Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Safter Karabetça Kimdir [Yemekteyiz Yarışmacısı Safter]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Safter Karabetça 21 Şubat Pazartesi günü yarışan yarışmacıdır. Yemekteyiz Safter Karabetça kimdir Safter Karabetça aslen nereli? Safter kaç yaşında? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Safter Karabetça kaç puan aldı? Yemekteyiz 21 Şubat yarışmacısı Safter Karabetça hakkında merak edilen tüm bilgiler, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bedriye Akçay hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Safter Karabetça; 1991 yılında Kıbrıs da dünyaya gelmiştir. Hemşirelik bölümü okuyan Safere aktif olarka hemşirelik yapmaktadır. 3 yıl önce sosyal medya yayıncılığına başlamıştır. Halen Sosyal medyaya yayıncılığına devam etmektedir. 2021 yılında Türkiye’ye gelmiştir. İstanbul ilinde ikamet etmektedir.

=> 21 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

21 Şubat Pazartesi Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı

=> 21-25 Şubat Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

21 Şubat Pazartesi günü Zuhal Topal programında bu haftanın ilk yarışmacısı olarak yarışan, Safter Karabetça’nın tüm bilgileri alt kısımda maddeler halinde verilmiştir.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Safter Karabetça Kimdir

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Safter Karabetça Kimdir
Safter Karabetça
  • 1991 Doğumlu
  • Kıbrıs da Dünyaya geldi
  • Aslen Kıbrıslı
  • 1 yıldır Türkiye de yaşıyor
  • Sosyal Medya yayıncılığı yapıyor
  • İstanbul da yaşıyor
  • 31 yaşında
  • Hemşire
  • Dövme Sanatçısı

21 Şubat Pazartesi günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Safter Karabetça yarışacak. Aslen Kıbrıslı olan Safter çok yönlü biridir. Çocukluk yaşlarında engelli arkadaşına yardım ettiği için. Ayrıc kendisi de çok sık hastaneye gittiği için hemşire olmaya karar vermiştir. Kariyerini bu yönde ilerletirken, sosyal medya yayıncılığına başlamıştır.

“Okul arkadaşım yürüyemiyordu. Her teneffüs onu dışarı çıkartıp, ona yardımcı oluyordum. Daha o yıllarda hemşire olmayı kafama koymuştum! Yemekteyiz Safter Karabetça

Sözleri ile Safter Karabetça, Hemşirelik mesleğini neden seçtiğini dile getirmiştir. Bunların dışında dövme sanatçılığına da ilgi duyduğunu dile getiren Safter, çevresindeki arkadaşları çok güzel yemek yaptığı konusunda geri dönüşler aldığını, bundan dolayı a yarışmaya baş vurduğunu dile getir.

Yemekteyiz Safter Karabetça Kaç Puan Aldı

21 Şubat Pazartesi günü yarışan Safter Karabetça’nın, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında 21 Şubat 2021 tarihinde altığı puanları tamamı alt kısımda verilmiştir.

Safter Karabetça’nın Puanları

Bedriye Akçay  4
Büşra Karabulak  4
Gül Dil  4
Batuhan Kutlusoy  3
Zuhal Topal    4
TOPLAM:  19

**21 Şubat 2021 Pazartesi Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Safter Karabetça’nın Videosu

21 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Safter Karabetça‘nın programda yarıştığı bölüme ait video alt kısımda verilmiştir.

Safter Karabetça Kimdir

21 Şubat 2021  Pazartesi günü TV8 ekranlarında Zuhal Topal’la Yemekteyiz Safter Karabetça, haftanın ilk bölümünde yarışan yarışmacı oldu. Esprileri ile ilk günden dikkatleri üzerine çeken 21 Şubat Pazartesi günü yarışan Safter Karabetça Kimdir? İşte cevabı…

Safter Karabetça Kim
Yemekteyiz Safter Karabetça

Safter Karabetça; 1991 yılında Kıbrıs da dünyaya gelmiştir. 31 yaşında olan Safter Hemşirelik yapmaktadır. 2021 yılında Kıbrıs’tan İstanbul’a taşınmıştır. 2018 yılında sosyal medya yayıncılığına başlamıştır. Halen aktif olarka sosyal medya yayıncılığına devam etmektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu