Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Pınar Başoğlu Kimdir [Yemekteyiz 18 Nisan Yarışmacısı]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Pınar Başoğlu 18 Nisan Pazartesi günü yarışan yarışmacıdır. Yemekteyiz Pınar Başoğlu kimdir? Aslen nereli? Kaç yaşında? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Pınar Başoğlu kaç puan aldı? Yemekteyiz 18 Nisan yarışmacısı Pınar Başoğlu kaç yaşında? İşte Pınar Başoğlu hakkında merak edilen tüm bilgiler, bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Neslihan Şengül hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

18 Nisan Pazartesi Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı

Pınar Başoğlu; 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Adanalı olan Pınar 2016 yılında Yusuf Başoğlu ile evlenmiştir. Şimdi 6 yıllık evli iki çocuk annesidir. Sosyal medyada Butik pastacılık yapıyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bilge Kılıç hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

18 Nisan Pazartesi günü Zuhal Topal programında bu haftanın birinci yarışmacısı olarak yarışan Pınar Başoğlu’nun tüm bilgileri, alt kısımda maddeler halinde verilmiştir.

=> Yemekteyiz 18-22 Nisan Bu Haftaki Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Pınar Başoğlu Kimdir

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Pınar Başoğlu Kimdir

  • 1990 yılında dünyaya gelmiştir
  • 31 Yaşında
  • Aslen Adanalı
  • İki çocuk annesi
  • Sosyal medyada Butik Pastacılık yapıyor
  • İstanbul’da ikamet ediyor
  • 6 Yıllık evli
  • Eşinin adı Yusuf

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 18 Nisan Pazartesi Puanları için lütfen tıklayınız.

18 Nisan Pazartesi günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Pınar Başoğlu yarışacak. Bu hafta dikkat çeken isimlerden biri olan Pınar, yemeklerle alakasını şu şekilde açıklamıştır. İşte Pınar’ın o sözleri;

“Sosyal medyada hesabımdan butik pastacılık yapıyorum. Çocuklarım olduktan sonra sosyal medyadaki paylaşımlarıma ara vermek durumundan kaldım! Yemekteyiz Pınar Başoğlu

Sözleri ile Pınar Başoğlu, yemeklerle iliği ve alakasını ifade etmiş oldu. 18 Nisan ile 22 Nisan haftasında yarışan isimlerden biri olan Pınar Başoğlu hakkında elde edilen tüm bilgileri alt kısımda maddeler halinde sizleri bekliyor.

Yemekteyiz Pınar Başoğlu Kaç Puan Aldı

18 Nisan Pazartesi günü yarışan Pınar Başoğlu’nun, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında 18 Nisan 2022 tarihinde altığı puanları tamamı alt kısımda verilmiştir.

Pınar Başoğlu’nun Puanları

Bilge Kılıç  5
Muhammet Gök  6
Kenan Temizkan  7
Bahar Demir  6
Zuhal Topal    7
TOPLAM:  31

**18 Nisan 2022 Pazartesi Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Pınar Başoğlu’nun Videosu

18 Nisan Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Pınar Başoğlu’nun programda yarıştığı bölüme ait video alt kısımda verilmiştir.

Yemekteyiz Pınar Başoğlu Kimdir

18 Nisan 2022  Pazartesi günü, Zuhal Topal’la Yemekteyiz Pınar Başoğlu yarışacak. 18 Nisan ile 22 Nisan haftasında yarışan yarışmacılardan biri olan ve 18 Nisan 2022 tarihinde haftanın ilk yarışmacısı olarak TV8 ekranlarında yer alan Yemekteyiz Pınar Başoğlu Kimdir? İşte cevabı…

Yemekteyiz Pınar Başoğlu Kim
Yemekteyiz Pınar Başoğlu

Yemekteyiz Pınar Başoğlu; 1990 yılında Adana ilinde hayata gözlerini açmıştır. Aslen Adanalı olan Pınar 2016 yılında Yusuf Başoğlu ile evlenmiştir. 2022 yılı itibari ile 6 yıllık evli 2 çocuk annesidir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu