu var.  

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 28 Ekim Perşembe Puanları için lütfen tıklayınız.

28 Ekim Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı
28 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı – Gönül Çendik

=> Yemekteyiz (25-29) Ekim 2021 Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

28 Ekim Perşembe günü Zuhal Topal programında haftanın dördüncü yarışmacısı olarka TV8 ekranlarında yarışan Gönül Çendik’in tüm bilgileri alt kısımda sizleri bekliyor. 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gönül Çendik

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Gönül Çendik

 • İçli Köfte yapıp satıyor
 • Aslen Bitlisli
 • Boyu 1,83
 • 2 Çocuk annesi
 • Bir oğlu var
 • Bir kızı var
 • İstanbul da yaşıyor
 • 12 yıllık evli
 • İddialı bir yapısı var
 • Ev hanımı
 • Dikiş Nakış işinden anlıyor
 • Yemeklerin lezzetine çok önem veriyor
 • Babasını 9 ay önce kaybetti

28 Ekim Perşembe günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gönül Çendik yarışacak. Aslen Bitlisli olan Gönül, ilk dakikadan itibaren adeta sinirleri alınmış gibi hiç bir olaya karşı sesini yükseltmemesi ile bir anda dikkatleri üzerine çekti.

Hafa başında Zuhal topla Gönül’ü gördüğünde boyunun çok uzun olduğunu, adeta manken olduğunu dile getirmesi üzerine, Gönül boyunun ve nende uzun olduğunu şu sözlerle dile getirdi.

“Zuhal hanım boyum 1,83 cm. Ailemde herkes uzun. Babam 1,85 boyunda!'” Zuhal Topal’la Sofrada Gönül Çendik

Sözleri ile Gönül Çendik, boyunun olmasını açıkladı.

Haftanın dördüncü bölümde elinin hünerlerini gösterecek olan Bitlisli Gönül, üzerine giydiği bir çok kıyafeti kendisi dikmiştir. Hem ev yemeklerinde, hem de dikiş nakış işlerinde oldukça beceriklidir.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gönül Çendik Kaç Puan Aldı

28 Ekim Perşembe günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında Gönül Çendik’in, 28 Ekim günü aldığı puanların tamamı alt kısımda verilmiştir.

Gönül Çendik’in Puanları

Rojda Candan  5
Ali Akbaş  8
Ali Fuat Çavuşoğlu  6
Canan Kargı  7
Zuhal Topal    8
TOPLAM:   34

**28 Ekim 2021 Perşembe Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Gönül Çendik’in Videosu

28 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz programının 34 bölümünde yarışan aslen Bitlisli Gönül Çendik’in yarıştığı bölüme ait video, hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Gönül Çendik Kimdir

25 Ekim 2021 tarihinde başlayan ve 29 Ekim Cuma günü son bulacak olan yarışma programında yarışan yarışmacılarında biri olan ve 28 Ekim Perşembe günü TV8 ekranlarında Yemekteyiz programında bugün yarışan yarışmacının ismi Gönül Çendik.

Yarışmacı Gönül Çendik
Gönül Çendik

Gönül Çendik: Aslen Bitlislidir. İki çocuk annesi olan Gönül’ün bir oğlu, bir kızı var. İstanbul da ikamet eden Gönül, yöresel yemeklere oldukça hakim. İçli köfte yapıp satan, bunun dışında dikiş nakış işinden anlayan Gönül Çendik oldukça sakin biridir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu