Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Muhammet Berfu Savaş Kimdir? [06/10/2021]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Muhammet Berfu Savaş 6 Ekim Çarşamba günü yarışacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında 6 Ekim 2021 yarışan Muhammet Berfu Savaş Kimdir? Gastronomi bölümünde hocalık yapan Muhammet Berfu Savaş aslen nereli? Berfu kaç yaşında? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Muhammet Berfu Savaş kaç puan aldı? 4-8 Ekim haftasında yarışan üçüncü yarışmacı olan Muhammet Berfu Savaş hakkında merak edilen tüm bilgileri bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz. 

Güncelleme (28/03/2022) Berfu Savaş, aşçıların yarıştığı 28 Mart ile 1 Nisan haftasına davet edilen isimler arasında yer aldı. 28 Mart Pazartesi günü yarışan Berfu’nun aldığı puanlar, alt kısımdaki linkten ulaşabilirsiniz.

=> 28 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sonucu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

28 Mart Pazartesi Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı - Yemekteyiz Berfu
28 Mart Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı – Yemekteyiz Berfu Resmi

=> 6 Ekim Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanlaması hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Muhammet Berfu Savaş; 1999 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. 22 yaşında olan ve bekar olan Berfu İstanbul ilinde ikamet etmektedir. Kendisini Gastronomi bilimine adayan Berfu, İstanbul da özel bir üniversitede Gastronomi bölümünde öğretim görevlisinin asistanlığını yapmaktadır. Yemeklerin bil dili olduğunu ve her yemeğinin belli bir oranı olduğunu ifade eden Berfu, profesyonel bir aşçıdır

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Çağla Abdurrahmanova hakkında bilgi almak için tıklayınız.

6 Ekim Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı
6 Ekim Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Resmi

Yemeklerin teknik olarak çok iyi bilen ve yemeklerin nasıl ve hangi şartlarda pişirilmesini rakiplerine tek tek açıklama yapan Muhammet Berfu, kendi günüde yemeklerin pişirilme oranlarına bir hayli dikkat etmesi gerekiyor. Bu haftanın en iddialı ismi olmasından dolayı, rakipleri ön yargılı olarak gelecekler. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz (4-8) Ekim Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

6 Ekim Çarşamba günü Zuhal Topal programında haftanın üçüncü yarışmacısı olarak ve haftanın en iddialı ismi olarak yarışacak Muhammet Berfu Savaş’ın bilgileri alt kısımda sizleri bekliyor.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Muhammet Berfu Savaş

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Muhammet Berfu Savaş kimdir
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Muhammet Berfu Savaş
 • 1999 yılında doğdu
 • İstanbul da yaşıyor
 • Aslen Vanlı
 • Lisans mezunu
 • Özel bir üniversitede Şef asistanlığı yapıyor
 • 22 yaşında
 • Gastronomi bölümünde eğitmen
 • Yemeklerin ön plana çıkmasını istiyor
 • Yemeklerin teknik bilgisini çok iyi biliyor
 • Profesyonel Aşçı

6 Ekim Çarşamba günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Muhammet Berfu Savaş yarışacak. İstanbul ilinde doğup büyüyen Berfu hem doğu hem de Avrupai yemeklerine çok hakim biri olduğunu, çocukluk yıllarında itibaren yemeklerin lezzetine çok odaklandığını, kariyerine bu yönde yönlendirmeyi istediğini ifade etti..

“Yarışmada birinci olacağıma inanıyorum!” Zuhal Topal’la Sofrada Muhammet Berfu Savaş

Sözleri ile Muhammet Berfu yarışmada en iddialı ve en yeteneklisi olduğunu ifade ederken, bunun kendisine hem iyi hem de kötü dönüşü olacağını çok iyi biliyor. Zira rakipleri yemeklerin lezzetine değil, kafasına göre puanlar verdikleri için çok iyi yemek yapmak değil, çok fazla öne çıkmamak birinci olmanın püf noktasıdır. bunun farkında olan Berfu rakiplerini çok fazla eleştirmeden kendi günün atlatmanın hesaplarını yapıyor.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Muhammet Berfu Savaş Kaç Puan Aldı

6 Ekim Çarşamba günü yarışan Muhammet Berfu Savaş’ın Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında aldığı puanların tamamı alt kısımda verilmiştir. İte Muhammet Berfu’nun hem Zuhal Topal’dan hem de rakiplerinden aldığı puanlar verilmiştir.

Muhammet Berfu Savaş’ın Puanları

Şerife Aktaş  5
Fatma Erden  3
Çağla Abdurrahmanova  6
Tarık Aydın  7
Zuhal Topal    8
TOPLAM:   29

**6 Ekim 2021 Çarşamba Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Muhammet Berfu Savaş’ın Videosu

6 Ekim 2021 tarihinde (06/10/2021) bu haftanın üçüncü yarışmacısı olarak 6 Ekim Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışacak Muhammet Berfu Savaş’ın programda yarıştığı bölüme ait video henüz yayınlanmamıştır. Bunun yerine eksi video eklenmiştir.

Muhammet Berfu Savaş Kimdir

6 Ekim 2021  Çarşamba günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışacak yarışmacının adı Muhammet Berfu Savaş’dır. 1999 yılında İstanbul da dünyaya gelen 22 yaşında ki Berfu özel bir üniversitede Gastronomi bölümünde asistan hocalık yapmaktadır.

Muhammet Berfu Savaş Kimdir - Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı

Henüz 22 yaşında olmasına rağmen aşçılık mesleğini daha profesyonel anlamda yapmak için gastronomi alanında lisans eğitimi almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

 1. Şimdi Berfu’nun hazırlanmasını izliyorum, bravo diyorum. Hızlı, planlı ve çok temiz çalışan bir şef. Lütfen Berfu seneye Masterchef te yarış.

 2. Yemekteyiz izlemiyorum cunku sevmiyorum ben gelinim mutfakta yi izliyorum ben cunku benim efsane programin gelinim mutfakta dir anlayin bunu ve ben tv8 ci degilim Kanal D liyim ben Kanal D izleyicisiyim Kanal D ye reyting kazandiriyorum

  1. ali bey eski gelinim mutfaktanın tadı varmı tamamen işi şova döktüler gelinler sürekli oynuyor çok şımarık tipler adalet zaten yok

 3. Ama eski yemekteyiz programi tadi yok yani zuhal topalla sofrada daha guzeldi ya zuhal topalla yemekteyiz hic guzel degil eski formati daha guzel di zuhal topalin ben zuhal topalla sofrada begeniyordum fox ta ki daha guzel di yemekteyiz formati olmamis bence

  1. söylediklerinize bire bir katılıyorum üstelik yarışmacılar çok kalitesiz seviyesiz saygısız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu