Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Özlem Karakulak Kimdir [5 Ocak 2022]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Özlem Karakulak 5 Ocak Çarşamba günü yarışan yarışmacıdır. Yemekteyiz Özlem Karakulak kimdir? Özlem Karakulak aslen nereli? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Özlem Karakulak kaç puan aldı? Özlem Karakulak kaç yaşında? Yemekteyiz 5 Ocak yarışmacısı Özlem Karakulak hakkında merak edilen tüm bilgiler, bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Uğur Abdülmelik Turan hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Özlem Karakulak; 1983 yılında Gaziantep ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Gaziantepli olan Özlem Karakulak, İstanbul da ikamet etmektedir. 18 yaşında üniversite okurken kaçarak evlenen Özlem, severek evlenmiştir. 2021 yılı itibari ile 38 yaşında olan Özlem Cilt Bakım ve Saç tasarım bölümü alanından mezun olmuştur. İstanbul da kuaförlük yapmaktadır. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 5 Ocak Çarşamba Puanları için lütfen tıklayınız.

5 Ocak Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı
Özlem Karakulak 5 Ocak Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı

=> Zuhal Topal’la 3-7 Ocak Bu hafta Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

5 Ocak Çarşamba günü Zuhal Topal programında bu haftanın üçüncü yarışmacısı olarak yarışan, Özlem Karakulak’ın tüm bilgileri, alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Özlem Karakulak Kimdir

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Özlem Karakulak
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Özlem Karakulak Kim
 • 1983 yılında dünyaya geldi
 • 18 yaşında evlendi
 • Üniversite okurken kaçarak evlendi
 • Üniversite mezunu
 • 38 yaşında
 • 17 yaşında bir oğlu var
 • Cilt Bakım ve Saç Tasarım Öğretmenliği Mezunu
 • Aslen Gaziantepli
 • Haksızlığa gelemiyor
 • Kendisine güveni tam
 • Yöresel yemeklere hakim biri
 • İstanbul da ikamet ediyor
 • Boş konuşanları sevmiyor
 • Kendisine kimseyi rakip görmüyor

5 Ocak Çarşamba günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Özlem Karakulak yarışacak. Aslen Gaziantepli olan Özlem Karakulak 38 yaşında ve 20 yıllık evlidir. Haksızlığa gelemeyen Özlem, Gaziantep yemekleri ile yarışacak. Menüsünün iddialı olduğunu şu sözlerle dile getirmiştir. İşte Özlem Karakulak’ın o sözleri;

“Rakiplerime gerçek yemeğin ne olduğunu bugün göstereceğim! Yemekteyiz Özlem Karakulak

Sözleri ile Özlem Karakulak, yarışmada en iddialı menüyü yapacağını ve rakiplerinden iyi puanlar alıp, Cuma günü 15.000 TL’yi kazanacağını ifade etmiştir.

Yemekteyiz Özlem Karakulak Kaç Puan Aldı

5 Ocak Çarşamba günü yarışan Özlem Karakulak’ın, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında 5 Ocak 2022 tarihinde altığı puanları tamamı alt kısımda verilmiştir.

Özlem Karakulak’ın Puanları

Ovadan Şahin  3
Faruk Eldem  3
Abdülmelik Turan  4
Melike Zengin  3
Zuhal Topal    4
TOPLAM:   17

**5 Ocak 2022 Çarşamba Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Özlem Karakulak’ın Videosu

5 Ocak Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Özlem Karakulak’ın programda yarıştığı bölüme ait video, alt kısımda verilmiştir.

Özlem Karakulak Kimdir

Özlem Karakulak, 5 Ocak 2022 Çarşamba günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Özlem Karakulak bu hafta yarışan dördüncü yarışmacı oldu. 3 Ocak 2022 ile 7 Ocak 2022 haftasında TV8 ekranlarında yarışan üçüncü yarışmacı olan, Özlem Karakulak Kimdir? İşte cevabı…

Yemekteyiz Özlem Karakulak kim
Özlem Karakulak

Yemekteyiz Özlem Karakulak; 1983 yılında Gaziantep ilinde dünyaya gelmiştir. 18 yaşında kaçarak evlenen Özlem, bir dönem Kayseri, Ankara illerinden yaşasa da şimdiler de İstanbul da ikamet etmektedir. 20 yıllık evli ve 38 yaşında olan Özel Karakulak, Cilt bakım ve saç tasarım öğretmenliği mezunudur. İstanbul ilinde kuaförlük yapan Özlem’in 17 yaşında bir oğlu var.

Özlem Karakulak İnstagram Adresi

5 Ocak 2022 tarihinde TV8 ekranlarında yarışan üçüncü yarışmacı olan ve yaptığı yemeklerle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Özlem Karakulak’ın İnstagram adresi çok merak edildi. Özlem Karakulak İnstagram adresine ulaşmak için tıklayınız.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. özlem sen yemek programına geldiğine eminmisin ne yemekten anlıyorsun ne yorum yapmayı biliyorsun sen kendini göstermeye gelmişsin ne o görgüsüzler gibi altınlarını gösteriyorsun yarışmacılara ne demeli biri çoban salatada ceviz arıyor biri yemeği didikliyor ev sahibi saygısızlık yapıyor böyle yemek yarışması olmaz

 2. iyice sacma sapan bir program oldu saygisizlik diz boyu biraz daha saygi cercevesinde bir program olsun lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu