Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Serdar Karakoç Kimdir? [28 Şubat 2022]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Serdar Karakoç 28 Şubat Pazartesi günü yarışan yarışmacıdır. Yemekteyiz Serdar Karakoç kimdir? Serdar Karakoç aslen nereli? Kaç yaşında? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Serdar Karakoç kaç puan aldı? Yemekteyiz 28 Şubat yarışmacısı Serdar Karakoç hakkında merak edilen tüm bilgiler, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Ecenur Hüner hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Serdar Karakoç; 1999 yılında dünyaya gelmiştir. 2022 yılı itibari ile 23 yaşında olan serdar dizi ve filmler de Makyaj asistanı olarka çalışmaktadır. Daha önce yakın arkadaşı yarışmaya katıldığında, kısa bir röportaj veren Serdar, bu defa yarışmacı olarka programa katılmıştır. İstanbul ilinde ikamet eden Serdar, Televizyon haberciliği bölümünde lisans eğitimi almaktadır.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Esmehan Gökçe Öztekin hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

 

28 Şubat Pazartesi Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı

=> 28 Şubat-4 Mart Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

28 Şubat Pazartesi günü Zuhal Topal programında bu haftanın ilk yarışmacısı olarak yarışan, Serdar Karakoç’un tüm bilgileri alt kısımda maddeler halinde verilmiştir.

=> 28 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Serdar Karakoç Kimdir

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Serdar Karakoç Kimdir
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Serdar Karakoç
 • 1999 yılında dünyaya gelmiştir
 • Annesinin adı Suzan
 • Aslen Kahramanmaraşlı
 • Televizyon haberciliği ve bölümü okuyor
 • Tüp Mide Ameliyatı oldu
 • 60 kilo verdi
 • İstanbul da yaşıyor
 • Makyaj Asistanlığı yapıyor
 • Efekt Makyaj eğitimi aldı
 • 23 yaşında
 • Üniversite öğrencisi

28 Şubat Pazartesi günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Serdar Karakoç yarışacak. Aslen İstanbullu olan serdar, elinin lezzetini kanıtlamak için yarışmaya katılmıştır.

“Kuzenim Simge geçtiğimiz haftalarda yarışmaya katıldı. Ben onun alamadığı 15.000 TL2yi almaya geldim! Yemekteyiz Serdar Karakoç

Sözleri ile Serdar Karakoç, kuzeni Simge’nin yarışmadaki tecrübelerine kendisine yol edip, bu hafta birinci olmaya geldiğini dile getirdi.

Yemekteyiz Serdar Karakoç Kaç Puan Aldı

28 Şubat Pazartesi günü yarışan Serdar Karakoç’un, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında 28 Şubat 2021 tarihinde altığı puanları tamamı alt kısımda verilmiştir.

Serdar Karakoç’un Puanları

Esmehan Gökçe Öztekin  6
Gülderen Kara  5
Hatice Bilman  6
Seda Meral  6
Zuhal Topal    6
TOPLAM:  29

**28 Şubat 2021 Pazartesi Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Serdar Karakoç’un Videosu

28 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Serdar Karakoç’un programda yarıştığı bölüme ait video alt kısımda verilmiştir.

Serdar Karakoç Kimdir

28 Şubat 2021  Pazartesi günü TV8 ekranlarında Zuhal Topal’la Yemekteyiz Serdar Karakoç, 28 Şubat ile 4 Mart haftasında yarışan beş yarışmacıdan biri olarka, 28 Şubat tarihinde yarışan yarışmacı oldu. 28 Şubat Pazartesi günü yarışan Serdar Karakoç Kimdir? İşte cevabı…

Serdar Karakoç
Yarışmacı Serdar Karakoç

Serdar Karakoç; 1999 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olan Serdar, İstanbul Sancaktepe de ikamet etmektedir. Dizi ve Filmler de Makyaj asistanlığı yapan Serdar, Televizyon haberciliği ve programcılığı bölümü okumaktadır. 2022 yılı itibari ile 23 yaşındadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu