Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gürbüz Kimdir? Gürbüz’ü Seslendiren Kim

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gürbüz Kimdir? Yemekteyiz dış ses kim? Zuhal Topal Gürbüz’ün gerçek adı ne? Gerçekten Gürbüz kel ve şişman mı? İşte bu soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

Fox TV ile anlaşma sağlayamayan Zuhal Topal, benzer bir format ile TV8 ekranlarında programında devam etti. Zuhal Topal’la Sofrada dış ses kim diye merak edilirken, Yemekteyiz formatına geçen yarışma programında Yemekteyiz Gürbüz kim sorusu merak edildi.

Birçok yer de yemekteyiz dış sesi ile Gürbüz’ün aynı kişi olduğu dillendirilse de aslında iki farklı kişi. Şöyle ki;

“Gürbüz’ün konuşmasını Aydoğan Temel seslendirirken, Gürbüz bambaşka biri. Hatta gerçek adı da Gürbüz değil!”

Yarışmada ki merakı artırmak amacı ile Zuhal Topal, daha önce dış ses ya da mikser olarak bahsettiği kişi, Yemekteyiz formatına geçince Gürbüz oldu.

Mikser ile Gürbüz Aynı kişi mi?

Yemekteyiz yarışmasında Gürbüz ismi ile kamera arkasındaki kişi ile Zuhal Topal’la Sofrada programında ki Mikser ya da dış ses aynı kişidir.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gürbüz Kimdir

Programda yarışan daha eski yarışmacılara Gürbüz kim diye sorduğumuzda, Gürbüz hakkında bilgi vermemiz yasaklandı. Diyerek karşılık aldığımız için bu konuya değinmek, gerçeği ortaya çıkarmak adına kısa bir çalışma yaptık. İşte çalışmanın sonuçları;

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Gürbüz
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gürbüz – Dış Ses

Zuhal Topal’la Sofrada programın da kameramandan yönetmene kadar birçok isim aynı kaldı ve Yemekteyiz formatında çekim yapmaya başladı. Kısaca kadro aynı kalsa da isim Zuhal Topal’la Sofrada değil, Zuhal Topal’la Yemekteyiz formatı ile çekimlerine devam ettiler.

Bildiğiniz üzere Yemekteyiz’in eski formatında dış ses çok farklı bir isimdi. Zuhal kendi kadrosu ile geldiği için Zuhal Topal Gürbüz kim sorusu da daha dar kapsamda araştırmaya başladık.

Gürbüz Kim

  • Bekar değil
  • Şişman değil
  • Evli
  • Uzun yıllar Zuhal Topal’ın yanında çalıştı
  • Saçı da yok ;)

Bu kapsama bakıldığında, yemekteyiz gürbüz kim sorusu da büyük oranda netleşmiş oldu. Zuhal Topal’la yemekteyiz programını yönetmeni Gürbüz takma adını kullanmakta. Bu konu hakkında ki resim alt kısımda verilmiştir.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Dış Ses Kim

TV8 ekranlarında hafta içi her gün 16:00 da yeni bölümleri ile ekranlarına gelen yarışma programında, Gürbüz’ün kim olduğu çok merak edildi. Ancak burada farklı bir nokta var. Zuhal Topal’ın ekibinde yer alan Gürbüz ismi takma isim olarak kullanılırken, Gürbüz’ün konuşmalarını seslendiren ise apayrı bir isimdir.

Gürbüz’ün seslendirmesini ünlü seslendirme sanatçısı Aydoğan Temel yapmaktadır. Kısaca Gürbüz ile Aydoğan Temel farklı kişilerdir.

Yemekteyiz Gürbüz’ü Seslendiren Kim

Yemekteyiz programında Gürbüz takma ismi ile yarışmacılarla konuşan kişiyi seslendiren seslendirme sanatçısı Aydoğan Temel’dir. 1966 yılında Balıkesir ilinde dünyaya gelmiştir. 2021 yılı itibari ile 55 yaşındadır.

Yemekteyiz Gürbüz'ü Seslendiren Kim
Yemekteyiz Gürbüz’ü Konuşan Seslendirme Sanatçısı

Aydoğan Temel, Oyunculuk üzerine “Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümü” mezun olmuştur. Bir çok filim de ünlü aktörleri seslendirmiştir. Hem oyuncu hem de seslendirme sanatçısıdır. Show TV’nin magazin programı olan “Pazar Keyfi” isimli programda seslendirme yapmıştır. Sadece seslendirme değil, aynı zamanda kendisi gibi seslendirme mesleğine gönül verenlere de ders vermektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu