Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kübra Ertürk Kimdir [Şahika Kübra Ertürk]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kübra Ertürk  30 Aralık Perşembe günü yarışan yarışmacıdır. Yemekteyiz Kübra Ertürk kimdir? Kübra Ertürk aslen nereli? Kaç yaşında? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kübra Ertürk kaç puan aldı? Yemekteyiz  30 Aralık yarışmacısı Kübra Ertürk hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Deniz Nigar Akbaba hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Kübra Ertürk; 1989 yılında dünyaya gelmiştir. Tam adı Şahika Kübra Ertürk’tür. Anne tarafından Trabzonlu, baba tarafından ise Erzincanlıdır. İstanbul da ikamet eden Kübra Ertürk, banket satış müdürlüğü yapmaktadır. Lopusuction yaptırmıştır. 2021 yılı itibari ile 32 yaşında olan Şahika, İstanbul ilinde yaşıyor.(Kübra Ertürk’ün sitem dolu paylamışı üzerine yazımız güncellenmiştir.)

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 30 Aralık Perşembe Puanları için lütfen tıklayınız.

30 Aralık Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı - Şahika Kübra Ertürk
30 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı

=> Yemekteyiz (27-31 Aralık) Bu Hafta Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

 30 Aralık Perşembe günü Zuhal Topal programında bu haftanın dördüncü yarışmacısı olan ve bu hafta en çok dikkat çeken isimlerin başında gelen Kübra Ertürk hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazımız da sizleri bekliyor.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kübra Ertürk Kimdir

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kübra Ertürk
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kübra Ertürk Resmi
 • 1989 doğumlu
 • Aslen Erzincanlı
 • Kendisine Kübra denmesini istiyor
 • Görüntüye çok dikkat ediyor
 • Banket Satış Müdürü
 • Bakımlı biri ile muhatap olmak istiyor
 • Her yıl liposakşın yaptırıyor
 • 32 yaşında
 • 2 yaşında Ailesi İstanbul’a taşındı
 • Annesi Trabzonlu
 • Babası Erzincanlı
 • Plates ile uğraşıyor

30 Aralık Perşembe günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kübra Ertürk yarışacak. tavırları ile “Yemek yapamaz” diye düşünlerin bu algılarını yıkmak isteyen Şahika Ertürk, elinin lezzetini şu sözlerle kanıtlayacağını iddia etti.

“Güzel kadınların da iyi yemek yapabildiğini bugün rakiplerime kanıtlayacağım! Yemekteyiz Kübra Ertürk

Sözleri ile Kübra Ertürk, elinin lezzetini kanıtlayacağını, yarışmada aşçı olmasına rağmen, en yüksek puanları alacağını ifade etmesi, dikkatlerden kaçmadı.

Yarışmanın ilk günü tırnaklarının uzun olması ile gündem olan Şahika, kendi gününde tırnakları ile ilgili gelecek eleştirilere nasıl cevap vereceği ise şimdiden merak konusu oldu.

Yemekteyiz Kübra Ertürk Kaç Puan Aldı

30 Aralık Perşembe günü yarışan Kübra Ertürk’ün, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında, 30 Aralık 2021 tarihinde altığı puanların tamamı alt kısımda verilmiştir.

Kübra Ertürk’ün Puanları

Berkcan Yenel  4
Hüda Aslan  3
Tahir Salcı  4
Deniz Nigar Akbaba  4
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   20

**30 Aralık 2021 Perşembe Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Kübra Ertürk’ün Videosu

 30 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Kübra Ertürk’ün programda yarıştığı bölüme ait video, alt kısımda verilmiştir.

Kübra Ertürk Kimdir

30 Aralık 2021  Perşembe günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kübra Ertürk yarışacak. 27 Aralık ile 31 Aralık haftasında en çok dikkat çeken yarışmacıların başında gelen, 30 Aralık Perşembe günü yarışacak olan Kübra Ertürk Kimdir? İşte cevabı…

Kübra Ertürk Kimdir
Kübra Ertürk

Kübra Ertürk; 1989 yılına İstanbul da dünyaya gelmiştir. Aslen Erzincanlı olan Kübra Ertürk, banket satış müdürüdür. Henüz bekar olan Kübra’nın 1,5 yıllık devam eden ciddi bir ilişkisi var. Liposuction yaptırmıştır. İstanbul Pendik’te ikamet eden Kübra 32 yaşındadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. kübra senin bu yarışmayla uzaktan yakından alakan yok en çok moda yarışmalarına yakışırsın acun bilerek özellikle arayıp buluyor bu cins yarışmacıları ekranlarda şöyle adam gibi yarışma yok zaten dizilerde iki guruba ayrılmış durumda ya mafya yada aldatma ihanet üzerine kurulu senaryolar şöyle adam gibi adil bir yarışmaya hasret kaldık

 2. ya tahir boş yapma kendini şef sanma zaten büyük ihtimalle 15 000 tl yi götürdün tabi yarınki yarışmacının ne yapacağı belli değil birde zuhalin puanlarını unutmamak lazım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu