Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Mustafa Gültekin Kimdir? [17/09/2021]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Mustafa Gültekin 17 Eylül Cuma günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan yeni sezonun ilk, bu haftanın ise son yarışmacısı oldu. Kulağında küpesi ile elektrikli bisikleti ile cam silmesi ile dikkatleri bir anda üzerine çeken Mustafa Gültekin hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Mustafa Gültekin; 1972 yılında Samsun ilinde dünyaya gelmiştir. Hali hazırda toptancılık işi ile uğraşmaktadır. Yemek yapmayı hem biliyor, hem de çok seviyor. Evde eşine yemek yaptırmadığını, evdeki tüm yemekleri kendisi yaptığını, bunun yanında eşine ev işlerinde bile yardım ettiğini bizzat kendisi dile getiren Yemekteyiz bu Cuma yarışmacısı Mustafa Gültekin iki çocuk babasıdır.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gülcan Güvenç hakkında bilgi almak için tıklayınız.

17 Eylül Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı Mustafa Gültekin
17 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı

Bu haftanın en dikkat çeken isimlerinden biri olan Mustafa Gültekin Kimdir? Mustafa Gültekin kaç yaşında? Aslen nereli? Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında 17 Eylül Cuma günü yarışan Mustafa Gültekin kaç puan aldı? İşte tüm bu soruların cevaplarını detaylı olarka bu yazımızda bulabilirsiniz.

=> Yemekteyiz (13-17) Eylül Bu Haftaki Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

17 Eylül Cuma günü Zuhal Topal programında haftanın son yarışmacısı olarak TV8 ekranlarında çıkan Mustafa Gültekin’in hakkında elde edilen tüm bilgiler, alt kısım da maddeler halinde açıklanmıştır.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Mustafa Gültekin

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Mustafa Gültekin
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Mustafa Gültekin Resmi
 • 1972 doğumlu
 • 49 yaşında
 • Evli
 • İlki Çocuk babası
 • Bir kızı var
 • Kızının adı Buse
 • Bir oğlu var
 • Yemek konusunda kurs aldı
 • Yemek yapmayı çok seviyor
 • Toptancılık yapıyor
 • Aslen Samsunlu
 • İstanbul da yaşıyor
 • İddialı bir yapısı var

17 Eylül Cuma günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Mustafa Gültekin yarışacak. 1972 yılında Samsunda dünyaya gelen Mustafa iki çocuk babasıdır. Renkli kişiliği ile kısa sürede dikkatleri üzerine çeken, dobra yorumları ile rakiplerine acımadan yorum yapan Mustafa Gültekin, toptancılık işi ile uğraşıyor.

Mustafa Gültekin Kimdir - Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı
Mustafa Gültekin Kimdir – Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Mustafa Gültekin ve Ailesi

Eşi ile bir arkadaş ortamında tanıştığını, daha sonra eşinden hoşlandığını ve istemeye gittiğini ama eşinin ailesi kızlarının yemek yapmayı bilmediğini söyleyerek vermek istemediğini ama buna karşın Mustafa beyin annesi araya girip oğlunun çok güzel yemek yaptığını bizzat Mustafa bey ve eşi dile getirmiştir. Yıllardır yemek yapan bu haftanın son yarışmacısı, kendisine çok güvendiğini ifade ederken, Eşi de aynen şöyle söyledi;

“Yemek konusunda eşime güveniyorum. Genel olarka çok iddialıdır!” Zuhal Topal’la Yemekteyiz Mustafa Gültekin’in eşi

Sözleri ile eşine güvendiğini söylerken, Mustafa Gültekin de “Farklı lezzetler arıyorum” diyerek bir çok yemeği denediğini ifade etti.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Mustafa Gültekin Kaç Puan Aldı

Bu hafta yeni sezonun merhaba diyen Yemekteyiz programın Zuhal Topal sunmaya başladı. Yeni sezonun ilk hafta finalinde Mustafa Gültekin yarışacak. İşte Mustafa Gültekin’in aldığı puanlar;

Mustafa Gültekin’in Puanları

Özlem Çelik  3
Oğulcan Yıldız  4
Zübeyde Kırkdeveli  1
Büşra Yıldız  6
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   20

**17 Eylül 2021 Cuma Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Mustafa Gültekin’in Videosu

17 Eylül 2021 tarihinde TV8 ekranlarında 17 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında bugün yarışan Mustafa Gültekin’in yarıştığı bölüme ait video alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu