Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz İsmail Keskin Kimdir? [19/11/2021]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz İsmail Keskin 19 Kasım Cuma günü yarışacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan İsmail Keskin Kimdir? 15-19 Kasım tarihinde haftasının son yarışmacısı olarak, 19 Kasım Cuma Yemekteyiz programında yarışan İsmail Keskin aslen nereli? İsmail Keskin kaç yaşında? Zuhal Topal’la Yemekteyiz İsmail Keskin kaç puan aldı? Yemekteyiz İsmail Keskin aşçı mı? Soruların detaylı cevaplarını bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

Güncelleme (28/03/2022) İsmail Keskin, 28 Mart ile 1 Nisan haftasında aşçıların yarıştığı haftaya katılan isim oldu. 30 Mart Çarşamba günü yarışacak.

Güncelleme (19/11/2021) İsmail Keskin 37 puan alarak haftanın birincisi olup, 15.000 TL’yi kazanan isim oldu.

30 Mart Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı - Yemekteyiz İsmail
30 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı – Yemekteyiz İsmail Resmi

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 19 Kasım Cuma Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

İsmail Keskin; 1997 yılında Erzurum ilinde dünyaya geldi. Şu an 24 yaşında bir çocuk babası olan İsmail, İstanbul da restoran da sıcak bölümün de çalışan aşçıdır. 28 Kasım 2021 tarihinden evlenmiştir. 254 günlük Asel adında bir kızı var. Konuşmayı çok seven İsmail, annesi ile aynı binada oturuyor. 

19 Kasım Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı - İsmail Keskin
19 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı

=> Yemekteyiz Zuhal Topal’la 15-19 Kasım Yarışmacı İsimleri hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

19 Kasım Cuma günü Zuhal Topal programın da bu haftanın son yarışmacısı olarak yarışan, İsmail Keskin kim olduğu hakkında elde edilen tüm bilgileri alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz İsmail Keskin

Zuhal Topal'la Yemekteyiz İsmail Keskin
Zuhal Topal’la Yemekteyiz İsmail Keskin Resmi

 • 1997 yılında doğdu
 • 24 yaşında
 • 11 yılık evli
 • Aslen Erzurumlu
 • 28 Kasım 20121 Tarihinden evlendi
 • Görücü üslü ile evlendi
 • 25 günlük kızı var
 • Kızının adı Asel
 • Eşinin adı Sümeyra
 • İstanbul da yaşıyor
 • 2 yıllık aşçılık bölümü mezunu
 • Sunumlara çok önem veriyor
 • Masa düzenine karşı çok hassas
 • 4 Kardeş
 • 3 ablası var
 • Kaynanası Bayburtlu

19 Kasım Cuma günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz İsmail Keskin yarışacak. Aslen Erzurumlu olan bir çocuk babası İsmail diplomalı aşçıdır. Hafta başında beri söylemleri ile dikkatleri üzerine çeken, bu haftanı son yarışmacısı, kendisini şu sözlerle ifade etti.

“Boş konuşmam. Boş konuşmayı da sevmem. Bildiğim konuda asla susmam! Zuhal Topal’la Yemekteyiz İsmail Keskin

Sözleri ile İsmail Keskin, nende çok konuştuğunu bu sözlerle açıklarken, İsmail’in rakipleri de bu güne oldukça dolu bir şekilde gelecek.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz İsmail Keskin Kaç Puan Aldı

19 Kasım Cuma günü yarışan İsmail Keskin’in Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında, 19 Kasım günü aldığı puanların tamamı, alt kısımda ki tabloda verilmiştir.

İsmail Keskin’in Puanları

Onur Özuyanık  9
Beyza Yılmaz  9
Sinem Aksu  7
Gaye Şengül  4
Zuhal Topal    8
TOPLAM:   37

**19 Kasım 2021 Cuma Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı İsmail Keskin’in Videosu

19 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan, İsmail Keskin Yemekteyiz 50 bölümde yarıştı. İşte o anlara ait, İsmail Keskin’in yarıştığı Zuhal Topal’la Yemekteyiz 50 bölüm videosu, alt kısımda verilmiştir.

İsmail Keskin Kimdir

19 Kasım 2021  Cuma günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programın da yarışan yarışmacının adı İsmail Keskin. Kendisini daha ilk gün 2 yıllık aşçı olarak tanıtan 24 yaşında ki İsmail, İstanbul da önemli bir restoran da sıcak bölümün de aşçı olarak çalışmaktadır.

İsmail Keskin Kimdir (Yemekteyiz İsmail Keskin)

19 Kasım Cuma Yemekteyiz Yarışmacısı İsmail Keskin kimdir? İşte cevabı…

İsmail Keskin; 1997 yılında Erzurum ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Erzurumlu olan İsmail 1 yıllı evli, bir çocuk babasıdır. Eşinin adı Sümeyra, 25 günlük kızının adı ise Asel’dir. İki yıllık aşçılık bölümü mezunudur. İstanbul ikinde ikamet etmektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. filiz hanım açıklamalarınız için çok teşekkür ederim inanın kafamda soru işareti bırakmadınız şimdi gelelim yarışmaya yarışmacıların adil vede dürüst olduklarına asla inanmıyorum bir birine nisbeten puan veriyorlar nasıl olsa ben kazanamadım diyor yüksek puan veriyor çoğu eleştirilerinin altını dolduramıyor yemekleri tanımıyor hele sinem köpeklerini kendi öz çocuklarından üstün görüyor yazık hemde çok yazık malesef dünyada bunun gibi sadece sureti kadınlar var hiç biriside yoğurdum ekşi demiyor ya hak edeni taktir etmek bu kadar zormu bükemediğin bileği öpeceksin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu