Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sibel Nazire Özgünaydın Kimdir? [23/09/2021]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sibel Nazire Özgünaydın 23 Eylül Perşembe günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan yarışmacı Sibel Nazire Özgünaydın Kimdir? Aslen Nereli? Kaç yaşında? Gerçekten 6 çocuk annesi mi? Sibel Nazire Özgünaydın aslen nereli? Sibel Nazire Özgünaydın kaç yaşında? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sibel Nazire Özgünaydın kaç puan aldı? Soruların cevaplarını bu haberimizde bulabilirsiniz. 

Sibel Nazire Özgünaydın; 1988 yılında İstanbul da dünyaya geldi. Şu an 33 yaşında olan Sibel edebiyat alanın da lisans eğitimi almıştır. Şu an edebiyat öğretmenliği yapan Sibel Naziere Özgünaydın iki evlilik yaptı. İlk eşinden üç, ikinci eşinden iki çocuk annesi olduğunu, ikinci eşinden bir de evladı olduğunu, toplamda 6 çocuk annesidir.

23 Eylül Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı

=> 20-24 Eylül Yemekteyiz Bu Hafta Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sibel Nazire Özgünaydın

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Sibel Nazire Özgünaydın
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sibel Nazire Özgünaydın resmi
  • 1988 yılında dünyaya geldi
  • İstanbul ilinde yaşıyor
  • Edebiyat öğretmeni
  • Lisans mezunu
  • Edebiyat bölümünden mezun oldu
  • 33 yaşında
  • 6 çocuk annesi
  • Lise Öğretmeni
  • Yemek yapmayı çok seviyor
  • Yaptığı yemekleri lezzetli buluyor

23 Eylül Perşembe günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sibel Nazire Özgünaydın yarışacak. Aslen İstanbullu olan Sibel, yarışmada kullanılan dili düzeltmek, öz türkçeye dikkat çekmek isterken, elinin lezzetini da kanıtlamak için yarışmaya katıldığını dile getirdi.

Henüz 33 yaşında olmasına rağmen çevresinde bir çok kişi “gerçekten 6 çocuğunuz mu var?” gibi sorularına röportaj sırasında açıklık getirdi. İki evlilik yaptığını, ilk eşindne 3, ikinci eşindne ise ikki çocuğu dünyaya geldiğini, ikinci eşinin de evladı olduğunu, toplamda 6 çocuk annesi olduğunu gururla söylediğini dile getirdi. Kaynak: dizicenter.net

Sibel Nazire Özgünaydın’ın Puanları

Gülcan Güvenç  5
Aala Abed  6
Gülay Kurt  2
Cüneyit Akın  4
Zuhal Topal    7
TOPLAM:   24

*23 Eylül 2021 Perşembe Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Sibel Nazire Özgünaydın’ın Videosu

23 Eylül 2021 tarihinde TV8 ekranlarında haftanın dördüncü yarışmacısı olan Sibel Nazire Özgünaydın’ın yarıştığı bölüme ait olan, 23 Eylül Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu