Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Melek Seray Dil Kimdir [21 Aralık 2021]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Melek Seray Dil 21 Aralık Salı günü yarışan yarışmacıdır. Yemekteyiz Melek Seray Dil kimdir? Melek Seray Dil evli mi? Kaç Çocuğu var? Melek kaç yaşında? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Melek Seray Dil kaç puan aldı? Yemekteyiz 21 Aralık yarışmacısı Melek Seray Dil hakkında merak edilen tüm bilgiler, bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Aras Sezer Pekel hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Melek Seray Dil; 1991 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Erzincanlı olan Melek, iki evlilik yapmıştır. İlk evliliğinden oğlu, ikinci evliliğinden kızı olmuştur. El işi yaparak geçimini sağlayan Melek 2021 yılı itibari ile 30 yaşındadır. İkizler burcu olan Melek, İstanbul Maltepe de ikamet ediyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 21 Aralık Salı Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

21 Aralık Salı Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı - Melek Seray Dil
21 Aralık Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 20-24 Aralık Bu Hafta Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

21 Aralık Salı günü Zuhal Topal programında bu haftanın ikinci yarışmacısı olarak yarışan, Melek Seray Dil’in tüm bilgileri alt kısımda maddeler halinde verilmiştir.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Melek Seray Dil Kimdir

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Melek Seray Dil Kimdir
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Melek Seray Dil
 • 1991 yılında doğdu
 • 30 yaşında
 • Maltepe’de yaşıyor
 • İstanbul da doğdu
 • İlk evliliğinden oğlu oldu
 • İlk evliliğini 22 yaşında yaptı
 • İkinci evliliğinden kızı oldu
 • İkinci evliliğinden boşandı
 • Aslen Erzincanlı
 • Diyetle hiç arası yok
 • Sinirlenince gözü bir şey görmüyor
 • 103 kilo
 • İstanbul da yaşıyor
 • Diyetteyim diyenlere gıcık oluyor
 • İkizler burcu

21 Aralık Salı günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Melek Seray Dil yarışacak. Aslen Erzincanlı olan Melek Seray Dil iki defa evlilik yapmıştır. Yakın zamanda ikinci evliliğinden de ayrılan Melek, çocuklarının geçimi için el işi yapıp satmaktadır.

Melek Seral Dil
Melek Seral Dil kim

“Yarışmaya çocuklarım için katıldım. Oğlumun sağlık giderlerini karşılamak istiyorum! Yemekteyiz Melek Seray Dil

Sözleri ile Melek Seray Dil, oğlu Mustafa Ege’nin ilaçlarını almak için yarışmaya katıldığını, şu an yeşil kartlı olduğunu ve %20’lik dilimde olduğu için ilaçlarını alamadığı için yarışmaya katılmayı baş vurduğunu ifade etti.

Yemekteyiz Melek Seray Dil Kaç Puan Aldı

21 Aralık Salı günü yarışan Melek Seray Dil’in, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında 21 Aralık 2021 tarihinde altığı puanları tamamı alt kısımda verilmiştir.

Melek Seray Dil’in Puanları

Cemile Ata  1
Aras Sezer Pekel  3
Mesut Özer  2
Gizem Kapıcı  1
Zuhal Topal    4
TOPLAM:   11

**21 Aralık 2021 Salı Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Melek Seray Dil’in Videosu

21 Aralık Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Melek Seray Dil’in programda yarıştığı bölüme ait video alt kısımda verilmiştir.

Melek Seray Dil Kimdir

21 Aralık 2021  Salı günü, Zuhal Topal’la Yemekteyiz Melek Seray Dil yarışan yarışmacı oldu. 20-24 Aralık haftasında yarışan beş yarışmacından biri olan ve 21 Aralık Salı günü yarışan, Melek Seray Dil Kimdir? İşte cevabı…

Yemekteyiz Melek Seray Dil Kimdir
Melek Seray Dil Kimdir

Melek Seray Dil; 1991 yılında dünyaya gelmiştir. 2021 yılı itibari ile 30 olan Melek iki evlilik yapmıştır. Aslen Erzincanlı olan Melek’in ilk evliliğinden oğlu, ikinci evliliğinden kızı olmuştur. İkinci evliliğinden de boşanan Melek, ilk evliliğinden olan oğlunun sağlık problemleri ile ilgilenmektedir. El işi yaparak geçimini sağlayan Melek, İstanbul da ikamet ediyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. ya bu insanları özelmi seçiyorsunuz eleştirimi yapıyorsunuz melek hanımı gömüyormusunuz belli değil zaten hiç bir yemeğini hazırlayamamış masa hazır değil zaten düşük puan vereceksiniz hakaret gibi eleştiri olurmu o insanın piskolojisini hiç düşünmüyormusunuz cemile sen nasıl kadınsın konuşma uslubun gözlük getirmeler senin gibilerden insanları allah korusun tam bir şirretsin hadsizsin gizem seninde cemileden aşağı kalır yanın yok allah evlenecek delikanlıları sizin gibilerden korusun düşmanım yok ama varsada onlarıda sizin gibilerden korusun seyrederken ben bile utanıyorum biraz seviyeli olun

 2. insanların kalbini kırdığınıza değermi cuma gününden sonra belkide bir birinizi bir daha görmeyeceksiniz hakaret etmeyin yemekler olmamış deyip puanınızı verin gitsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu