Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Habibe Naz Özcan Kimdir? [13/10/2021]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Habibe Naz Özcan 13 Ekim Çarşamba günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında bugün yarışan Habibe Naz Özcan Kimdir? Habibe Naz Özcan aslen nereli? Habibe Naz kaç yaşında? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Habibe Naz Özcan kaç puan aldı? Soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Güncelleme (15/10/2021) Habibe Naz Özcan 15 Ekim Cuma günü, toplamda 12 puan alarak bu haftanın sonuncu yarışmacısı oldu.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yasin Tayyar hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Habibe Naz Özcan; 1983 yılında Kahramanmaraş ilinde dünyaya gelmiştir. Genç yaşta başında evlilik geçen Habibe Naz 7 yıl evli kaldıktan sonra eski eşinden ve ailesinden psikolojik şiddet gördüğünü, bu nenden boşandığını dile getiren 38 yaşında ki Habibe şu an bekar ve İstanbul da yaşıyor

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 13 Ekim Çarşamba Puanları sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

13 Ekim Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı - Habibe Naz Özcan
Habibe Naz Özcan

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta 11-15 Ekim Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

13 Ekim Çarşamba günü Zuhal Topal programında haftanın üçüncü yarışmacısı olarak TV8 ekranlarında yarışan, Habibe Naz Özcan’ın bilgileri alt kısımda sizleri bekliyor. 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Habibe Naz Özcan

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Habibe Naz Özcan
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Habibe Naz Özcan Resmi
 • 1983 yılında doğdu
 • Aslen Kahramanmaraşlı
 • 38 yaşında
 • Bekar
 • Eşinden psikolojik şiddet gördü
 • 7 yıl evli kaldı
 • 11 yıldır Menajerlik yapıyor
 • İstanbul da yaşıyor
 • Aslen Kahramanmaraşlı
 • Karadeniz sanatçıları ile çalışıyor
 • Alıngan biri
 • İntikamcı
 • Yapılanları asla unutmuyor

13 Ekim Çarşamba günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Habibe Naz Özcan yarışacak. Aslen Kahramanmaraşlı olan Habibe 38 yaşındadır. Genç yaşta evlenen Naz, 7 yıl evli kaldıktan sonra boşanma kararı almıştır. Kadına şiddete karşı farkındalık konusunda şarkı yazan Habibe, şiddetin sadece darp ile olmadığını, psikolojik şiddetin de çok zor olduğunu ifade etti.

“Sesime güvenmiyorum. Ancak sözleri bizzat benim yaşadıklarımı anlatır. Sözlerine çok güveniyorum!” Zuhal Topal’la Sofrada Habibe Naz Özcan

Sözleri ile Habibe Naz Özcan, yaptığı mesleğin avantajlarını da kullanıp kadına karşı şiddet konusunda şarkı çıkaracağını ifade ederken, Zuhal Topal “Yemek yapmak nereden aklınıza geldi” diye sorunca Habibe Aynen şöyle dedi.

“Boş vakitlerinden mutfakta zaman geçirmeyi çok seviyorum!”

Sözleri ile evde yemek yapmayı ve mutfakta vakit geçirmeyi çok sevdiğini, bu sebeple programa katıldığını ifade etti.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Habibe Naz Özcan Kaç Puan Aldı

13 Ekim Çarşamba günü yarışan Habibe Naz Özcan’ın hem sunucu Zuhal’den hem de rakiplerinden, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında 13 Ekim günü aldığı puanların tamamı alt kısımda sizleri bekliyor.

Habibe Naz Özcan’ın Puanları

Sabahat Şahin  1
Edizcan İkizoğlu  2
Yasin Tayyar  2
Sinem Bozkurt  3
Zuhal Topal    4
TOPLAM:   12

**13 Ekim 2021 Çarşamba Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Habibe Naz Özcan’ın Videosu

13 Ekim Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Habibe Naz Özcan’ın programda yarıştığı bölüme ait video (23. bölüm) alt kısımda verilmiştir.

Habibe Naz Özcan Kimdir

TV8 ekranlarında 13 Ekim 2021  Çarşamba günü Zuhal Topal’la yemekteyiz programında bu haftanın üçüncü yarışmacısı olarak yarışan yarışmacının ismi Habibe Naz Özcan’dır. 1983 yılında Kahramanmaraş ilinde dünyaya gelmiştir. 38 yaşında olan Habibe 7 yıl evli kaldıktan sonra boşanmıştır. Boşandıktan sonra Radyo programcılığı ve menajerlik yapmaya başlamıştır. Karadeniz sanatçılarına aktif olarak menajerlik yapmaktadır. Şimdi bekar olan Habibe İstanbul da yaşıyor.

Habibe Naz Özcan Kimdir - (Zuhal Topal'la Yemekteyiz 13 Ekim)
Habibe Naz Özcan Kim

Eski eşi ve ailesinden çok fazla şiddet gördüğünü, hatta intihara sürükleyen olaylar yaşadığını ve 4 gün yoğun bakım da kaldığını ifade eden Habibe, tüm bunları unutmadığını, kadına şiddete karşı farkındalık oluşturmak için şarkı sözleri yazdığını açıkladı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu