Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Seda Meral Kimdir? [4 Mart 2022]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Seda Meral 4 Mart Cuma günü yarışan yarışmacıdır. Yemekteyiz Seda Meral kimdir? Seda Meral aslen nereli? Evli mi? Kaç yaşında? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Seda Meral kaç puan aldı? Nerede yaşıyor? Yemekteyiz 4 Mart yarışmacısı, Seda Meral hakkında merak edilen tüm bilgiler, bu haberimizin içerisin de sizleri bekliyor.

=> Yemekteyiz Ecenur Hüner Kimdir hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Seda Meral; 1979 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Aslen Gümüşhaneli olan Seda, İstanbul da babaannesi ile birlikte yaşıyor. Daha önce hiç evlenmeyen Seda Meral, İstanbul da kişilik ve profil uzmanlığı yapıyor. 43 yaşında olan Seda, elinin lezzetine ise oldukça güveniyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Mart Cuma Puanları sonucu için tıklayınız.

4 Mart Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı

=> 28 Şubat-4 Mart Yemekteyiz Bu Hafta Tüm Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

4 Mart Cuma günü Zuhal Topal programında (Yemekteyiz) bu haftanın son yarışmacısı olarak yarışan, Seda Meral’in tüm bilgileri, alt kısımda maddeler halinde verilmiştir.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Seda Meral Kimdir

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Seda Meral Kim
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Seda Meral
 • Profil uzmanı
 • 43 yaşında
 • 1979 İstanbul doğumlu
 • Babaannesi ile birlikte yaşıyor
 • Aslen Gümüşhaneli
 • Hiç evlenmedi
 • İstanbul’da yaşıyor
 • Kişilik Davranış ve Profil Uzmanı
 • Hazır cevap biri
 • Diksiyonlu konuşmaya dikkat ediyor
 • Astroloji ve Burçlardan anlıyor

4 Mart Cuma günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Seda Meral yarışacak. 43 yaşına olan Seda Meral, hafta başında itibaren söylemleri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Hazır cevap olması, rakiplerini oldukça sinir etse de insanların kişiliklerini çözdüğünü, işinin bu olduğunu söylemesi ile dikkatlerden kaçmadı.

“Kişilik davranış ve Profil uzmanıyım! Yemekteyiz Seda Meral

Sözleri ile Seda Meral, yarışma da yarışan rakiplerinin analizini yapıp, o şekilde davrandığını söylemesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Yemekteyiz Seda Meral Kaç Puan Aldı

4 Mart Cuma günü yarışan Seda Meral’in, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında 4 Mart 2022 tarihinde altığı puanları tamamı alt kısımda verilmiştir.

Seda Meral’in Puanları

Serdar Karakoç  5
Esmehan Gökçe Öztekin  3
Gülderen Kara  4
Hatice Bilman  5
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   23

**4 Mart 2022 Cuma Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Seda Meral’in Videosu

4 Mart Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Seda Meral’in programda yarıştığı bölüme ait video alt kısımda verilmiştir.

Seda Meral Kimdir

4 Mart 2022  Cuma günü TV8 ekranlarında, Zuhal Topal’la Yemekteyiz Seda Meral yarıştı. Haftanın son yarışmacısı olan ve hafta başında beri rakiplerine karşı sert eleştirileri ile dikkatleri üzerine çeken Seda Meral Kimdir? İşte cevabı…

Seda Meral Kim
Seda Meral

Seda Meral; 1979 yılında İstanbul da hayata gözlerini açmıştır. 2022 yılı itibari ile 43 yaşında olan Seda, hiç evlenmemiştir. Kişili davranış ve profil uzmanı olan Seda, kurumsal ve bireysel olarak danışmanlık hizmeti vermektedir. İstanbul ilinde babaannesi ile birlikte yaşamaktadır. Aslen Gümüşhanelidir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu