Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Hakan Hünkaroğlu Kimdir? [22/11/2021]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Hakan Hünkaroğlu 22 Kasım Pazartesi günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Hakan Hünkaroğlu Kimdir? Hakan Hünkaroğlu aslen nereli? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Hakan Hünkaroğlu kaç puan aldı? Soruların detaylı cevapları, bu haberimiz içerisinden bulabilirsiniz.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Aysun Kılıç hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Hakan Hünkaroğlu; 1990 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Aslen Hataylı olan Hakan, kuyumculuktan güzellik uzmanlığında uzanan bir yaşam hikayesine sahip. Şimdiler de güzellik uzmanı olan ve kalıcı makyaj üzerine kendisini geliştiren Hakan, ev arkadaşı Emre ile İstanbul da yaşıyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yasin Kızıldağ hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

22 Kasım Pazartesi Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı - Hakan Hünkaroğlu
Hakan Hünkaroğlu

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 22-26 Kasım Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

22 Kasım Pazartesi günü Zuhal Topal programında bu haftanın ilk yarışmacısı olarak yarışan, Hakan Hünkaroğlu’nun tüm bilgileri alt kısımda maddeler halinde verilmiştir.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 22 Kasım Pazartesi Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Hakan Hünkaroğlu

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hakan Hünkaroğlu
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Hakan Hünkaroğlu Resmi
 • 1990 yılında doğdu
 • Aslen Hataylı
 • İstanbul da yaşıyor
 • Ev arkadaşı ile yaşıyor
 • Ev arkadaşının adı Emre
 • Güzellik uzmanı
 • 31 yaşında
 • Annesinin adı Fethiye
 • Laktoz alerjisi var
 • Yeni Bahar alerjisi var

22 Kasım Pazartesi günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Hakan Hünkaroğlu yarışacak. Aslen Hataylı olan Hakan 31 yaşındadır. İstanbul da yaşayan Hakan, ev arkadaşı Emre ile aynı evde yaşamaktadır.

“Elimin lezzetini göstermek istiyorum! Zuhal Topal’la Yemekteyiz Hakan Hünkaroğlu

Sözleri ile Hakan Hünkaroğlu, yarışmaya 15.000 TL’yi almak istediğini, bunun içinde en beğendiği yemekleri yapmak istediğini ifade etti.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Hakan Hünkaroğlu Kaç Puan Aldı

22 Kasım Pazartesi günü yarışan Hakan Hünkaroğlu’nun, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında 22 Kasım günü aldığı puanları alt kısımda verilmiştir.

Hakan Hünkaroğlu’nun Puanları

Ayşenur Avkan  5
Yasin Kızıldağ  5
Çiğdem Yaşar  6
Sümerya Çiftçi  5
Zuhal Topal    6
TOPLAM:  27

**22 Kasım 2021 Pazartesi Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Hakan Hünkaroğlu’nun Videosu

22 Kasım Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Hakan Hünkaroğlu’nun programda yarıştığı bölüme ait video alt kısımda verilmiştir.

Hakan Hünkaroğlu Kimdir

22 Kasım 2021  Pazartesi günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programın da yarışan yarışmacının adı Hakan Hünkaroğlu.  22 Kasım ile 26 Kasım haftasında yarışan ilk yarışmacı olarak, TV 8 ekranlarında yer aldı.

Hakan Hünkaroğlu kimdir (Yemekteyiz Hakan Hünkaroğlu) Resmi
Yemekteyiz Hakan Hünkaroğlu

Hakan Hünkaroğlu; 1990 yılında İstanbul da dünyaya gelen Hakan, aslen Hataylıdır. Hayat yöresine ait lezzetleri çok iyi bilen Hakan, kuyumcu olarak belli bir süre çalıştıktan sonra güzellik uzmanı olmaya karar vermiştir. Şimdiler de güzellik uzmanı olarak ev arkadaşı Emre ile birlikte çalışmaktadır. 31 yaşında olan Hakan bekardır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. bu haftanın baş cinside ayşenur hanım yok efendim sadece yemek için antepe gidermişde yok efendim başkası istiyor diye öcesi olsa silmezmişde ya karşında şef duruyor adam tam bir beyfendi adama sürekli laf sokuyorsun yasin bey yaptığı eleştirilerin altını dolduror olması gerenleri söylüyor adama etmediğini bırakmadın ayıp adam hem senden bilgili hemde yaşça büyük açık sözlülükle patavatsızlığın arasında fark var ayşenur hanım sen hem patavatsız hemde küstah kendini beğenmiş birisin asla senin kazanmanı istemiyorum bu benim dileğim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu