Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Seda Türk Kimdir? [21/10/2021]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Seda Türk 21 Ekim Perşembe günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında bugün yarışan Seda Türk Kimdir? Seda Türk aslen nereli? Seda kaç yaşında? Seda evli mi? Ne zaman evlendi? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Seda Türk kaç puan aldı? Soruların cevapları, detaylı olarak bu haberimiz de bulabilirsiniz. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Oktay Ataş hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Seda Türk; 1994 yılında Sakarya ilinde dünyaya gelen Seda, 27 yaşında ve bir çocuk annesidir. Gebze de yaşayan Seda ev hanımıdır. Eleştirmeyi hiç sevmeyen, ancak başlarını çok iyi eleştiren Seda, farklı lezzetleri yapmayı ve o lezzetleri denemeyi çok seviyor. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 21 Ekim Perşembe Puanları için tıklayınız.

21 Ekim Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı
21 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı – Seda Türk

=> Yemekteyiz Zuhal Topal 18-22 Ekim Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

21 Ekim Perşembe günü Zuhal Topal programında bu haftanın dördüncü yarışmacısı olarak TV8 ekranlarında yarışacak Seda Türk’ün bilgileri alt kısımda sizleri bekliyor. 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Seda Türk

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Seda Türk
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Seda Türk Resmi
 • Aslen Sakaryalı
 • 27 yaşında
 • 1994 yılında doğdu 
 • Gebze de yaşıyor
 • 4 yıllık evli
 • Kendisine ait bir iş yeri var
 • 2017 yılında evlendi
 • 2 yaşında bir çocuğu var
 • Kendisini memnuniyetiz olarak ifade ediyor
 • Eleştiriye kapalı birisi
 • Ev hanımı
 • Salam, sucuk, sakatat asla yemiyor

21 Ekim Perşembe günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Seda Türk yarışacak. Aslen Sakaryalı olan Seda 27 yaşında ve 4 yıllık evlidir. 2017 yılında evlenen Seda2nın 2 yaşında bir oğlu var. Kendisine ve yemeklerine çok güvenen, yemekteyiz 21 Ekim yarışmacısı Seda iddiasını şu sözlerle dile getirdi.

“Alışılmış yemekleri sevmiyorum. Değişik yemek yapmayı seviyorum!” Zuhal Topal’la Sofrada Seda Türk

Sözleri ile Seda Türk, farklı yemekleri sevdiğin, dünya mutfağında farklı lezzetler denediğini, bugün yarışmada elinin lezzetin kanıtlayacağını ifade etti.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Seda Türk Kaç Puan Aldı

21 Ekim Perşembe günü Yemekteyiz programında yarışan Seda Türk’ün, 21 Ekim günü aldığı puanları tamamı alt kısımda tek tek verilmiştir.

Seda Türk’ün Puanları

Onur Yılmaz  4
Selda Çelik  4
Zeynep Çağlar  4
Oktay Ataş  5
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   22

**21 Ekim 2021 Perşembe Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Seda Türk’ün Videosu

21 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Seda Türk’ün yarıştığı bölüm videosu alt kısımda verilmiştir.

Seda Türk Kimdir

21 Ekim 2021  Perşembe günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan yarışmacının ismi Seda Türk. Bu hafta en dikkat çeken yarışmacılarında bir olan Seda Türk eleştirilmeyi hiç sevmediğini ancak hafta başında beri rakiplerini sert sözlerle eleştirmesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Seda Türk Kim
Yemekteyiz Seda Türk Kimdir

Seda Türk Kimdir: 1994 yılında Sakarya ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Sakaryalı olan Seda 27 yaşında ve 4 yıllık evlidir. 2 yaşında bir oğlu olan Seda Gebze de yaşıyor. Farklı yemekleri tatmayı ve farklı kültürlerin yemeklerini denemeyi çok seven Seda Türk 21 Ekim Perşembe günü yarışan yarışmacı oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. seda hanım eleştiye dayanamıyorsan sende başkalarına eleştiri yapmayacaksın onu yemem bunu yemem diyorsan bu yarışmaya katılmayacaksın bu kadar para hırsı iyi değildir senin kazanmanı istemiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu