Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Ovadan Şahin Kimdir [3 Ocak 2022]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Ovadan Şahin 3 Ocak Pazartesi günü yarışan yarışmacıdır. Yemekteyiz Ovadan Şahin kimdir? Ovadan Şahin aslen nereli? Ovadan kaç yaşında? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Ovadan Şahin kaç puan aldı? Yemekteyiz 3 Ocak yarışmacısı Ovadan Şahin hakkında merak edilen tüm bilgiler, bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gökhan Miraç Kaçıran hakkında bilgi almak için tıklayınız. 

Ovadan Şahin; 1986 yılında Türkmenistan’da dünyaya gelmiştir. Türkmenistan’da büyüyen Ovadan, Rus okulunu bitirmiştir. İyi derecede Rusça biliyor. 2003 yılında Erol Şahin ile evlendikten sonra Türkiye’ye gelmiştir. 18 yıllık evlidir. İstanbul ilinde ikamet ediyor. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Faruk Eldem hakkında bilgi almak için tıklayınız. 

 

3 Ocak Pazartesi Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı
3 Ocak Pazartesi Ovadan Şahin – Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 3-7 Ocak Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

3 Ocak Pazartesi günü Zuhal Topal programında bu haftanın ilk yarışmacısı olarak yarışan, Ovadan Şahin’in tüm bilgileri, hemen alt kısımda maddeler halinde sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 3 Ocak Pazartesi Puanları için tıklayınız. 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Ovadan Şahin Kimdir

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Ovadan Şahin Kim
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Ovadan Şahin
 • 1981 yılında Türkmenistan’da doğdu
 • Rus okulunu bitirdi
 • Rusça biliyor
 • Aslen Türkmenistanlı
 • Temizliğe çok dikkat ediyor
 • 40 yaşında
 • 18 yıldır Türkiye de yaşıyor
 • 18 yıllık Evli
 • Kendisine çok güveniyor
 • Eşi ile aynı iş yerinde tanıştı
 • Eşinin Adı Erol
 • Eşi Sivaslı
 • 11 yaşında bir kızı var
 • Eşi Elektrik işi ile ilgileniyor
 • Çok bilmişlik taslayan kişileri sevmiyor

3 Ocak Pazartesi günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Ovadan Şahin yarışacak. Aslen Türkmenistanlı olan Ovadan, 2021 yılı itibari ile 40 yaşındadır. Türkmenistan’da büyüyen Ovadan, 18 yıl önce Türkiye’ye gelmiştir.

“Elimin lezzetine güveniyorum. Yöresel yemeklere hakim biriyim! Yemekteyiz Ovadan Şahin

Sözleri ile Ovadan Şahin, yarışmada unutulmaya yüz tutmuş eşsiz lezzetlerle rakiplerini etkiyeceğini, onlardan iyi puanlar alacağını düşünmektedir.

Yemekteyiz Ovadan Şahin Kaç Puan Aldı

3 Ocak Pazartesi günü yarışan Ovadan Şahin’in, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında 3 Ocak 2022 tarihinde altığı puanları tamamı alt kısımda verilmiştir.

Ovadan Şahin’in Puanları

Faruk Eldem  6
Özlem Karakulak  6
Abdülmelik Turan  6
Melike Zengin  5
Zuhal Topal    8
TOPLAM:  31

**3 Ocak 2022 Pazartesi Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Ovadan Şahin’in Videosu

3 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Ovadan Şahin’in programda yarıştığı bölüme ait video alt kısımda verilmiştir.

Ovadan Şahin Kimdir

3 Ocak 2022  Pazartesi günü TV8 ekranlarında, Zuhal Topal’la Yemekteyiz Ovadan Şahin yarışan yarışmacı oldu. Peki 2022 yılının ilk yarışmacısı olan 3 Ocak Pazartesi günü yarışan Ovadan Şahin Kimdir? İşte cevabı…

Ovadan Şahin Kimdir
Yemekteyiz Ovadan Şahin

Ovadan Şahin; 1981 yılında Türkmenistan’da dünyaya gelmiştir. Türkiye’ye evlendikten sonra gelen ve 2003 yılında beridir Türkiye’ye yaşayan Ovadan Şahin 18 yıllık evlidir. Şu an 40 yaşında olan Ovadan, Türkmenistan’da Rus okulunda okumuştur. İstanbul ilinden ikamet etmektedir. Eşi Erol ile Türkmenistan’da aynı firmada çalışırken tanışmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. zuhal veceteryan insanın yarışmada işi ne hiçmi kriteriniz yok biri soğan yemez biri limon yemez biri işinin reklamı peşinde her hafta özellikle cinsleri toluyorsunuz zuhal sen otoriter prensipleri olan bir kadınsın yapım ekibine sözün geçmiyormu yok eğer bu yarışmacıları sen buluyorsan sıkıntı sendedir o zaman lütfen yarışmacıları biraz özenli seçin

 2. ya özlem senin kafan nerde kadının verdiği puandan haberi yok zuhale bakabilirmiyim diyor birde yarışmamın fomatından haberi yok puanlar açıldıktan sonra puanımı değiştirebilirmiyim diyor zuhal her gün puan açılmadan isteyen değiştirebilir diyor zuhalide duymuyor tabi bu kadar makyaj bu kadar boya olursa beyin yanıyor bu hafta şenlik var daha ilk günden melike özlem bir birine düştü yarışma harici ne ararsan var

 3. bu günkü hanımefendi kendi yöresine yani türkmenistan yemekleri yapmış yok efendim çorba sulu olurmuş ya kız ne yapsın belki türkmenistanda öyle yapılıyor yok efendim her yemekde et varmış biraz saygı ayıptır ben kötü yaptığınada inanmıyorum puan kırmak için bahane melike kız ne yapsın sen vecetaryasın diye önüne otmu koysun 5 puan yakıştımı hem senin o kilon otla olmaz kimseyi kandırma tuaf tuaf yarışmacılar hadi hayırlısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu