Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sinem Aksu Kimdir? [17/11/2021]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sinem Aksu 17 Kasım Çarşamba günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Sinem Aksu Kimdir? 15-19 Kasım haftasında üçüncü yarışmacı olarak, 17 Kasım Çarşamba günü Yemekteyiz programında yarışan Sinem Aksu aslen nereli? Sinem Aksu kaç yaşında? Sinem evli mi? Bekar mı? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sinem Aksu kaç puan aldı? Soruların detaylı cevaplarını bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

Güncelleme (19/11/2021) Sinem Aksu, dobralığı ile haftaya damgasını vurmuştur. Gaye’nin hak etmediği 10 puanı vermesi ile yarışmadaki dengeleri alt üst etse de son gün adaleti sağlamak adına İsmal2ie 7 puan vermiştir. Kendisi ise 26 puanla haftanın dördüncüsü olmuştur.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gaye Şengül hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Sinem Aksu; 1983 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Aslen Erzincanlı olan, Sinem 10 yıllık evli kaldıktan sonra boşanmıştır. Şimdi 8 yıldır bekar olan Sinem2in 17 yaşında bir oğlu ve 13 yaşında bir kızı var. Toplamda iki çocuk annesi olan Sinem, otoriter bir yapısı var. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 17 Kasım Çarşamba Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

17 Kasım Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı - Sinem Aksu
17 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı

=> Yemekteyiz Zuhal Topal 15-19 Kasım Yarışmacıları  hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

17 Kasım Çarşamba günü Zuhal Topal programında bu haftanın üçüncü yarışmacısı olarak yarışan, Sinem Aksu’nun tüm bilgileri alt kısımda maddeler halinde verilmiştir.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sinem Aksu

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Sinem Aksu
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sinem Aksu Resmi
 • 1983 yılında doğdu
 • Aslen Erzincanlı
 • 10 yıl evli kaldı
 • 8 yıldır bekar
 • Ev hanımı
 • Bir dönem Otel mutfağında çalıştı
 • Şimdi ev hanımı
 • 19 yaşında anne oldu
 • İki çocuk annesi
 • Oğlu 17, kızı 13 yaşında
 • Temizliği çok önem veriyor
 • Hazır cevap biri
 • İstanbul da ikamet ediyor
 • Pis mutfakta yemek yemeği sevmiyor
 • Otoriter bir yapısı var

17 Kasım Çarşamba günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sinem Aksu yarışacak. Aslen Erzincanlı olan Sinem İstanbul da ikamet ediyor. 10 yıllık evli kaldıktan sonra boşanan ve 8 yıldır bekar olan Sinem, tamirat tadilat konusunda oldukça maharetli birisi.

“Yarışmaya çocuklarım için katıldım. Birinci olursam oğluma bilgisayar alacağım! Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sinem Aksu

Sözleri ile Sinem Aksu, yarışmaya çocukları için katıldığını, oğluna bilgisayar almak için geldiğini açıkça ifade etti. Hafta başında beri otoriter yapısı ile dikkatleri üzerine çeken Sinem, yarıştığı gün aldığı puanlar alt kısımda verilmiştir.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sinem Aksu Kaç Puan Aldı

17 Kasım Çarşamba günü yarışan Sinem Aksu’nun, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında, 17 Kasım günü aldığı puanların tamamı alt kısımda ki tabloda verilmiştir.

Sinem Aksu’nun Puanları

Onur Özuyanık  4
Beyza Yılmaz  5
Gaye Şengül  6
İsmail Keskin  5
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   26

**17 Kasım 2021 Çarşamba Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Sinem Aksu’nun Videosu

17 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan, Sinem Aksu’nun Yemekteyiz 48 bölümde yarıştı. İşte o anlara ait Sinem’in yarıştığı bölüm videosu, alt kısımda verilmiştir.

Sinem Aksu Kimdir

17 Kasım 2021  Çarşamba günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programın da yarışan yarışmacının ismi Sinem Aksu. 15 Kasım ile 19 Kasım haftasında yarışan, beş yarışmacında biri olan ve 17 Kasım Çarşamba günü TV8 ekranlarında yarışan Sinem Aksu kimdir? İşte cevabı…

Sinem Aksu Kim
Yemekteyiz Sinem Aksu

Sinem Aksu; 1983 yılında dünyaya gelen Sinem 38 yaşında, iki çocuk annesidir. Aslen Erzincanlı olan Sinem, 10 yıl evli kaldıktan sonra boşanmıştır. Yaklaşık 8 yıldır bekar olan Sinem’in 17 yaşında bir oğlu ve 13 yaşında bir kızı var. Yemekteyiz yarışmasına oğluna bilgisayar katılmak için aldığını ifade etti.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu